Ana Menü

Schuster "Hiç olmadığı kadar ciddi kararlar alacağız"

Başlatan NoPasaran, Şubat 20, 2011, 22:15:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Siyah beyazlılarda yaşanan büyük başarısızlığın ardından hedef tahtası haline gelen Teknik Direktör Bernd Schuster'in hedefinde ise takımın yabancı yıldızları var. Alman teknik adamın Quaresma, Guti, Simao, Fernandes, Almeida gibi önemliyıldızların alınmasına rağmen takımın bir çöküş sürecine girmesine çok sinirlendiği ve faturayı da bu oyunculara kestiği öğrenildi.

Lig TV'den Ömer Güvenç'in haberine göre, Dinamo Kiev karşısında alınan 4-0'lık ağır yenilgi sonrası sabrı taşan Schuster takımla bir toplantı yaptı.

Söze "Bu söyleyeceklerim takımdaki yabancı oyuncular içindir" diye giren Schuster'in şunları söylediği öğrenildi:

"Siz buraya sadece para için mi geldiniz? Tabii ki para kazanacaksınız ama sadece para için geldiyseniz olmaz. Sizlerin kapasitesini biliyorum. Bu yönetim yetenekleriniz ve benim talebim doğrultusunda bu kadar para verip sizi aldı. Ama sizler kapasitenizin çok altında oynuyorsunuz. Eğer buraya sadece para için geldiyseniz ve böyle oynamaya devam edecekseniz bavulumuzu toplayıp gidelim."

İlk kez bu kadar sert konuşan Schuster'in bu sert sözlerinin ardından futbolculardan hiç ses çıkmadığı da belirtildi.

(Ligtv.com.tr)

Brestgerfich

Çok da yanlış sayılmaz bu görüşü. Yabancılardan bekleneni alamadık
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

aynisini sergen dedi vatan haini oldu
bakalim schuster ne olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin