Ana Menü

Süper Lig 22.Hafta | Beşiktaş:2-Fenerbahçe:4 [Pazar 19:00]

Başlatan carsi52, Şubat 15, 2011, 13:09:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

BerkAy1903

Pskopat Beşiktaş Tribününün Pskopat Hocası Shuster..

İçimden bi ses gaza gelip feneri en az 2 farkla yeneceğiz diyor. Hadi hayırlısı.. Sonumuz hayrola.
19o3

Cem Goren

ALINTIDIR.

Hepimiz çok üzgünüz biliyorum ama önümüzde önemli bir derbi var.Artık hedefimiz ilk 4 ve Türkiye kupası.İlk 4'e girmemiz ve bu takımın derbi galibiyetiyle taraftara kendini bi nebze affettirmesi için bu maçı almamız gerek.Bu maçtan derbi için çıkartabileceğimiz dersler ;

1-Mutlaka duran toptan gol yeme sorununu Schuster bu üç günde çözüp adam paylaşımını daha dikkatli yapması gerekiyor.(Bugünkü Shevchenko'ya Hilbert eşleşmesi olmamalı.)

2-Takım topu kaptırdığında takım olarak kapanıp orta sahada pres koyup hızlı kontraya çıkabilmesi gerekiyor.(Bugünkü gibi topu kaptırınca sadece 5 kişinin savunma yapmaya çalışmasını ve diğerlerinin sadece izlemesini görmek istemiyorum.)

3-Artık yardımlaşma görmek istiyorum, bi kişi topu alınca herkesin çil yavrusu gibi sağa sola kaçışını değil en azından bir kişinin yardıma gelip pasla çıkışımızı görmek istiyorum.(Bugünkü gibi Quaresma'yı herkes izlememeli yardıma gitmeli.)

4-Artık bir taktik sistem oturtmalı ve derbide onu uygulamalıyız.(Bugünkü gibi dağınıklık ve taktik disiplinsizlik görmek istemiyorum.)

5-Ortasahada Nobre'yi görmek istemiyorum kimsede görmek istemiyor artık bunun dersi falan yok.Kaç maçtır ortasahada oynuyor bi yararını göremedik.

Allah yardımcımız olsun.

AMİN.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

DIABLO

Harbiden ya bi onu çözemedim nobrenin ortasahada ne işi var :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 17, 2011, 08:58:37
hic korkmuyorum eziklerden..

hala korkmuyorum da, schuster dayi ve ruhsuzlar alacaklari maci verirler simdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Tamda en moral bozukluğu yaşadığımız zamana denk geldi fener..

Bu maçıda alamazsak ben ceza alıcam!
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ben alıcam abi.
Kiev maçı hakkında tek kelime etmiyorum.

Bu maçta mağlubiyet gelirse çok pis alıcam!

KeePSaKe

Since 1903

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Resul o kadarda abartma bence.
Fener çok iyi sanki..

Biz normal şartlarda her türlü feneri yeneriz ezici bi şekilde şuan ki kadroyla..Sadece çok kötü dönemimize denk geldi.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net