Ana Menü

[KRALKARTAL SORUYOR] Schuster ile devam edilmeli mi ?

Başlatan NoPasaran, Şubat 20, 2011, 23:59:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

M34

Ne yapiyorsunuz allah askina? Ne gitmesi? Yillardan beri ilk defa zevkli mac izliyoruz (4de yesek, zevkliydi bugünkü mac) ... sancili olur böyle dönemler, takim olmak kolay degil ki ... ama hele bir takim olsun, tadindan yenmez o zaman iste ... Ne yani? Almeida o golü atsa, 3:1 olsa, hersey günlük güneslik, simdi ise gitmeli ...

Helal Schuster'e .. 4de yese, fark etmiyor .. kimseyi takmiyor, ayni sistemle bir 4 daha yiyor ... Ben bile 2-3 kere düsmüstüm bisiklet ögrenirken, veya kac kere su yutmustum yüzme ögrenirken ...

Gitmemeli.

DIABLO

Şuan için yeni bi teknik adam gelirse bu yılda böylelikle biter en azından sezon sonuna kadar beklenmeli.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Grocbenn

Denizli'de olabilir diyorlar..Bu kadroya hayır diyebileceğini sanmıyorum..

Türk olacaksa Ersun Yanal da iyi bir tercihtir..Su andaki mevcut göreviyle Beşiktaş'ın geleceğine çok adam kazandırır..

NoPasaran

Alıntı yapılan: M34 - Şubat 21, 2011, 00:25:13
Ne yapiyorsunuz allah askina? Ne gitmesi? Yillardan beri ilk defa zevkli mac izliyoruz (4de yesek, zevkliydi bugünkü mac) ... sancili olur böyle dönemler, takim olmak kolay degil ki ... ama hele bir takim olsun, tadindan yenmez o zaman iste ... Ne yani? Almeida o golü atsa, 3:1 olsa, hersey günlük güneslik, simdi ise gitmeli ...

Helal Schuster'e .. 4de yese, fark etmiyor .. kimseyi takmiyor, ayni sistemle bir 4 daha yiyor ... Ben bile 2-3 kere düsmüstüm bisiklet ögrenirken, veya kac kere su yutmustum yüzme ögrenirken ...

Gitmemeli.

Valla bence bisiklet sürmekten çok farklı bir olay var burada..

Adamın altına verdik Audi A3, adam halen pedal arıyor :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Aynen ayrıca ben pek zevk aldığımı söyleyemem hayatımda en çok üzüldüğüm derbilerden bir tanesidir bu ne zevkinden bahsediyorsun Allah aşkına...
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Şubat 21, 2011, 00:32:24
Aynen ayrıca ben pek zevk aldığımı söyleyemem hayatımda en çok üzüldüğüm derbilerden bir tanesidir bu ne zevkinden bahsediyorsun Allah aşkına...

Tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin andaç :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Denizli gitsin yorum yapsin, sansal diyor, kadro her mac degisiyor, rotasyon fln, Denizli onayliyor,
yahu Denizli her mac farkli 11le cikiyordu, onu demiyor :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

Sorun pedalde zaten, onu fazla kullandigindan  ... Frene basmakta zorluk cekiyor, bazen de böyle kirmizi isikta durmayip ceza yiyor  ... Hizli giderkenki zaman kazancini böylece yitiriyor ... ama zamanla hem hizli sürüp, hem zamaninda kirmizi isikta durmayi ögrenecek.

Simdi Audi A3ü ayagi frenden cekmeyen  birisi mi gelsin? Denizli ile sampiyon oldugumuzdaki maclari zevkle mi izliyordunuz? Madem tek önemli konu  istediginiz yere varmak, ucakla gidin (burada ucak Lucescu oluyor; Rehagel de olabilir), araba ile niye gidiyorsunuz ki, madem amac gezerek, eglenerek gitmek degilse?

RCA

kalmalı diyenler yanlış düşünüyor.. zaten bu dönem gitti .. kalsın diyelim sezon sonu yeni bir hoca ve hocaya yıne bır donem göstereceğimiz tolerans..

bence acilen gitmeli. yeni hoca alışsın takıma bu donem seneye iyi netice alıp evveli sene avrupa kupalarına katılalım..

başka bir secenek yok
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

schuster yeteri kadar terimlik yapti
gitsin egosunu baska yerde tatmin etsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

MARCA SCHUSTERİN neden kovulduğunu yazmış 10 maddede 2008 de..

Çok enteresan şeyler vardı :)

Raulun yeni yaptığı açıklamada enteresan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: M34 - Şubat 21, 2011, 00:37:15
Sorun pedalde zaten, onu fazla kullandigindan  ... Frene basmakta zorluk cekiyor, bazen de böyle kirmizi isikta durmayip ceza yiyor  ... Hizli giderkenki zaman kazancini böylece yitiriyor ... ama zamanla hem hizli sürüp, hem zamaninda kirmizi isikta durmayi ögrenecek.

Simdi Audi A3ü ayagi frenden cekmeyen  birisi mi gelsin? Denizli ile sampiyon oldugumuzdaki maclari zevkle mi izliyordunuz? Madem tek önemli konu varmak istediginiz yere varmak, ucakla gidin (burada ucak Lucescu oluyor; Rehagel de olabilir), araba ile niye gidiyorsunuz ki, madem amac gezerek, eglenerek gitmek degilse?

Ne zevki ya..Bugün gercekten zevk mi aldık..

Schuster'i savunacağız diye İnönü'de 4 yedik ondan bile zevk alıyoruz..

Adam sövüyor yarabbi şükür denilecek duruma gelmiş taraftarımız..Tanıyamıyorum!!