Ana Menü

Tabata 4 milyon euroya gidiyor !

Başlatan NoPasaran, Mart 21, 2011, 12:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Al Rayyan Kulübü, Brezilyalı futbolcuyu 4 milyon euro ödeyip kadroda tutma kararı aldı.

Spor Toto Süper Lig'in devre arasında Beşiktaş'tan kiralık olarak Katar Kulübü Al Rayyan'a transfer olan Rodrigo Tabata, Arap temsilcisinin bonservisini almasını bekliyor.

Beşiktaş'ın 2009-2010 sezonda Gaziantepspor'dan 8 milyon euro karşılığında transfer ettiği Rodrigo Tabata, beklentilere cevap verememişti. Siyah-beyazlılar bu nedenle Brezilyalı futbolcuyu, devre arasında Katar'ın Al Rayyan Kulübü'ne kiralık olarak gönderdi. Beşiktaş yönetimi uzun uğraşlar sonunda Tabata'yı gitmeye ikna etmişti. Şimdi ise Al Rayyan Kulübü, Brezilyalı futbolcunun bonservisini alabilmek için siyah-beyazlı yönetimin kapısını çalmaya hazırlanıyor. Yapılan anlaşma gereği 4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Tabata'yı kadrosunda tutmak isteyen Arap kulübünün bu kararını, Katar'da kalmak isteyen Tabata da sevinçle karşıladı.

Yeni kulübünde oldukça mutlu olan Brezilyalı oyuncu, artık kulüplerin anlaşmasını bekliyor. Oynadığı 5 maçta 5 gol atarak Al Rayyan taraftarlarının sevgilisi olan Tabata, Katar'daki yaşama alıştığını belirterek sezon sonunda Beşiktaş'a dönmeyi düşünmediğini kaydediyor. Siyah-beyazlıların maçlarını takip ettiğini söyleyen Tabata takımdaki kötü gidişinin sebebinin uyum sorunu olduğu görüşünde...

Türkiye 'de her zaman bonservis bedelinin konuşulmasının kendisini olumsuz etkilediğini belirten Brezilyalı futbolcu Beşiktaş'a geldiği için hiçbir zaman pişmanlık duymadığını söyledi. Siyah-beyazlı taraftarların her zaman takımlarına olağanüstü destek verdiğini vurgulayan Tabata, zaman zaman maç içerisinde özellikle bazı futbolculara yapılan olumsuz tezahüratların takımı olumsuz etkilediğini de savundu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bu katarda akilli adam yok sanirim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

salak bu katarlılar yemin ediyorum gerizekalı ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 21, 2011, 14:18:59

Arkadaş şaka yapıyor şaka..

*Sus olum görürler felan sonra..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 21, 2011, 17:09:49
Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 21, 2011, 14:18:59

Arkadaş şaka yapıyor şaka..

*Sus olum görürler felan sonra..
:ok

*ironi yaptım ben katarlı dostlarım ironi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

4 milyon veren salak
8 veren duble salak :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Biz en azindan mali bilmiyorduk abi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

nasil bilmiyorduk :) 8 milyonluk futbolcu mu var Turkiyede?

Grocbenn

İnşallah yalan haber falan değildir..Tabata için 4 milyon euro mucize gibi bir rakam..

Hemen satalım..

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 21, 2011, 21:11:37
nasil bilmiyorduk :) 8 milyonluk futbolcu mu var Turkiyede?

O donem verirken o kadar cok gelmiyordu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Eski topiclere bak :-) milletin agzi acik kalmisti.

8 milyon yahu 10 sene onceki rakam degil..8 milyona Riquelme gelirdi