Ana Menü

SSL 28.Hafta 11 Nisan 2011|Kasımpaşaspor-Beşiktaş

Başlatan keskinli, Nisan 07, 2011, 15:15:11

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Sivok Ersani cekecegim derken Cenki sakatladik. Benim icin Cenk bu takimin bir numarasidir.

Nihatin oraya kosun buraya kosun sinir bozucu el hareketleri 6 aylik sakatlikdan sonra hala devam ediyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

ya yok böyle birşey valla yok sinir oldum bi maçıda bu maç kesin bizim diye izleyemiyecekmiyiz çok merak ediyorum yeminle
FEDA

IL Capitano

Sonlara dogru biraz zorlansakta  Tebrikler Kartalim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

bütün maç bize küfreden ligden düşeceklerini unutan 90dk Beşiktaşla uğraştıklarını sanan şoparlar KOYDUK MU...

tayyip gelsin sizi kurtarsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

İlk yarı çok iyi futbol oynadık 2-0 3-0 yapabilirdik durumu ama 2.yarı birde Quaresmanın çıkışından sonra zorlandık diyebilirim.

İbrahim Toraman,Necip Uysal,Ricardo Quaresma mükemmel oynadı..
İsmail ve Cenk'de mükemmel olmasada iyi oynadı.

Hilbert,Sivok,Ernst,Almeida ve Simao'yu fazla beğenmedim.

Not: Beşiktaşın İnönüde oynadığı maçlarda en ufak küfürde sesi kısan Lig Tv Kasımpaşanın maçın başından sonuna kadar ettiği küfürlerde neden ses kısmadı merak ediyorum !

Kasımpaşa gibi futbolcusuyla stadıyla taraftarıyla İĞRENÇ bi kulübün süper ligde artık olmaması sevindirici..
Bölünür senin için uykular!

Banucan

sivok... hiç iyi oynamadı yaa ikinci yarı verdiği bütün paslar kasımpaşa yaydı bence vasattı sivok ama diğerlerine katılıyorum hatta Cenk in son kurtarışları çok iyiydi ama Quaresma çıktı maç koptu ben bunu bu maç çok açık gördüm
FEDA

carsi52

Ha birde Nobre var unutmuşum bak.

Yahu bi adam yanında ki adama pas nasıl veremez ? Bi adam top kontrol ederken 10 saniye uğraşır mı ?
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

İyi oynadik..

Takimi begendim..

Hedefsiz bir besiktastan fazlasini beklemiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Nisan 11, 2011, 21:50:44
Sivok Ersani cekecegim derken Cenki sakatladik. Benim icin Cenk bu takimin bir numarasidir.

Nihatin oraya kosun buraya kosun sinir bozucu el hareketleri 6 aylik sakatlikdan sonra hala devam ediyor.

Haha yemin ederim cem bunu yazar dedim, yazmissin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Ernst iyi değildi.
Sivok kötüydü.
Hilbert iyi değildi.
Nobre kötüydü.
Fernandez ne yaptığı belli olmadı.
Bobo ne yaptığı belli olmadı.
Nihat ne yaptığı belli olmadı.
Quaresma çok iyiydi.
Simao ne yaptığı belli olmadı.
Toraman iyiydi.
Necip iyiydi
İsmail iyiydi
Almedia gol attı. iyiydi

http://www.yorumblog.com/spor/78-kasimpasa-besiktas-maci-11-nisan-2011.html
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

ligtv kapatılmalı bence rtük tarafından.bu ne böyle 90 dakika küfredildi sesi kısma gereği duymadı.böyle yanlı yayın mı olur.ulan biz 20 saniye küfredince organize sayılıyor bu ne böyle!....
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

köpek sürüsünü tıkarsan oraya olacagı bu olur zaten. amaçsız hayvanlar toplulugu. taraftarmış! BSG! takımın ligden düşmüş, onun derdinde değilsin sağa sola küfrediyorsun. bu tamamen serserilik
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Baska macminseyrettik

Lig tv kesti kufurlerii..

Bizim mactada boyle kesiliyor zaten

Takilmayin oralara
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Nihat kac kere bosa kostu, adama pas atan olmadi, iyi pozisyonlar yakaladi. Yani futbolcu illaki topla oynanan zamanda belli
olmaz, oyle diyoruz ya, Nihat bana gore IYI oynadi, oyun icinde YONLENDIRMELER yapmasi niye nahos kaciyor ki???
Adam yillarin tecrubesi tabiki yonlendirecek, kim yonlendirecek, guti yok, belki tayfur verdi talimati???

Yani ilginc ama Nihat dusmanligi hat safada..Yazik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin