Ana Menü

2. Topuz vakası!

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 24, 2011, 16:57:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Sakatlığıyla Beşiktaş'ı sarsan Ersan'a kancayı taktı!
24 yaşındaki stoperAdana ile temasa geçen Fenerbahçe, Ersan Gülüm'ün bonservisini almaya çalışıyor. Kartal'ın kozu ise oyuncunun kalmak istemesi.
Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Sezon başında Adanaspor'dan kiralandığında kimse onu hesaba katmıyordu... Öyle ya, Sivok, Ferrari, Zapotocny, İbrahim Toraman gibi 4 isim varken, Ersan Gülüm de kimdi?
Ancak 'kağıt üzerinde' hesaba katılmayan Ersan, geriden kurma becerisi ve hava toplarındaki etkinliğine çabukluğunu da ekledi, Schuster'in gözdesi oldu. Ta ki, Trabzonspor ile oynanan kupa maçına kadar. Şanssızlık 24'lük stoperin yakasına yapıştı, sol diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edilen Ersan sezonu kapattı. Ancak bu sakatlık bile onun transferin gözdesi olmasını engelleyemedi. Beşiktaş'ın Adanaspor'dan kiralık olarak aldığı oyuncu için F.Bahçe devreye girdi.
YOBO'YA DA ALTERNATİF
Ersan'ın bonservisini elinde bulunduran Adanaspor ile F.Bahçe arasında ilk temasın gerçekleştiği ve "Ersan'ı istiyoruz. Bizden sözü duymadan, bonservisini kimseye vermeyin" mesajının iletildiği öğrenildi. Kanarya'nın bu hamleyi, Everton'dan kiralık olarak gelen Yobo'nun bonservisinin alınamaması ihtimaline önlem olarak gördüğü de gelen haberler arasında. Lugano ile Ersan'ın F.Bahçe savunmasında yan yana oynaması, yabancı kontenjanı için de F.Bahçe'ye bir kişilik sağlayabilir. Sezonu kapatan ve tedavisine Avustralya'da devam edilen Ersan ise, "Ben Beşiktaş'ta Ersan Gülüm oldum ve burada kalmak istiyorum. Umarım kulüpler arasında anlaşma sağlanır ve Beşiktaş'ta devam ederim" ifadelerini kullanmıştı.
TOPUZ'DAN SONRA İKİNCİ KAPIŞMA
Ersan Gülüm konusunda Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin karşı karşıya gelmesi, eski bir hesabın da açılması anlamına geliyor. İki sezon önce
Mehmet Topuz'u almak için kıyasıya yarışan iki ezeli rakip arasında son gülen F.Bahçe olmuştu. Beşiktaş bu kez hem Ersan'ın bonservisini hem de rövanşı almak istiyor.
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Ersan bizden baskasina gitmez, Topuz gibi karaktersiz dengesiz ve satici olduguna inanmiyorum !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

valla ben kimseye güvenmiyorum
febeyle yarisa girip kazik yemeyide istemiyorum
ederi belli,fazla büyütmeyede gerek yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net