Ana Menü

Almeidá 'Kalmak istiyorum ama...'

Başlatan [KralKartal], Nisan 01, 2011, 14:07:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

İşte Portekizli golcünün Kartalbakışı'na yaptığı açıklamalar;

"İstanbul Ricardo'nun anlattığından da güzelmiş"
"Açıkcası İstanbul'a geldiğimde Ricardo'nun anlattığından bile daha güzel bir futbol ortamı buldum. Beşiktaş'ın tesisleri tek kelimeyle harika, İnönü Stadyum'u insanı adeta büyülüyor. Taraftar ise anlatılamaz, ancak yaşamaklazım. Antalya kampı benim için çok güzel geçti, takım arkadaşlarımı tanıma fırsatıbuldum, hepsi hakikaten harika insanlar ve takım ortamında beraber çok iyi anlaşıyoruz. Açıkcası bu güzel ortamda gollerimi arka arkaya sıralayabileceğimi hissettim ancak işler hemen başında istediğim gibi gitmedi. Bunda Türkiye'de oynanan futbolun biraz farklı olmasının etkisi oldu, adam adama savunma yapıldığı için golcülerin işi pek kolay değil. Bütün bu adaptasyon sürecini artık atlattığımı düşünüyorum. Kayseri maçında attığım gollerden sonra üzerimden ağır bir yük kalktı diyebilirim."

"Portekiz'de gündem Beşiktaş"
"Milli takım maçı için gittiğimizde tüm takım arkadaşlarımız bizlere Beşiktaş hakkında sorular soruyorlar. Bir çok arkadaşımız zaten defalarca İstanbul'a iş için veya gezmeye gelmişler, hepsi büyülenmişler. Ne kadar şanslı olduğumuzu söylüyorlar. Beşiktaş artık sadece Türkiye'de değil Portekiz'de de 3 büyüklerden bir tanesi haline geldi diyebilirim."

"S.Lizbon'a gidebilirim"
"Bu sezon takıma elimden geldiği kadar katkı yapıp Türkiye Kupası'nı kazanmakistiyorum. Önümüzdeki sezon Beşiktaş'ın planlamaları içerisinde olursam çok mutlu olacağım, ancak bunun kararı tamamen bana ait değil. Lizbon'a yenibaşkan seçilen Lopes beni almak istiyor ve bu nedenle kontratımda yer alan 10 milyon Euro bonservis bedelini ödemeye razı olabilir. Bu durumda Beşiktaş kar etmek maksadıyla önümüzdeki sezon planlamasını beni hesaba katarak yapmayabilir. Biliyorsunuz biz futbolcuların bu gibi durumlarda kontratımız sürerken pek söz hakkımız olamıyor. Benim gönlüm kalmaktan yana ancak kulübün menfaatlerinin ve tercihinin ne yönde olacağını bilemiyorum."

"Kalırsam patlarım"
"Benim açımdan herşey iyi bir yola girdi. Portekiz milli takımında ve Beşiktaş gibi büyük bir takımda oynuyorum. Kayseri maçındaki performansımı ligin sonuna kadar taşımayı istiyorum, önümüzdeki sezon takımda olursam kariyerim açısından bir patlama yaşayacağımı düşünüyorum. Almanya'da son sezonda attığım golleri burada tekrarlayacağım. Sizin aracılığınızla taraftarlara gösterdikleri sabır ve destek için teşekkür ediyorum, onları sezonun geri kalan kısmında ligde ve kupada atacağım gollerle mutlu edeceğim."
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

en doğru ve mantıklı açıklamayı yapmış..10 milyon getiren olursa gidicem mecburen diye..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Sen yine sezon sonuna kadar gollerine devam et bi daha ki sezonda patlama yaşarsın.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Almeida "Kalmak istiyorum ama"

kal lan o zaman sende.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

10 milyon getiren olursa sen istesende kalamazsın zaten :D
Since 1903

Ersin Develi

Yarım dönemde bize 10 milyon kazandıran tek adam olarak tarihe geçersin.

NoPasaran

Boyle konus canimizi ye

10milyon euro verirse sana ucak paranda bizden almeida
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Ne 10 u ya orda sıfır fazlalık anca o kadar eder çünkü .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Guti ORÇ.

10 milyonun tamamı bize gelmiyor sanırım ama öyle bi durum olursa.

djinonu

bizden gitse gitse reale gider onlar istiyor...
ama ben oynatirim bir sezon daha...birakmam kesinlikle bunun gibi forvet gelmez yani bu kadar para getirecek...carew vardi simdide bu

eRe

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Nisan 03, 2011, 23:08:23
10 milyonun tamamı bize gelmiyor sanırım ama öyle bi durum olursa.

6 milyonu bizim diye biliyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

4te fon fln hikayesi avrdi, tepki vermistim bu fona, sanki 2.5 milyonu ödeyemiyor baskan. Fon fln , tam bir komedi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Nisan 04, 2011, 00:06:15
4te fon fln hikayesi avrdi, tepki vermistim bu fona, sanki 2.5 milyonu ödeyemiyor baskan. Fon fln , tam bir komedi

Almeidanın parasını veren fonun.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaş veya fon Almeida'ya "en az" 10 milyon euroluk alıcı bulduğunda, Beşiktaş isterse Almeida satılacak...
Satılırsa 5.5 milyon euroyu Beşiktaş, 4.5 milyon euroyu fon alacak...
:ok

Beşiktaş bu satışta hiç bonservis parası ödemediği Almeida'dan 5.5 milyon euro kazanacak...
Satmak istememe hakkı da Beşiktaş'ta...
10 milyon euro veya fazlasına satmak istemiyorsa fona 3.5 milyon euro verecek, bütün haklarını alacak Almeida'nın...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

10 milyon veriyorlar diyelim.
bizim alacağımız 5,5 biz 5,5 kardayız
onların alacağı 4,5 yani onlar 2 milyon € karda

eğer biz onlara satmıyoruz dersek 3,5 vereceğiz onlar 1 milyon kara geçecek
sonra çark edeceğiz satacağız 10 milyona.
6,5 milyon kar etmiş olacağız ;;D

yönetici olsam böyle yapardım
1 milyon € 1 milyon €'dur :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)