Ana Menü

Ve yeni dönem başladı !

Başlatan keskinli, Mart 16, 2011, 17:56:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş, teknik direktör Bernd Schuster'in istifasının ardından takımın başına getirilen Tayfur Havutçu yönetiminde ilk antrenmanını yaptı...
Siyah-beyazlı takımın BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde Kayserispor maçına yönelik gerçekleştirdiği antrenmanda teknik direktör Tayfur Havutçu ilk kez takımın başında yer aldı. Havutçu'nun yanı sıra bugün yardımcı olarak görevlendirilen antrenörler Zafer Öğer ve Ömer Gülen de ilk çalışmaya çıktılar.

Havutçu, bugünkü idman öncesi futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Siyah-beyazlı takım, daha sonra kondisyon ve taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Toplu koşularla başlayan idmanda futbolcular, pas çalışmasının ardından üç takıma ayrılıp değişmeli olarak alan daraltma ve pas çalışması yaptılar. İdman yarım sahada oynanan çift kale maçla sona erdi.

Beşiktaş'ın bugünkü antrenmanına tedavileri süren Onur ve İbrahim Toraman katılmazken, İsmail ise takımdan ayrı çalıştı.

-RIDVAN ŞİMŞEK GERİ DÖNDÜ-
Beşiktaş'ta eski teknik direktör Bernd Schuster'in gönderilmesini istediği ancak transfer gerçekleştiremeyince A2 takımında oynamaya başlayan Rıdvan Şimşek, Alman teknik adamın görevinden ayrılmasının ardından A takımına geri döndü ve bugün takımla birlikte antrenmanlara çıktı.

Geçen sezonun sonunda Manisaspor maçında ağır bir sakatlık geçiren ve sezon başında bunun sıkıntısını yaşayan Rıdvan'ın Schuster'in gözüne giremeyince takımdan ayrılması gündeme gelmişti. A takımındaki şansını kaybeden genç oyuncu, bir süredir A2 takımında forma giyiyordu. A takımıyla son olarak Ziraat Türkiye Kupası'nda Konya Torku Şekerpor karşısında forma giyen genç oyuncu, son dönemde ise A2 Ligi'nde oynamıştı.

Rıdvan'ın yanı sıra A2 takımı oyuncularından Atınç Nukan ve Doğukan Pala da idmanda yer aldı.

Siyah-beyazlı ekip, Kayserispor maçı hazırlıklarını yarın gerçekleştireceği idmanla sürdürecek.

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

FEDA

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

bir zamanlar burada tayfurun futbolculugunu tartisiyorduk
simdi hocamiz oldu
vay be
umarim basarili olur,ki schusterden daha basarili olmak zor degil
yanlisliklari biliyordur,bu yanlislari düzelterek takimi daha iyi oynatir insaallah

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 16, 2011, 18:45:37

umarim basarili olur,ki schusterden daha basarili olmak zor degil

:D :D :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Türkiye kupasını alalım ligi 5 yada 4.bitirelim başkada birşey istemiyorum.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 16, 2011, 19:51:37
Türkiye kupasını alalım ligi 5 yada 4.bitirelim başkada birşey istemiyorum.

O kadar da olsun zaten artık :)
Since 1903

NoPasaran

Tayfurun kApasitesi yetmez bizi kaldirmaya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Tayfur Luce döneminde ve bir cok hoca ile calisti, gerek futbol gerek futboldan sonraki dönemde.
Yani suan ligi bitirecek kapasitesi var, futbolculugunu begenmem ama bu konuda nedense guveniyorum,
en azindan o ruhu takima geri verecektir !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

niye yetmesin volkan?
bu kadar önyargili olmamak gerek
uluslararasi maclarda oynamis,türkiyenin 2 büyügünde ve o zamanin iyi anadolu takimi olan kocaelinden oynamis
almanyada oynamis
uluslararasi maclarda oynamis
futbolu biraktiktan sonra cesitli teknik görevler almis
geride kalan maclara bakacak zaten,bi nevi lig bitene kadar idare edecek

NoPasaran

Abi yanlis anladiniz..

Hocalik icin yetmez demiyorum,ancak koti gidislerde buna katlanmaya kapasite lazim..

Soyle diyeyim,

Schuster yerinde bu sene Tayfur olsaydi ne olurdu ?

Kapasite sadece teknik taktik degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

tamam anladim simdi
tabiiki bütün sezonu kaldiramazdi ama cok büyük bi aventaji var
kötü sonuclarin sorumlusu olmayacak kesinlikle
ama iyi sonuclar cikarsa hocalik kariyerinin önü acilir

NoPasaran

Aykut icin neler diyorlardi hatirliyorum da antunun girisini

Neler neler neler..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Tayfur Besiktasta yillardir kaptanlik yapti abilik yapti. Tecrübeli biri.

Simdi deseler seneyede Tayfur olacak, desteklerim. Olsun...Beni takip eden bilir az cok,

Tayfurun futbolunu zerre akdar begenmem ve elestirirdim ama nedense bu konuda bana bir umut veriyor.
Yani agirliginida kaldiracak kapasitede. Tek sorun, ona yeteri SANS verilmez, bu nedenle simdi degil
ama belki biraz daha tecrube edindikten sonra Besiktasin basinda görmek isterim.

Sifo-Tayfur-Feyyaz-Zafer-Sergen-yani neden olmasin ? Bir ekip isidir futbol, tek kisilik basari olmaz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

futbolunu bende begenmezdim, ilk baslarda sebanin yegeni diye konusuldu filan , yillarcada böyle gitti.kimse kalmayincada takimda,   kaptan oldu, uzulmezin oldugu gibi. aslinda hikayeleri biraz ayni bu ikisinin ama sonlari degisik oldu.

insanligi filan superdir kesin, is ahlakida en ust duzeydedir ama o ekstra olmasi gereken sey yok , basarili olur mu bilemem. Besiktas icin hayirli olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....