Ana Menü

UEFA | Dinamo Kiev:4 - BEŞİKTAŞ:0 | 24 Şub 2011-22:05

Başlatan Cem Goren, Şubat 22, 2011, 19:19:53

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 25, 2011, 00:21:24
Schuster, istifayi dusunuyormusun sorusuna '' daha mac yeni bitti '' diyerek cevap verdi.
Kovulduğu haberini mi bekleyecekmiş yani ???
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

RCA

yok demirören yok schuster.. abi kafamı artık bunlara yormayacağım ..

ne halleri varsa görsünler. en iyisi aç kitap oku git bilgi öğren .. git devletinin milletinin dış politikasını iç politakaısnı tartış.

nedir bu yahu? yeter agzıma sıcmaktan bıkmadılar mı?

ne g.tmüz kalkmış bizim iki transferle yahu.. ne 17 de 17 si ne dublini.. bizle billur mu geçiyolar bunlar?!!

2 maçta dinamodan 8 tane yemek ne demek? saha da kıçını kaldırmamak ne demek oflamak puflamak kafasını iki yana yatırarak bıkmış hareketler imgeler savurmak ne demek ?!

korkak futbol faşistleri.. mantelitenize oyun anlayısınıza yıllık 20-30 milyon euro verdiiğiniz futbolcu ücretlerinize

4 çekerli araba olduk lan.. . sizede bu yakışır ya. helal size helal.. :alkis
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

bu cok paragöz bi adam tazminatsiz ayrilmaz buradan
zamaninda milli takimda oynamak icin 1 milyon mark istemisti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Kalkavan mactan once bunlari demis.

SCHUSTER BİZLERİ APTAL ZANNETMESİN-
Schuster'in taktiğini çözmek çok kolay. Schuster bizleri bu kadar aptal zannetmesin. Schuster'in bugünkü oyun anlayışını çözmek için Aykut olmaya gerek yok. Ben İhsan Kalkavan olarak Schuster'i çözdüm. Türkiye'de ki herhangi bir kadro ile Beşiktaş Schuster'in taktiği ile oynadığı sürece zorlaman mümkün. Çünkü Beşiktaş kanatlardan çalışıyor. Bunu kesmek çok kolay. Beşiktaş'ın defans zafiyetleri var. Defansta ki sorunlar halledilmedikçe Beşiktaş sorunlar yaşayacaktır. Schuster yıldızlarına çok güveniyor. Rakip takımın stratejisine göre, herhangi bir uygulamada bulunmuyor. Beşiktaş'ın elinde bulundurduğu kadro başka bir hocanın elinde olsaydı, Beşiktaş şuanda bu durumda olmazdı.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 25, 2011, 00:24:29
bu cok paragöz bi adam tazminatsiz ayrilmaz buradan
zamaninda milli takimda oynamak icin 1 milyon mark istemisti

Sanırım sözleşmesinde tazminat yokmuş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

olmasa bile mahkemeye verir böyle bi hakki var
anlasma yapiyorsun 2 senelik,önceden kovarsan mahkeme tazminat ödetir
sonucta en kötü ihtimalle calismadan ayligini alir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Beşiktaş harbi yordun beni yemin ediyorum sana yordun ya. ulan millet bizim yaşımızda karı kız peşinde biz senin peşindeyiz. şu an resmen "lan bırak artık sunları kodumun takımını benmi kurtarcam" modundayım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 25, 2011, 00:36:26
Beşiktaş harbi yordun beni yemin ediyorum sana yordun ya. ulan millet bizim yaşımızda karı kız peşinde biz senin peşindeyiz. şu an resmen "lan bırak artık sunları kodumun takımını benmi kurtarcam" modundayım

sıgaradan da betersın kartalım!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Alıntı yapılan: eRe - Şubat 25, 2011, 00:40:59
Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 25, 2011, 00:36:26

sıgaradan da betersın kartalım!
sigara yanında yararlı kalır ya

beckyZWICKY

iş ortamı,arkadaş ortamı yada biryerlerde futbol muhabbeti açıldığında utanıyorum artık.

avazım çıktığı kadar konuşmak bağırmak varken içimde, baş eğik susmak nedir bilemez o futbolcular.

emeği geçen herkesin.(!) yani emeği geçen herkese yazıklar olsun.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

catir catir savunun takiminizi. utanacak bir sey yok.

ayrica;

Alıntı Yap"Schuster gençleri oynatsın" diyenler; İsmail'i protesto edenler...

"Luce gelsin, Schuster gitsin" diyenler; Luce'nin giderken arkasına teneke bağlayanlar...

"Ernst nasıl oynatılmaz" diyenler; 3 maçta 12 gol yiyen takımdaki Ernst'e sallayanlar...

"Ferrari'yi kovun" diyenler; sezon başı Ferrari kalsın diye Hoca'yı ve Zapo'yu ıslıklayanlar!..

"Bobo olsa kaçırmazdı" diyenler; Dinamo Kiev maçlarını gözleriyle izlemeyenler...

"Schuster gitmesin kalsın" diyenler; yedi yıldır bu takımın nasıl yönetildiğini, Türk futbolunu ve medyasını çok iyi bilenlerdir!

Benim gözümde...

alinti; Fatih Kaya

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

sabah taktım damalı atkıyı gittim okula herkes'de bi "utanmadan hala atkı takıyor" bakışı vardı akabinde bi tanesi geldi yanıma neden hala o atkıyı takıyorsun utanmıyormusun dedi gülerek aslında sakin bir insanımdır ama "sen açta g..üne gül o atkıyıda ağzına alırken besmele çek şimdi burdan uzaklaş yoksa çok kötü olur" diyerek yanımdan uzaklaştırdım.

NoPasaran

duygusal modlara girmeye gerek yok. Türkiyenin alay konusuyuz. Yapanlarda şeref ve haysiyet var ıse gerekeni yaparlar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Besiktaslilik duygusalliktir adminim. kendi sahanda 4 tane yemissin deplasmanda ne bekliyordunuz? ligde en son 21 ocakta galip gelmisiz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....