Ana Menü

Beşiktaş'ta Luisao Sesleri !

Başlatan El Maestro, Nisan 14, 2011, 15:43:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş önümüzdeki sezon savunmaya takviye yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların gündemindeki isim ise, Benfica'nın Brezilyalı oyuncusu Luisao...

Beşiktaş transfer çalışmalarına hız verdi... Önümüzdeki sezon savunma bölgesinde sıkıntı yaşamak istemeyen siyah-beyazlı yönetimin İtalyan Matteo Ferrari ile yollarını ayırması bekleniyor.
Ferrari'nin yerine düşünülen isim ise bir Brezilyalı... Portekiz'in Benfica takımında forma giyen Luisao, Beşiktaş'ın listesinde ilk sırada yer alıyor.
Luisao'nun 2003'te transfer olduğu Benfica ile 2014 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 29 yaşındaki savunma oyuncusu bu sezon Portekiz ekibi ile toplam 37 maça çıktı.
Fiziği ve mücadeleci yapısı ile tanınan Luisao, 42 kez de Brezilya Milli Takımı'nın formasını giydi.

Kaynak:Ntvspor

Ersan-Luisao tadından yenmez vallahi ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Bir ara büyük takımlarla ismi anılıyordu ama olmadı bu sene nasıl oynadı izlemedim ve yaşıda ilerlemiş onun için kararsızım ben...
Since 1903

CR7

yaşı ilerlemiş dediğin adam 29 yaşında :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

milli takımda da oynadı diye biliyorum luiaso'yu.beğenirim.keşke gelse.

edit: haber de yazıyormuş 42 kere milli oldugunu :D

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_6 - Nisan 14, 2011, 16:09:38
yaşı ilerlemiş dediğin adam 29 yaşında :D

Bize geldiğinde zaten 30 yaşına gelmiş olacak Yiğit.Zaten yavaş adam şurada oynayacağı 2 veya en fazla 3 sene için değer mi bu riske ? Artık 33-34 ten sonra futbolcularda düşüş başlıyor. Ben açıkcası bize gelen defans oyuncusunun uzun yıllar takımda olmasını genel olarak yani oturmuş bir kadro istiyorum ve her sene farklı bir oyuncuyu görmek istemiyorum :)
Since 1903

Cem Goren

ersan-luisao

kulağa ciddi anlamda güzel geliyo lan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

e peki Ernst? Nihat? Ferrari? Guti? Simão?
ben stoperlerin tecrübeli olmasından yanayım valla.
29 da en olgun yaştır bana kalırsa.
3 yıl oynasın yeter.
Şu an terry de 32 yaşında Ferdinand da o civarda Gerrard-Lampard da.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

İşte zaten takım olarak yaş ortalaması yüksek bir takımız ondan genç olmasından yanayım.

Ferrari kaç yıl oynadı şurada ? Yada Nihat eski Nihat mı ? Guti'ninde kalıcağı belli değil.Ernst iyi Simao'da yeni geldiği için bir şey demiyorum onuda ileride görücez.

Avrupa'ya bakarsak Lampard'ın da eskisi gibi olmadığını düşünüyorum.

Since 1903

eRe

necip ismail ersan cenk banko oynayan cok genc oyuncularımız zaten.4 tane ılk 11 de banko oyuncun 20 yasındaysa bence dıgerlerınınde 30 cıvarı olması sıkıntı yaratmaz..ha alttan gelen benım cok begendıgım onur var.kupa macında oynayan gencler var.hepsını bırak mami var mami.bence 30 yaşında gelecek bi adamın en ıyı 2-3 sezonunu gecırecegını dusunursek cok ıyı bır yas bıle dıyebılırım..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Futbolun en olgun yaşı..

Ancak bugnlerde transfer konuşmak çok doğru değil..

1000 tane adam gelir ve gider..

Öylesine çıkmış bir haber olabilir..

forlan konusu kadar ciddi bir konu değil görüntüsünde.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Ntvsporun haberleri diğerlerine göre daha gerçekçi ve doğruluk payı yüksek oluyor genelde ..

Yaş konusuna gelirsek ben stoperin biraz olgun ve tecrübeli olması gerektiğine inanıyorum..
Bkz:Zago Misali  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

29-30 yasinda adam YASLI degildir.... rahat 5 sene oynar.

Artik eskisi gibi degil 30 yasina gelince futbol hayatinin bitmesi, futbolcular simdi daha iyi bakiyor kendilerine.
Ortalama 35-36 yasina kadarda oynayabilirler.

Deli Ibo oynamadi mi? Alex suan kac yasinda? Defansa hatta 32-33 yasinda tecrubeli futbolcular alinmasindan yanayim,
defans herzaman saglam olmali. Tecrube sart.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi