Ana Menü

Schuster' i kurtaran avrupa...

Başlatan [KralKartal], Şubat 19, 2011, 01:43:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Simdi Schusterin tahti sallantida deniliyor, ama bence durumlar farkli.

Schuster Fenere yenilsede gonderilmez gibi geliyor, aslinda bileti kesildi diyebilirim,
ama tek korku, suan Schuster gonderilirse, bir kaos ortami yaratilacagi, kim gelir kim gider, futbolcular ne tepki verir derken
seneye Avrupa kupalarina katilmama durumu olusabilir. Kupa elden giderse, lig sallantida, yani hem Schusterden
hem avrupadan hem ligden hem kupadan olmak var. Futbolcular diger taraftan ki Yildiz futbolcu avrupada oynayamiyorsada, gider.
Bir Quaresma durmaz mesela.

Turkiye kupasini alirsak, veya ligi en iyi yerde bitirirsek ki amac bu, Schustere yol gorunebilir. Kredisini bitirmistir
baskanin gozunde. Bir cok taraftarin gozundede o sekil. Ama istikrar diyorsak kalacak, ve devam edecek.
Kalirsada, neden gonderilmedi diyemem..Hakli olarak kalir, ve gonderilirsede hakli olarakta gonderilir.

Yani Schusteri tek kurtaran, bu avrupaya gidememe korkusudur. Destekte bu yuzdendir, yonetici destek oluyor,
bizi buraya getiren Schuster ve futbolcular ve goturecek olanda onlar demek, sadece ileriyi düsünerek denilen sözlerdir.
Bilmem sizede öyle geliyor mu? Bana inandirici gelmiyor.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Schusteri kurtarmak artık biraz zor ihsan..

Okuduğum kadarı ile futbolcu ve yönetciler ile yapılan toplantıda Hocanın katılmaması önemli bir durum. Yani yönetcilerde sanki suçlunun hoca olduğunu düşünüyor..

Açıkcası Fener maçı kritik maç diye haftalar önceden söyledim . Halen diyorum . Eğeryenilirsek hocayı hiç bir güç tutumaz. Çünkü Galatasaray ile yapılacak Kupa maçıda riske girmiş olur..

Yenersek sene sonuna kadar yeniden kredi kazanır ve kendine güven gelir..

Ancak açık konuşmak gerekirse her sorumlu hoca değil bence. Belki bu duruma o getirdi ama son haftalarda oynana kötü futbolun başka açıklamaları olması lazım..

* Özgüven sorunu
* Takımın içindeki karışıklık
* Belki hocanın sevilmemesi
* Parasal durumlar

vs vs vs
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 19, 2011, 01:43:42
Simdi Schusterin tahti sallantida deniliyor, ama bence durumlar farkli.

Schuster Fenere yenilsede gonderilmez gibi geliyor, aslinda bileti kesildi diyebilirim,
ama tek korku, suan Schuster gonderilirse, bir kaos ortami yaratilacagi, kim gelir kim gider, futbolcular ne tepki verir derken
seneye Avrupa kupalarina katilmama durumu olusabilir. Kupa elden giderse, lig sallantida, yani hem Schusterden
hem avrupadan hem ligden hem kupadan olmak var. Futbolcular diger taraftan ki Yildiz futbolcu avrupada oynayamiyorsada, gider.
Bir Quaresma durmaz mesela.

Turkiye kupasini alirsak, veya ligi en iyi yerde bitirirsek ki amac bu, Schustere yol gorunebilir. Kredisini bitirmistir
baskanin gozunde. Bir cok taraftarin gozundede o sekil. Ama istikrar diyorsak kalacak, ve devam edecek.
Kalirsada, neden gonderilmedi diyemem..Hakli olarak kalir, ve gonderilirsede hakli olarakta gonderilir.

Yani Schusteri tek kurtaran, bu avrupaya gidememe korkusudur. Destekte bu yuzdendir, yonetici destek oluyor,
bizi buraya getiren Schuster ve futbolcular ve goturecek olanda onlar demek, sadece ileriyi düsünerek denilen sözlerdir.
Bilmem sizede öyle geliyor mu? Bana inandirici gelmiyor.

Aslında Schuster ile Avrupa'ya gidememe şansımızı daha yüksek görüyorum..Bu takımda ışık gitmiş..Sevgi yardımlaşma bitmiş..Bunu da  bu saatten sonra Schuster'in yapabileceğini sanmıyorum..Bence hangi hoca gelirse gelsin ligin geri kalanı çok daha iyi olacaktır..

Birde şunu anlamıyorum Schuster gidiyorsa yabancılar niye gitsin..Çok belli ki yabancılarda mutsuz..Oyuncularıyla muhattap bile olmayan bir adam bu Schuster..Bir Benitez Bir Scoları getirilirse kim gider bu takımdan..Yada hadi Türk bir hoca getirilirse bile gideceğini düşünmüyorum..

Yönetim bence suanda harıl harıl hoca aramaya basladı..Fener macı kazanılsa bile diğer haftadaki maçtan sonra Schuster'in gönderileceğini düşünüyorum..

NoPasaran

Lig tv Atakan Kurtmuydu ne,

Sabah dinledim..

Hoca Feneri yensede her an gidebilir dedi :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net