Ana Menü

Q7 net konuştu: "Gitmiyorum!"

Başlatan eRe, Nisan 12, 2011, 16:20:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma yaptığı açıklamada, sezon sonunda takımdan ayrılacağına dair haberleri yalanladı ve önümüzdeki sene takımının daha başarılı olacağını söyledi.

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma, önümüzdeki sezon kendileri adına herşeyin daha iyi olacağını söyledi.Bilgi Üniversitesi'nde Bilgili Kartallar'ın ödül törenine [/color]katılan
[/color][/b][/size]
  • ve tören sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Quaresma, aldığı ödülden dolayı gururlandığını belirterek, "Bundan sonra da böyle bir ödülü almak için elimden geleni yapacağım. Çok önemli kulüpteyim. Bu nedenle çok mutluyum. Bu kulüp daha çok şeyleri hak ediyor. Onlar için her şeyi yapacağım" dedi.Siyah-beyazlı oyuncu
  • , önümüzdeki sezon her şeyin daha iyi olacağını vurgulayarak, "Bunun garantisini veriyoruz. Çünkü bu sezon çok fazla arkadaş geldi. Takıma
  • adapte olmaları ve lige alışmaları zaman alacak. Ancak önümüzdeki sezon her şeyi daha iyi yapmak için hazırız" diyekonuştu[/size][/color][/b][/size][/font]
  • .Quaresma, başka kulüplerin kendisiyle ilgilenmesi konusundaki
  • soruya, "Beşiktaş'ta çok mutluyum. Burada devam edeceğim" yanıtını verdi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

tamam işte bu kadar. dahada yazıp çizmezler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

önce almeida şimdi quaresma.teşekkürler 2 sinede.çok önemli açıklamalar.

Ersin Develi

Şerefsiz basın bunu da basın..

Teşekkürler Almeida ve Quaresma
Sizi Seviyoruz

Guti ORÇ.

bu arada üniversitede ödül törenine bir grup fenerli gelip fenerbahçe lehine tezahürat yapmış, ortalık karışmış.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Nisan 12, 2011, 17:12:27
bu arada üniversitede ödül törenine bir grup fenerli gelip fenerbahçe lehine tezahürat yapmış, ortalık karışmış.
Bu gayet normal bi durum
febelilerin olduğu bir yerde ortalık karışmasaydı,anormal bi durum olurdu

eyup1903

neden ve niçin gitsin ki bu rahatlığı ve bu sevgiyi dünyanın hangi kulübünde bulabilir

IL Capitano

Alıntı yapılan: eyup1903 - Nisan 13, 2011, 08:44:55
neden ve niçin gitsin ki bu rahatlığı ve bu sevgiyi dünyanın hangi kulübünde bulabilir

:alkis
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Valla neden gitsin sorusunu ben Beşiktaş maçlarını izlerken yaşıyorum

Ancak ondan sonra italyada felan maç izlediğimde q7 bunları görüp ah çekmezmi diye düşünüyorum..

Kapanan statlar
Kötü statlar
Bazen boş tribünler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bence Quaresma (Guti içinde geçerli) hayatında kendisine bu kadar ilgi gösteren taraftar görmemiştir heralde her maç Quaresma diye bağıran ona sevgisini her zaman gösteren başka hangi taraftar varki ? Zaten İtalya'da doğru düzgün futbol oynamadı bile...
Since 1903