Ana Menü

Ben gelirim ama Q7 gider

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 23, 2011, 14:39:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Ben gelirim ama Q7 gider Son haftalarda alınan kötü sonuçlarla lig yarışında geride kalan, UEFA'da turu zora sokan siyah-beyazlılar, şimdi de Schuster'in yerine düşünülen isimlerden biri olan Benitez'den gelen talep üzerine büyük bir şaşkınlık yaşadı. Son Dakika Spor   Beşiktaş yönetimi geçen hafta, İnter'den gönderildikten sonra Madrid'de dinlenen Benitez ve menajeriyle bir araya gelerek, nabız yoklaması yaptı. Bu görüşmede İspanyol hocanın söylemleri, siyah-beyazlı yöneticileri adeta şok etti.

SİMAO'YU ALMAK İNTİHAR Beşiktaş'ın kazandığı ve kaybettiği maçların yer aldığı 4 kaseti toplantı öncesi Benitez'e gönderen yöneticiler, görüşme sırasında İspanyol hocanın yaptığı yorumlar karşısına şaşkına döndü. Benitez, Quaresma'nın sadece kendisine oynadığını ve bu nedenle Beşiktaş'ın onun oynadığı her maçta eksik kalacağını belirterek, "Ben gelirim, ama aynı gün Quaresma gider" dedi ve şöyle devam etti: Quaresma varken, Simao'yu da almak resmen intihardır.

ROTA LİPPİ'YE DÖNDÜ Rafael Benitez'in bu talebi karşısında şaşıran Beşiktaşlı yöneticiler, İspanyol teknik adam için hazırladıkları 4 kasedi, bu kez İtalyan teknik direktör Marcello Lippi'ye izlettirmek ve görüşlerini almak için menajeri olan oğlu Davide Lippi ile temas kurdular. Davide Lippi bu kasetleri Bari'de teklif bekleyen babasına ileteceğini Beşiktaşlı yöneticilere söylediği öğrenildi. Siyahbeyazlılar, şimdi Lippi'den gelecek olan yanıta göre son kararlarını verecekler.
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Since 1903

keskinli

haber yalan olabilir
ama dogru olan bi sey var
bazi hocalar quaresma gibi futbolcular istemez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Valla daha iyisini getirebiliyorsa getirsin o zaman :)
Since 1903

[KralKartal]

Takim oyunu oynatacak tek kisi var suan kesin diyebilecegim o da LUCESCU,

Quaresma bile yuzde 100 degisir ve takim oyunu oynar Luce ile. Yani birazda hocaya bagli..

Q7 yi belki DEV takimlar bu sekilde istemez ama biz gibi takimlara YARATICI futbolcu sart.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sen geldin onun gitmesi kaldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

q7 çok ıyi oyuncu. Istemeyen hocanın akıl ve ruh halinden suphe ederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Benitez'i çizin o zaman..

Fakat benim tanıdığım Lucescu..Takım savunmasına çok önem veren bir adam..Q7 onun gibi bir hoca ile de zorlanabilir..

NoPasaran

serhat lucescu çok hücum oyuncusu oynatiyordu ki.

Sadece herkes savunma yapıyordu ancak lucescu niye gelecek anlamadım . Adamın ne ışi var türkiyede
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 23, 2011, 21:30:39
q7 çok ıyi oyuncu. Istemeyen hocanın akıl ve ruh halinden suphe ederim
aynen
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ERHUN

Benitez bence adı çıkmış ama son derece kötü bir teknik direktör. Gelmesini hiç istemem ancak dediğine katılıyorum. Quaresma çok çok çok fazla bencil oynuyor. Yaratıcılık iyi güzel ama bir yerden sonra pas atmak aklına gelmeli. Yaptığı hareketleri, deparları hepimiz seviyoruz ama bencilliği beni kendinden soğutuyor. Bencilliği, bu kadar yaratıcı bir adamın takıma zerre kadar katkı yapmamasına neden oluyor.

keskinli

hani deriz ya üzülmez orta yapmayi ögrense realde oynar diye
quaresmada aynisi,biraz kafasi olsun birakin madridi uzayda oynar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

benitez e nasıl kötü hoca diyoruz yemin ediyorum hayret ediyorum. Real madrid olmuşuz haberimiz yok. Kariyer olarakta, bilinme olarak ta 3 tane schuster eder
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 24, 2011, 20:30:37
benitez e nasıl kötü hoca diyoruz yemin ediyorum hayret ediyorum. Real madrid olmuşuz haberimiz yok. Kariyer olarakta, bilinme olarak ta 3 tane schuster eder

adminim ne kariyeri var ki
veya ne başarısı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

ne kariyeri mi var.

Sadece bildiklerimi yazayım.

Valencia ile ispanyada 2 Şampiyonluk. Barcelona ve madrid var iken düşün :)

valencia ile uefa kupası :)

liverpool ile şampiyonlar ligi şampiyonluğu

varmı daha iyisi. Kupaların kupası şampiyonlar ligi bile mevcut hocanı siler atar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net