Ana Menü

Beşiktaşlılaştıramadıklarımız... [Alıntıdır]

Başlatan Cem Goren, Mart 08, 2011, 15:53:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Şampiyonun fener yerine bende Trabzon olmasını isterim ama bu maçı alsınlar gibi bir düşüncemde olmadı.
Since 1903

Cem Goren

Bir Beşiktaş'lı nasıl Beşiktaş'ın kaybetmesini ister benim bunu aklım almıyor.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

Allah belanızı versin aşağıık herifler. Bunların yeri hep bellidir, tepki koyulması gerek.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

Kardeş takım anlayışı varya yazıklar olsun dediğimiz anlayışın eseri bu tavırlar.
Trabzon kupayı bizemi alıcak bizden size zarar gelmez diyor bi aklıllıda tövbe yarabbim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Misal oyuncusundan,teknik direktöründen,başkanından vs.. nefret ediliyo olunsa bile,
1. İle aramızda 30 puan fark olsa bile,
Küme düşme hattında yer alsak bile,
Hatta ve hatta Bank Asya'ya düşsek bile Beşiktaş'ın kaybetmesini istemeyiz biz . Çünkü biz Beşiktaşlıyız. Doğru olanı bu olmalı. Gerçek Beşiktaşlı böyle düşünür veya düşünmeli .

Kişiler ve başarılar gelip geçicidir önemli olan ve baki kalan her zaman renklerdir ..
Herşeyden önce bunun bilince olmalıyız .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

ALINTIDIR ve bir o kadarda doğrudur

Trabzon'un şampiyon olmasını isteyen ne kadar Beşiktaşlı varsa hemen şuan emekli olsunlar

keskinli

trabzonun sampiyon olmasini istemekte bi sorun yok,cünkü bunu istememek febenin sampiyonlugunu istemektir tersten okursak
sorun bizim macimizda,bizim stadimizda size yenilelimde siz sampiyon olun diyebilecek taraftarlarimizdir
kim sampiyon olursa olsun,ama bizi yenerek olmasin
maalesef baskanin gese sampiyon olsun dedigi bi yerde taraftara da fazla görmemek lazim bu cahilligi
bizi bu durumlara getiren simdiki baskandir,artik bunu bunu herkes ögrensin
türkiyenin rakipler arasinda en sevilen takimi olmaktan cikarip bizi şikeci ve samimeyetsiz bi kulüp durumuna getirenlerden utaniyorum artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Şuan evet bende Trabzonun şampiyon olmasını istiyorum ama desteklemiyorum.
Sorarlarsa Trabzon şampiyon olsun derim..

Ama bu yapılanlar harbiden ayıp terbiyesizlik..Tsden çok gsye yapılıyor bu daha fazla koyuyor o zaman.
Fenerliler kardeş takımınız gs diyip bu tür şeyleri gösterirken ne diceğimi şaşırıyorum.

Yazıklar olsun hepinize mutlu oldunuz mu yenildik işte!
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

gs bizi yener kardeş takım olur halbuki kimse bilmez Beşiktaş'a zamanında en büyük kazıklar gs tarafından atılmıştır. hasan kabzenin gol attığı maçı unutan yoktur herhalde. o günden sonra adımız maç satan takıma çıktı ve o lekeyi bir türlü atamadık üstümüzden. kaldı ki başkanımızın o maç öncesi gs'nin şampiyonluğunu istiyoruz açıklamasından sonra savunucak yüzümüzde kalmadı.

Bugün yine başkan çıkıp anlatmış yok dünya kulübü Beşiktaş falan. iyi alıştık dünya kulübü lafına bir ara Beşiktaşlılık Duruşu vardı şimdi onu ezikler Beşiktaşlılık yatışı olarak değiştirip kendi beyinlerince laf yapıyorlar. he bu arada başkan bugün "Beşiktaş-trabzon maçının bilerek berabere bitirilmek istendiğini söyledi ve burak yılmazın net penaltısının verilmediğini" söyledi. lan karabük maçı sonrası bas bas bağırırken toramanın yaptıklarını emenikenin penaltısını niye söylemedin. işte bu açıklamalardan sonra biz ne kadar kendimizi yırtsakda bizim büyük başkanın şu açıklamaları yüzünden zaten bozulan imajımız düzelmeyecek

Cem Goren

djinonu

no comment bunlara ama schuster ne diyor f**k off bunlar gibi düsünenleri! bunlar yüzünden bu durumda sallantidayiz..

Brestgerfich

Kişisel düşünceleridir. Bu yüzden kimsenın haddine düşmez o kişilerin Beşiktaşlılığını veya futbol görüşlerini yargılamak. O zaman aynı hakkı Ts şampiyon olsun diyenlere vermiş olursunuz. Fb mi şampiyon olsun biLader diye toplanırlar o zaman da başınıza
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 08, 2011, 18:19:59
ALINTIDIR ve bir o kadarda doğrudur

Trabzon'un şampiyon olmasını isteyen ne kadar Beşiktaşlı varsa hemen şuan emekli olsunlar

Abi tamam kendi sahanda Trabzon a yenilmek isteyen taraftara kızmaları da haklı da fb yerine Trabzon'un şampiyon olmasını isteyenlere neden tepki veriyorlar onu anlamadım ben...

Herkesin nedenleri farklıdır ben Trabzon'a hayranlığımdan şampiyon olmasını istemiyorum heralde...Çevremde,mahallede,okulda arkadaşlarım alayı fb liydi ve böyle artist artist konusup şampiyon olucaz yok futbol oynamayı öğrenin vs vs gibi boş laflar ettikleri için ben bunların şampiyon olmasını istemem onun için Trabzonspor şampiyon olsun derim bunu söylemem de çok doğal...
Since 1903