Ana Menü

Yeter Artık...

Başlatan Cem Goren, Nisan 16, 2011, 01:54:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 16, 2011, 14:50:36
son tercihlerini cogu zaman yanlis kullaniyor ismail
anladigim kadariyla isliklamaktan daha cok homurdanma varmis
yapilan hata ama anlasilabilir bi hata
hepimiz tv önünde ayni homurdanmayi yaptik
abi tv başından yapmak kimseye zarar vermiyor. sonuçta senin yada benim saha dışından homurdanmamı kendimiz duyuyoruz. ama stad içinde yapıldığında bu böyle olmuyor. Taraftar olarak ciddi anlamda profilimiz değişti. eskiden oyunculara sahip çıkardık biz. her ne koşulda olursa olsun Beşiktaş'ın futbolcusu derdik ama şu transfer manyaklığı bu duruma getirdi bizi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

tamam ben onu yapanlari yargiliyorum fakat futbolcularda birazda kendilerine bakacaklar
ne kadar oldu geleli,neler yaptik neler yapmaya calistik diye bi kafa yoracaklar
son zamanlarda taraftar olarak neler cektigimizi hepiniz yasiyorsunuz
kolay degil maca gitmek icin bunca para harcamak,zorluklar cekmek,cop yemek
futbolcuya hatasindan dolayi sahip cikiyorsak,taraftarada anlayisli yaklasmak gerek
ben yillardir besiktasi takip ederim,bu sezondaki kadar hic bi zaman sinirlenmedim
futbolcular bu cilekes taraftarida biraz hosgörmeliler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

abi ne olursa olsun hiçbiri ıslıklanmayı haketmiyor bence.

keskinli

isliklamayi illada bi hakaret olarak görmemek gerek
memmuniyetsizlik ifadesi olarakta görebiliriz
siyasilerde isliklaniyor,sarkicilar isliklaniyor..
burada memmuniyetsizlik belirtisi var bi kisim taraftardan

Cem Goren

memnuniyetsizlik nerden ortaya çıkıyor peki abi. Bunca adam geldi biz şov istiyoruz gol istiyoruz fark istiyoruz muhabbetinden değilmi. Memnun olmayan adam neden ilk gol geldiğinde ismail'e bağırıp destek verirken 2-2 olunca ıslıklıyor. burda bi tezat var bence

CR7

bu konuyu bi kaç ay önce ben de açmıştım sanırım.
artık gına geldi. ıslıklandığı an ne geldiyse ağzıma söyledim.
duyan üstüne alınan da olmuştur umarım çevremde en azından.
biraz olsun utanmışlardır ama utanma ne gezer onlarda.
nihat sahanın en iyilerinden çıkarken arkalardan biri bağırıyor çık lan çık diye.
bazıları "ben müşteriyim bana galibiyet gösterin göstermezseniz bugün sizi satarım" diyor bana göre. bunu diyen sonra yarın neler demez kimi satmaz?
yiyorsa Quaresma'yı Guti'yi ıslıklasanıza. İsmail'i ıslıklamak kolay tabi.
son 2 maça da gitmiyorum. kombine isteyen olursa haberim olsun.(özellikle cem)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 22, 2010, 15:32:32
Dünki macta , nedense Nihat Kahveci cikarken, sanki tum takim cok iyi oynadi, YUHLANDI...
Nihat alkislarla cevap verdi, ama sonra kameralar Nihati cektiginde, Nihat duygulanmis, su sisesini
sinirden uzuntuden firlatip, kara kara dusunmeye basladi..
Ben bu goruntuyu gorunce, BESIKTAS taraftarinin bir kismi, hele ki yeni jenerasyon, bu YUHLAMAYI aliskanlik etmis,
biz eskiden TAKIMIMIZI IYI GUNDE KOTU GUNDE destekleyen taraftariz diye övünüyorduk,
Kadiköyde GUIZA bile bu denli yuhlanmadi, yaziklar olsun diyorum, varsa bu tur taraftarda, Nihat olsun,
Hilbert olsun veya Delgado olsun, YUHLAYACAKLARSA Kadikoyde gitsin fenerbahceyi desteklesinler !!
Nihat adam olsa, bu takimdan ayrilir, birdahada dönmez, adam simdi hangi moralle oynayacak?
Mac bitiyor, BUTUN TAKIM EL ELE diye cagiriliyor, hem YUHLA onu bunu hem TAKIM el ele?
mactan once cok mu kaciriyor bazi arkadaslar?
Yeniliriz , yeneriz, kotu oynariz, iyi oynariz ama YUHLAMAK bizim gibi taraftara yakismaz, el alem dalga gecer oldu
Yaziklar olsun !

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=30462.msg487041;topicseen#msg487041
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

abi yok akıllanmaz bizim taraftarımız. Nihat konusunda oynamasın diyordum ben evet bize zarar veriyor diyordum ama çıkıp bir gün bile ıslıklamadım. müşteri olduk biz iyiden iyiye müşteri.

NoPasaran

Nihat konusu ile bu farkli konu

Birisi sabrin son hali idi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Nihat bir ornekti bu yazimda zaten volkan. Delgado Tabata icinde dedim, yuhlamaya ne gerek var ???
Bugun Nihat, yarin baskasi... Degisen isim olur.. Isimlere gore hareket edeceksek, konu kapansin, konusmayada gerek kalmaz.Oyle degil mi?

El Maestro

Konu başka yere geldi yalnız ..
Hiç kimseyi ıslıklamıcakmı bu taraftar şimdi ? Hiç tepkimizi koymayacağız yani ?
Milyon eurolar alan bir adam ruhsuz ruhsuz sahada gezincek aylar boyu ve taraftar hiçbirşey yapmıcak,

O zamanda derizki bu taraftar gerektiği yerde gerektiği tepkiyi koyamıyor ..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Konu başka yere geldi yalnız ..
Hiç kimseyi ıslıklamıcakmı bu taraftar şimdi ? Hiç tepkimizi koymayacağız yani ?
Milyon eurolar alan bir adam ruhsuz ruhsuz sahada gezincek aylar boyu ve taraftar hiçbirşey yapmıcak,

O zamanda derizki bu taraftar gerektiği yerde gerektiği tepkiyi koyamıyor ..

keskinli

taraftarinda bi sabri var
bi yerde patliyor
iyi oynadigin bi macta berabere kaliyorsun
yenilen gollerin sebebi sacma bi sekilde kaybedilen toplar
ne yapsin taraftar,hicmi homurdansmasin?

[KralKartal]

kotu oynayinca paso yuh..taraftar kotu olunca futbolcular yuhlamiyor ama ?!

taraftar hep mi iyi? Geciniz.

Bu yuhlamayi yiyorsa gutiye yapsinlar

El Maestro

Taraftarın kötü olma lüksü var.. Çünkü neden ? Zamanında neler yapılmış herkes Beşiktaş taraftarından bahsetmiş.. Zaten en fazla 2-3 ayda 1 desteğin kötü olduğu zamanlar oluyor,onun dışında taraftarın desteğine birşey diyemeyiz..

Ayrıca Ernstin kötü oynadığı formsuz olduğu zamanlarda oluyor,ama hiç bişey denilmiyor çünkü o adamın kötü oynama lüksü var .. İstatistlikleri alt üst eden bir adam 1-2 maç kötü oynayabilir ..

Bu hayatın tüm heryerinde geçerli, Örneğin;Çok çalışkan bir çocuk bi yazılıdan zayıf not alsın öğretmenler çıkıpta bu çocuktan bi halt olmaz demez çünkü o çocuk zamanında birşeyler vermiştir,çabalamıştır ..

Yani anlatmak istediğim futbolcuları taraftarla kıyaslamak saçma ..
Tüm dünyanın kabullendiği bi taraftar kitlesine genelleme yapıp kötü demek ondanda saçma ..