Ana Menü

SSL 27.Hafta Sivasspor:1- Besiktas:0 02 Nis 16:00 Ctesi

Başlatan IL Capitano, Mart 28, 2011, 13:22:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Hakeme mi laf edicez şimdi? Elimizde Ekrem, Simao, Fernandez ve Almeida varken? :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

forvet nedir abi. gol atan adam değilmi. lan almeida senden sadece gol atmanı istiyoruz vur allah ne verdiyse o topu kaleci ile beraber içeri sok ya. o an golü atsak belkide arkası gelirdi en azından kaybetmezdik diye düşünüyorum.

sivok sana gelince yapma abi şu hareketleri yapma. sırf sen değil tabi. ama sarı kartın varken şöyle mal mal hareketler yapma ya. lan bu kadar sorumsuzluk olmaz arkadaş. hakem bence orda doğru karar verdi sonuçta adamın sarısı vardı ve o faul'ün karşılığı olan sarıyıda görünce atıldı.

bizim kendimize bakmamız lazım önce. bu sezon artık böyle devam eder kör topal 1iyi 1kötü gideriz sene sonuda artık nerede olacağımızı göreceğiz.

neyse önümüze bakalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Sivasta bir cacık yoktu yemin ediyorum adamlar top felan oynamadı ilk yarı aslında iyide oynadık en azından 2-0 yapabilirdik skoru.

Bünyamin Gezer yine geleneğini sürdürdü aferin..

Nobre,Aurelio,Sivok,Ferrari alayı gitsin Fernandeside hiç beğenmedim..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Ferrari efendi 1 ay uzak kalabilirmiş
te allam ya.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

1 ay değil ömür boyu uzak kalsın sivokuda alsın nobreyide alsın aurelioyuda.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 02, 2011, 22:10:29
Sivasta bir cacık yoktu yemin ediyorum adamlar top felan oynamadı ilk yarı aslında iyide oynadık en azından 2-0 yapabilirdik skoru.

Bünyamin Gezer yine geleneğini sürdürdü aferin..

Nobre,Aurelio,Sivok,Ferrari alayı gitsin Fernandeside hiç beğenmedim..

Aynen öyle..

Cidden iyi oynuyorduk . Gol atacağımızada inanıyordum açıkcası ama olmadı..

Bizde savunma sıkıntısı kadar hücüm sıkıntısıda var anlaşılan..

Simao (taktım bugün) çok çok kötü oynuyor. Geldiğinden beri sadece ismi ile sahada.Beşiktaşın hücüma destek veren tek oyuncusu Q7 idi Simao Q7 nin yarısını oynasa her maç 3 olur zaten ama yok..

Gutiyide aradık sanırım oda ayrı konu..

Fernandez
Ferrari
Sivok
Hatta bence Simao

ile yollar sene sonu ayrılırsa kızmam etmem..

Almeidayı ben beğeniyoerum açıkcası.Sebebini bilmiyorum ama Almeida kalsın..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sivok icin siz IYI demiyormuydunuz? Sivok ha Sivok diye? Ben gitsin derken Sivok diyenler vardi simdi
Sivoku begeniyorsan, adami 1-2 macta göndermeyeceksin silmeyeceksin. En sinir oldugum olay,
bir macla kral 1 macla adami rezil etmekler... Hangi mantiga gore yapiliyor anlamiyorum.

Mac genelinde orta sahada 10 numaramizin eksikligini hissettik. Necip-Guti olmamasi olayi bozdu hemen, belli etti.
Fernandesi begeniyorum, Simaodan daha cok kalmasini istedigim oyuncu.

Almeida iyi futbolcu ama yaninda yirtici biri olmasi sart. Yoksa Almeida defansta kaybolur. Etkili olamaz.

Sivas daha istekliydi, küme dusecek takimlara karsi oynamak zordur... Bunlar normaldir.
Bir mac sonrasi O gitsin bu gitsin su gelsin demekte artik FUTBOLUN disinda bir konudur

ama sunu soyliyeyim AURELIOYu defansa cektigi an tamam son dakikada GOL yeriz dedim, ve yedigimizde kahroldum.
Olacak sey degil, bu takimdan gidecek tek isim varsa o da AURELIODUR, oynadigi maclarda orta sahamiz zayif kaliyor.
NECIP'in eksikligini cok hissettik, topu isiran bir futbolcu necip, ernstte ayni ama Aurelio LIGHT
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

HABER1903teki taraftardan YORUM:

Sivas macında Takımda Q7 dısında rakip kaleyi düsünen sut girişiminde bulunan tek oyuncuydu.Sevgili Fanatik nedense simdide Fernandes'e taktı.Aurello sahada yoktu diye baslık atmaz Aurello ayakta zor duran 90 dakika hayalet gibi gezinen adam,Nobre senede 2.5 milyon dolar alır gol atmaz kaleye sut cekmez forvetimiz bir haber yapmaz.Muhtesem mi oynadı elbette hayır ama Guti ile kıyaslamak manset yapmakta ancak Fanatik gazetesinin yapacagı bir haber.Zaten bir gazete söyleyin vatandas 50 kurus verip at yarısı ekini içinden alıp gazeteyi çöpe atsın
  Bu yoruma katılıyor musunuz? EVET %85  HAYIR %15      Fernandesi elestirenler once Aurelioyu elestirsin, bu forum icinde gecerli. O zaman derim ki FUTBOL konusuluyor.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

maci seyretmedim, yorum yapamiyacagim. ama bizim 3 macimiz var. antep icerde disarda ve kupa finali. gerisi hikaye..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Grocbenn

Fazla söze gerek yok..Ligde 4.olalım diye uğraşan ama onu da beceremeyen bir takımız..

Evlere şenlik bir defansımız var..Ekrem-Toraman-Sivok..Ekrem inanılmaz kötü..Toraman ve Sivok Enaramo gibi sıradan bir Nijeryalıyı bile tutamıyorlar.Önümüzdeki sezon bu adamlar olmamalı..

Bu takımın sıkıntısı ısıramıyor..Ernst eski gücünde değil..Aurelio bitik.Fernandes işin şovunda..Almeida topla iyi ama sakın fiziğine aldanmayın.Hep yerde..Kalkamıyor..Simao beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı..Ondan çok şey bekliyordum.Sadece Quaresma var..

Örnek vermek istemiyorum ama..Başarı mücadele ile geliyor..Koşmak ile oluyor..Bakınız Fenerbahce-Trabzonspor.Bu takım Simao-Q7-Almeida gibi nerdeyse savunmaya hiç yardım etmeyen sıfır pres ile oynayan bir ileri hattını taşıyamıyor..

İlk yarıda çok kızdığımız Holosko'yu..Sezon başında gönderdiğimiz Tello'yu arar hale geldik.Önümüzdeki sezon kesinlikle yıldız transferi yapılması istemeyenlerdenim..Hatta şu kadrodaki yıldız diyebileceğim ama sadece geçmişleri yıldız adamlardan birkaçı ile yolların ayrılması gerektiğine inanıyorum..

Hoca konusuda kesinlikle biran önce çözülmeli.Çünkü dışarıdan gelebilecek yabancı bir adam su kadronun isim kalitesine aldanıp gerekli önlemleri alamayabilir..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Grocbenn - Nisan 03, 2011, 14:33:05

Bu takımın sıkıntısı ısıramıyor..Ernst eski gücünde değil..Aurelio bitik.Fernandes işin şovunda..Almeida topla iyi ama sakın fiziğine aldanmayın.Hep yerde..Kalkamıyor..Simao beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı..Ondan çok şey bekliyordum.Sadece Quaresma var..

Katiliyorum, yukardada belirttim asagi yukari ayni seyleri ama sen özetlemissin.

NoPasaran

Beklentiler çok fazla yıldızlarımızdan ve malesef onlar beklentilerin ÇOK ÇOK altında..

Sene başında aldığımız iki oyuncu GUTİ ve QUARESMA yine en çok katkı verebilecek adamlar..

Seneye bu yabancılardan

Ernst
Hilbert
Almeida
Q7
Guti

kalıp yeni yabancılarla yola devam etmeliyiz..

Simao
Fernandez
Bobo
Sivok
Ferrari

ile yollar ayrılması gerekiyor..

Futbolu malesef isimler oynamıyor. Dün Simao konusunda Ersin Düzeni dinliyorum futbol çok sert diyor Türkiyede ama bu mazeret olamaz bence. Simao neredeseyse adam geçemeyecek durumda. İsmini çok duyduğumuz ancak fazla seyretme imkanı bulamadığımız bir oyuncunun bizim kimyamıza uymadığı çok belli oluyor. Ayağına gelince hiç heyecanlanmıyorum bile artık..

Fernandezde iyi pas alışverişi yapıyor doğru ancak bir insan Guti kadar bile mi mücadele göstermez anlamıyorumki. Sıfır mücadele var adamda. Resmen dalga geçerek futbol oynuyor havasında. Hücumda etkili olsun diyordum ama açıkcası onuda hiç göremiyorum..

İnsan bu kadar beklentiye rağmen bu kadar kötü futbıoldan sonra futboldan soğuma noktasına geliyor. Ne ümit ettik neler bulduk bunlar çok üzücü şeyler..

Birde bu yabancılarla derhal konuşulması lazım. Her gün birisini okuyoruz takımdan ayrılıyor diye. Bu konuda taraftarın canını oldukça sıkıyor. Kim gidecek kim kalacak belli değil. İstemiyorlarsa tutmanın anlamı yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net