Ana Menü

24. Hafta| Beşiktaş:1 - Trabzonspor:2 |6 Mart 2011- 19:00

Başlatan BJK_Kübra, Mart 03, 2011, 13:56:26

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Kısacası ne kadar bahane densede hakem yine berbattı.
Since 1903

Ersin Develi

Hakem2in berbat olduğu bahane gibi görünsede bahane değil.
Öyle hatalar yapıyorlar ki,o hatalar olmasa maç kopacak zaten

Cem Goren

ya diyecek söz bırakmadı bu takım bizde. arkadaş ayıp ya. adamlar 10kişi kalmış 2kere gelmişler ve gol atıyolar gidiyolar. bir takım her duran toptan gol yermi arkadaş. halısahadan 4 tane adam getirsem durun kardeşim şurda desem lan onlar daha iyi savunma yapar ya. söylenecek o kadar çok söz var diyordum ama söylesekde bi halta yaramayacak.

Beşiktaş'ın bu halde olmasına sebep veren herkimse bugün defolup gitsin. hep pohpoh ama bi yere kadar be kardeşim. takke düştü kel göründü misali kabak gibi ortadayız ve bu sezonun balonu olduk resmen. herkes hesap vericek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Gelim geleceğe ;

Valla artık öyle bir seviyedeyizki neredyse hiç bir maçı kesin yeneriz gözü ile bakamıyorum. Bir taraftar olarak sene başında duyduğum heyecanın 10 da 1 ini hissetmemek çok utanç verici bir durum..

Bunun sebepleri nedir ne değildir Elbette hocada yönetimda düşünecektir ancak kendi fikirlerimi beyan etmek gerekirse..

* Yabancılardan neredeyse hiç verim alamıyoruz. Bazen öyle anlar geliyorki Holoskoyu aradığım dakikalar oluyor. Bunun sebebini bilmiyorum açıkcası . Holoskosu Bobosu sanki daha bir Beşiktaş havasında idi. Şu anki takıma baktığımda yabancılar arasında sanki Alevi Sünni meselesi gibi farklılıklar olduğunu düşünüyorum. Öylesine kopuk duruyorlarki, sanki arkadaşlık yok yardımlaşma yok memnuniyetsizlik var gibi..

Q7 ve Gutinin bile düzeni bozuldu sanki. Hiç kimsenin yüzü gülmezmi artık anlamıyorum. Eskiside yeniside..

* İnanılmaz kötü yerli oyunculara sahibiz. Necip İsmail ve Belki kalecileri çıkartın geri kalan hepsi 1 adam etmiyor. Ne Fenerbahçede ne Galatasarayda bizim kadar kötü oyuncular yok. Buna rağmen rakipler Volkan Şen ve Sercan için atak yaparken biz halen onun götü büyük bunun burnu büyük diye oyuncu beğenmiyoruz. Bu düzen seneyede bu şekilde devam ederse hemen hemen aynı şeyleri bu senede yaşarız ..

* Orta alanda kız gibi topçularla bu iş olmayacak iyice belli oldu. Ne Fernandez ne Aurelio nede Guti ile bu düzen devam etmeyeceği çok net belli. Ernst diye bir adam var ama biz bu adamı Hocanın inadı yüzünden yedik bitirdik. Bu takımın en iyi 2 yabancısından biriside FABİAN ERNSTTİR.. Orta sahada ki TEMPOSU İLE OLMAZSA OLMAZIDIR ancak bunu hocamız görmüyor göremiyor..Orta sahanın bu denli dirençsiz olması nedeni ile ilerdeki yabancılarımızdan yeterli performans alamıyoruz. Gutinin ilk yarı performansına bakın şimdkine bakın, Q7 ye bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

* Hocanın futbol okuması çok zayıf. Nasıl Real Madrid te hocalık yapmış açıkcası bilmiyorum. Belki benim haddime değil ama bu adamın ben Hocalığından açıkcası şüphe etmeye başladım. Her yaptığı hamlede hata var. Bir tane maç çevirmek bu kadar zor olmasa gerek. Ne zaman kenra baksak maçı veriyoruz..

Daha başka sorunlarda var ancak aklıma gelenler bunlar..

Bu takımda mutsuz çok adam var
Takımda tempo yok
Yerliler çok kötü
Hoca hiç bir maçı okuyamıyor..

Nasıl düzelecek açıkcası bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Orta alanda kız gibi topçularla bu iş olmayacak iyice belli oldu. Burdan yola çıkarak bende bi kaç birşey yazayım;
Ben birşeyi çok iyi anladımki teknik kapasitesi yüksek,seyir zevki yüksek olan ama yırtıcı olmayan futbolcular (örnek:Guti,Delgado) Türkiye'de başarılı olamıyor veya istedikleri seviyeye ulaşamıyorlar artık bundan eminim yani. Hatta biraz daha eskilere gidelim;

Galatasaray'a zamanında bir Felipe gelmişti Hagi'den sonra en iyi 10 numara diye gerçekten eski maç görüntülerine bakıldığında harbi 10 numara adam gibi duruyordu ama ezildi gitti adeta kayboldu. 

Birde küçük takımdan örnek verelim.Şuanki Karabük'lü Cernat. Yeteneklerini kesinlikle tartışamayız izleyenler iyi bilir,bazı maçlarda Karabüğü sırtlamıştır ilk yarıda ama şu son maçlardaki performansı adeta vasat. Neden ? çünkü temposu yüksek olan ve mücadeles seviyesi hadsafhada olan maçları kaldıramıyor. Ağırlığını koyamıyor. Bize göre fazla artistliğe kaçıyor ve buda kendini bitiriyor.

Bunlar sadece basit birer örnek. Delgado geldi büyük yetenek,büyük yıldız,büyük 10 numara diye. Ama ne oldu ? Hangi büyük maçta bizi sırtladı ? 10 Numara dediğin adam sırtlıcak gerekirse maç kazandıracak. Gutide bizde 10 numara gibi oynuyor veya biz hiç olmazsa öyle görüyoruz taraftar olarak . Ama Guti çok açık gözüküyorki bu tempoyu kaldıramıyor. Ben bunu genele yayıyorum ligde ve bu tür oyuncuların istikrarlı başarı sağlıyacağını düşünmüyorum.

Çünkü bazı maçlar olur tempo düşük olur çıkar 2-3 hareket yapar ince pas atar olay kopar . Ama tempo yüksek,tansiyon yüksek maçlar olur bkz:Trabzon maçı bugün ki böle maçları bu tür oyuncular kaldıramaz. Hatta kaldıramaz demiyim kaldıramıyor hepimizin gördüğü gibi.

Schuster,yabancılar.defans hepsi başlı başına bir sorun.. Aslında bu sorun hepsinden biraz daha geri planda. Ama ben bu noktayı es geçmek istemedim çünkü seneye başka hoca gelse yine bunlar olacak. Ama bunları görmek çokda zor değil bence ..  ;)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Başka hocada bunlar diyorsunuzda arkadaşlar

Ne Ertuğrul Hoca ile
Ne Mustafa Hoca ile
Ne Lucescu ile
Ne Bosque ile bu kdar rezil duruma düştüğümü hatırlmaıyorum..

Kadronda her çeşit mevkilerinin en iyi adamları var

- Guti
- Q7, Simao
- Ernst Fernandez Aurelio Necip
- Ferrari - Sivok - Ersan Adem
- Almeida - Bobo
- Rüştü Cenk

Şu adamlar la bu duruma düşmeyi başarmak ciddi söylüyorum her hocanın harcı değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Mart 06, 2011, 23:54:32

Kadronda her çeşit mevkilerinin en iyi adamları var

- Guti
- Q7, Simao
- Ernst Fernandez Aurelio Necip
- Ferrari - Sivok - Ersan Adem
- Almeida - Bobo
- Rüştü Cenk

Şu adamlar la bu duruma düşmeyi başarmak ciddi söylüyorum her hocanın harcı değil..
+1903
altın kapılarımız kan oldu tayfun