Ana Menü

GUTI!!

Başlatan [KralKartal], Şubat 17, 2011, 23:48:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 22, 2011, 15:30:18
Olacaksa ve oynayacaksa RUSTU kaptan olmali.
Nihat oynayacaksa Kaptan olmali.
Sonra Ernst....Sonra Guti...Sonra Quaresma

aynen öyle. tamam guti kaptanlığı taşıyabilir simaoda ernstte ama bu kaptanlık 2 günlük adama verilmemeli. bence ilk kaptanımız nihat olmalı ama oynamadığı için o konuda birşey diyemem. ardından o pazubandını alabilecek ilk yabancı ernst olmalıdır. guti değil.

keskinli

Beşiktaş kaptanı Guti ayrılacak söylentilerine nokta koydu ve ekledi: Buraya kimse için gelmedim

NTVSPOR'a konuşan Guti, Bernd Schuster'in ayrılmasının ardından çıktıkları ilk maç olan Kayserispor karşılaşmasını kazandıklarını belirterek, "Tayfur Havutçu'yla güzel başladık. Kayserispor maçındı kazandık. Bundan sonra güzel şeyler düşünmenin zamanı" dedi.
Ayrılacağı söylentilerine de cevap veren İspanyol futbolcu, "Öncelikle burada çok mutluyum. İlk olarak bu seneyi güzel bitirmek istiyoruz. Bunun için de ilk hedefimiz Türkiye kupasını kazanmak. Ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Zaten kulüpte farklı bir görüş olursa ve varsa bunu bana iletirler. Ama burada mutluyum. Ben buraya kimse için gelmedim, kimse için de gitmem" şeklinde konuştu.
Beşiktaş'ın kaptanı olmak nasıl bir duygu soruya ise Guti, "Benim için çok önemli ve gurur verici bir olay. Kaptanlık konusunda da takım arkadaşlarım da bana destek veriyor ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Takımda sadece kaptanın yaptıklarıyla olmaz. Bunun için de herkes üzerine düşen görevi yapıyor" ifadelerin kullandı.
Bu sezon en çok üzüldüğü maç hangisi oldu soruya ise Guti şu yanıtı verdi:
"Tek bir maç söylemek gerçekten çok zor. Birdenfazla maçta üzüldük. Özellikle son haftalarda Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi elimizde tuttuğumuz maçları kaybetmemiz çok üzücü. Dinamo kiev maçı da çok üzücü. Taraftardan tek istediğimiz bize bu şekilde devam etmeleri ve bize destek vermeleridir."
GUTI'YE ÖDÜL
Marmara Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu Marmaralı Beşiktaşlılar Derneği, siyah-beyazlı kulüpte yılın en iyilerini seçti.

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi'nde düzenlenen ödül töreninde öğrencilerin seçtiği en iyiler ödüllerini aldı.

Siyah-beyazlıların İspanyol futbolcusu Guti Hernandez, ''yılın en kariyerli futbolcusu'' seçildi.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ise ''yılın en başarılı yöneticisi'', hentbol takımı ise ''yılın en başarılı takımı'' ödüllerine layık görüldü.

Yerleşkedeki konferans solununda gerçekleştirilen törene Adalı, Guti ve hentbol takımı oyuncuları katıldı.

-ADALI: ''ALDIĞIM İLK ÖDÜL''-
Salondaki taraftarların büyük sevgi gösterilerinde bulunduğu ve ''Transferin kralı Serdal Adalı'' diye tezahüratta bulunduğu Adalı, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, ''Bu benim aldığım ilk ödül. Başta başkanım olmak üzere bu ödülü yönetim kurulumuz ve transfer komitesindeki arkadaşım Cengiz Zülfikaroğlu adına alıyorum. Teşekkür ediyorum'' dedi.

Öğrenciler, daha sonra Adalı'ya ''Adalı bize Messi'yi al'' diye tezahürat yaptı.

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

gazeticilere saldirip duruyor gece icip icip geziyor, sen neymissin be Guti !!!

Biz kral mi görmedik, Güle Güle !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

hayirdir hepiniz ernste döndünüz?
gutiymis guti diye diye dilinizde tüy birakmadiniz renkdaslarim... yere göge sigdiramadiginiz guti..gidecekmis yolu acik olsun iki pas yapiyor diye kral oldu...bu takimin bozulmayan dozeri ernst! bunu geldiginden beri diyorum..kaptanlik ona coook yakisirdi ama yok yönetim guti dedi lidermis gutimin lideri..! alkolik schusterin kopyasi !

DIABLO

guti hz. diyenler el kaldırsın ;D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea