Ana Menü

Japonyada 8,9 luk DEV deprem !

Başlatan NoPasaran, Mart 11, 2011, 12:05:10

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Çok büyük bir felaket :(
Japonların bile bu kadar çok etkilendiği bir felaket karşısında acaba biz yaşasak halimiz ne olurdu? İnsanoğlu olarak acizliğimiz çıkıyor ortaya.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Allahtan denizde ve şehir dışında olmuş..

Merkezde olsa Japonya kalmadı herhalde..

600 atom bombası gücünde.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Tsunami dalgaları devam ederse Japonya kıyıları yine silinecek gibi abi haritadan. En azından sular çekilene kadar cok uzun süre kullanılamayacak... Amerika kıyılarını bile vurabilirmiş dalgalar.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Banucan

evet pasifik okyanusuna kıyısı olan bir çok şehir tehlile altındaymış
FEDA

RCA

tüylerim diken diken oldu. bizde olsa ölü sayısı nüfusun %30-40 olurdu. belki daha fazla.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Banucan

çok daha fazla olurdu Resul ben sağlam bir bina kalıcağını zannetmiyorum Allah korusun bizi ve bütün dünya yı böyle felaketlerden Allah bir daha göstermesin ve ordaki insanlarada kolaylık ve sabır versin
FEDA

RCA

Devastating tsunami hits Japan

buyrun daha ayrıntılı. resimlerde hersey daha net anlatılıyor..

inanamıcaksınız , insanlık dramı diyebilirz.

tsunamının şehiri nasıl yuttugunu daha net göreceksiniz
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

bu dunyaya gelmiş geçmiş en büyük 7. doğal afetmiş. al jazeera söylüyor.

That's me.

KeePSaKe

İstanbul'da beklenilen deprem 7.5 civarı bazı bilim adamları 8 diyor olası bir depremde büyük bir felaket bizi beklerken 8.9 un İstanbul'da olduğunu düşünmek bile istemiyorum.

Halk olarak depremden korkuyoruz,istemiyoruz ama enerji birikiyor ve büyüyor onun için en azından sık olarak 3-4 civarı depremler yaşamamız bizim açımızdan daha iyi...
Since 1903

Cem Goren

vay anasını ya. lan insan bi kötü oluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

DIABLO

Doğanın intikamı çok acı oluyor.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

RCA

Alıntı yapılan: DIABLO - Mart 11, 2011, 20:06:37
Doğanın intikamı çok acı oluyor.

doğanın intikamı değil bu.yer kabugu gittikçe kayıyor.. bu şuan bütün bilimadamlarını sarsan birşey olmadı çünkü biliyolardı..

daha şiddetli olanları da gelicek yeri gelicek bir devlet komple boşaltılcak yok olma seviyesine gelicek kıyı kentleri km lerce geriye gidicek tsunamıden..

allaha inanırım .. rab büyüktür derim ama bilim de söylüyor be arkadaş olacakları .

That's me.

keskinli

cok büyük bi felaket yasadi japonlar
gecmis olsun demekten baska bi sey gelmez elden
dogaya karsi insanin acizligi bir kere daha ortaya cikti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin