Ana Menü

Atatürk'te Ergenekoncu cikti !

Başlatan [KralKartal], Şubat 27, 2011, 23:54:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

atv haberı ızledıgımız zaman nasıl bır ırkcılık yapıldıgını cok net gorebılıyoruz...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

2-3 yil sonra RTE de refandurum diyince ne olacak acaba? ne diyeceksiniz merak ediyorum. yok yok aslinda biliyorum acilim oluyor o. pkk ateskesi bozacakmis, bakalim bu sefer ne garanti verilecek tekrar ateskes icin.

edit; maalesef konu dagiliyor, Banu´nunda dedigi gibi Ataturk ve inkilaplarindan rahatsizlik duyan varsa yasanacak baska ulkelerde var.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mart 01, 2011, 10:01:37
2-3 yil sonra RTE de refandurum diyince ne olacak acaba? ne diyeceksiniz merak ediyorum. yok yok aslinda biliyorum acilim oluyor o. pkk ateskesi bozacakmis, bakalim bu sefer ne garanti verilecek tekrar ateskes icin.

edit; maalesef konu dagiliyor, Banu´nunda dedigi gibi Ataturk ve inkilaplarindan rahatsizlik duyan varsa yasanacak baska ulkelerde var.
bumudur cem?yazdigim yazidan cikardigin bumudur?yazimdan atatürk düsmanligimi cikiyor?

sundan emin olabilirsin;kim vatanimi bölmeye kalkarsa karsi dururum
bu rte olmazsa babam olsun
konuyu niye oraya cektiniz anlamadim
ben diyorumki ulusal tv dogu perincegin propaganda kanali,dogu perincekte sicilli bölücü
bölünmeyi arzulayan yazisini yukarida koydum
böyle oldugu icin bu bölücünün kanalinda yapilan haberleri kuskuyla izlerim dogal olarak
atatürkün adini kulanarak propaganda yapiyorlar
videonun sonunu izlerseniz ne kadar irkci bi yaklasim oldugunu görürsünüz
bu yaklasimin atatürkün yaklasimi oldugunu hic sanmiyorum,yoksa atatürk irkciydida benmi bilmiyorum?

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

8 Nisanda ciddi olaylar olabilir..

Sabahtan itibaren gözleriiz tv de olsun..Günlerdir büyük bir organizasyon yapılıyor

8 Nisan için çağrı Hepimiz Ergenekoncuyuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

yapılmasına yapılıyorda damat ferit ve ekibi boş durmuyor  istanbuldan içeri alcaklarmı bakalım büyük olaylar olacağı kesin 
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ilhan mansız_melis

Memleketin her yerinden Silivri'ye gidiliyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

DIABLO

forzaChelsea

DIABLO

8 nisandaki duruşma' ya eylem için giden halk için yapılan bazı yorumlar  haber7 sitesinden alınmıştır.

forzaChelsea

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net