Ana Menü

Q7 den yönetime rest

Başlatan NoPasaran, Mart 13, 2011, 13:47:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Yönetimi'nin kırmızı kart görenlere verdiği astronomik cezalara yıldızlar karşı çıktı: Bu rakamları ödememiz mümkün değil.

Başkan Yıldırım Demirören, İzmir'de önceki gün yöneticilerle bir araya gelmiş ve kırmızı kart gören yıldızların cezalarına zam yapmıştı. Manisa maçı öncesi saklı tutulan bu karar, oyundan atılıp takımı yalnız bırakan futbolculara dün bildirildi. Ancak 180 bin Euro ödemesi gereken Ricardo Quaresma ile 200 bin Euro ceza alan Matteo Ferrari, Yönetim'in bu tutumu karşısında isyan bayrağını çekti. Çünkü Siyah-Beyazlılar'da cezalarla ilgili yönetmelik açık; eğer bir futbolcu takımını kırmızı karttan dolayı yalnız bırakırsa, oyuncuya verilecek en fazla ceza 30 bin Euro olarak belirtilmiş. Bu yüzden başta Q7 olmak üzere Ferrari'nin konuyla ilgili olarak, "Kesinlikle bunu bize yapmaya hakkınız yok. Sezon başında disiplin kurallarını içeren kulübün hazırladığı ve bizlerin imzaladığı yönetmelik ortada" dediği öğrenildi.

Kararın değişmesi zor

Tabii ki bu tepki karşısında şok olan yöneticiler, iki futbolcuya, İzmir'de kalan Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve yardımcısı Cengiz Zülfikaroğlu'nun dönüşünü beklemelerini söyledi. Ancak bu da isyanı bastırmaya yetmedi.

Alınan bilgiye göre yöneticilerin, "Prestij ve tur kaybettik. Evet yönetmeliğimiz var, ancak nasıl özel durumlarda özel primler veriliyorsa, tersi olunca da  cezalar kaçınılmazdır" diyerek verdikleri kararın değişmeyeceğine vurgu yaptıkları belirtildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ilginc. Imzaladigin yönetmelikte yoksa, ceza veremezsin

Primi isteyen ayrica futbolcu degil, cebinden veren yonetimdir.

Seneye elde ne Q7, ne Guti, ne Almeida ne Bobo kalir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsan q7 nerede ?

Sürekli sakat yada cezalı..

Az bile verdiler bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Adam gider Volkan, kalmaz sezon sonu ucar..

Sonra Q7 elinde patlar.. Bu gibi adamlari kazanmak lazim, kaybetmek kolay.

Maalesef bazi yildiz veya yildiz adaylari kaprisli olurlar.

Iletisim cok onemli, bunlari tek adam edecek kisi Lucescudur, herkesle iyi anlasan biri

NoPasaran

Quaresmayı zaten kaybedelim demiyorum..

O bizim için büyük bir şans..

Ancak artık sıkıntı bastı ihsan. Sürekli Q7 oynayacakmı oybnmayacakmı diye düşünmekten yoruldum ben burada..

Sergen geçen güzel dedi. "Bu adama güvenip sene sonunda kadro kuramazsın" dedi..

Haklıda yani..

Ceza konusunda yönetimede hak versinler artık..Bu kadar başarısızlık şaka gibi :-\ Ve bunda bu ceza alan 3 oyuncuununda katkıusı var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Basarisizliga ceza verilecekse Schustere verilmeli,

verimsiz olan Gutiye verilmeli, zamaninda o da kirmizi gordu.

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 13, 2011, 14:02:51
Basarisizliga ceza verilecekse Schustere verilmeli,

verimsiz olan Gutiye verilmeli, zamaninda o da kirmizi gordu.

Gutiyede ESK maçından sonra verilebilirdi..

Buda ciddiyetsizlik tabiki..

Schustere ceza konusu enteresan olurdu :) Ama bilmiyorum. Bunun da sene başında kararı olsa iyi olurdu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

olayı quaresma açısında düşünüyorum da, bu kadar kulüp değiştirip istikrar yakalayamamış ve Beşiktaş'a gelip burada da aynı şeyi yaşıyor bu taraftara ve atmosfere rağmen. sorunlu futbolcu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

restine rest ulan diyecek bi yönetim yokki
bulsunlar kendileri gibi enayi yönetimi olan bi takim  satsinlar gitsin
baslatmasinlar kaprislerinede artistiklerinede
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

volkan abinin bu konuda her dediğine imzamı atarım. ayıp denen bişey var
altın kapılarımız kan oldu tayfun