Ana Menü

Schusterin kader haftası

Başlatan NoPasaran, Şubat 14, 2011, 17:56:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Müthiş transferlerle girdiği 2. yarıda sadece 1 galibiyet alabilen Beşiktaş'taki son gelişmeleri Lig TV muhabiri Ömer Güvenç değerlendirdi.

Siyah beyazlı yönetimin Alman teknik adam Schuster'i göndermek gibi bir düşüncesi olmadığını vurgulayan Güvenç, "Ancak Kiev ve Fenerbahçe maçları Schuster için çok büyük önem taşıyor, bu maçlarda olası kötü sonuçlar yönetimin kararını değiştirebilir" dedi. Ömer Güvenç, Schuster'in sözleşmesinde tazminat maddesi olmadığını da sözlerine ekledi.

:o :o :o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kolay kolay yollamazlar ama yönetimin iside belli olmaz
bi gercek varki,onun yerinde bi türk olsaydi coktan issiz kalmisti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

bu sene gondermezler ki yenilmeden degil, avrupadan cabuk elenirsek hele ki Kieve
o zaman gidebilir, ama bu olursada keive yenilirsek ve elenirsek sezon sonu beklenebilir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

melankolizm

Schuster, ya şu kadroyu böyle verimsiz nasıl kullanır anlamıyorum :S
Elimizde bir Uefa ve Kupa var, 9 maç kaybetmişiz abi anla işte sistem tutmuyor.
Ama sabır gerek ya senede 1 teknik direktöre dönmeyelim abi bu ne.

Schuster bence biraz inatçılığından ve vurdum duymazlığından kaybediyor, Futbolcuyu çabuk harcıyor.

NoPasaran

Zamanında dedim yine diyeyim..

Fener maçı herşeyi belli eder..

Kiev miev hikaye.

İnönüde olası Fener Yenilgisi "Hocanın sonu" olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Nacizhane
Yönetim eğer Schuster'i gönderirse,bu sene yaptığı bütün güzellikleride silip atar.
Tamam Schuster'in elinde çok iyi bir kadro var,ligdeki durumumuz kötü,Uefa'da devam ediyoruz,Kupada da devam ediyoruz.
Guti,Quaresma,Simao,Almeida,Fernandes,Ernst böyle futbolcuları görmek her hocaya nasip olmaz,belki de ligdeki bütün hocaların ağzının suyu akıyor.

Yönetimin bu sezon içinde yaptığı tek hata,taraftarı büyük beklentiler içine sokması oldu,taraftar olarakta büyük beklentiler içine girdik.Sadece Guti ve Quaresma ile Uefa kupası alınıyorsa,şuan M.City Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmalıydı.Tamam hiç kimse Kasımpaşa'y[kufur otomatik degistirilmistir]onya'ya puan kaybetmeyi beklemiyordu ama oldu,oluyorda..
Barcelona,yıldızlar topluluğu Madrid'e 5 tane atarken,lideki tek yenilgisini ligin yeni ekibi Hercules'ten aldı,buna futbolun adaletsizliğimi dersiniz,ne derseniz diyin.

Schuster'in teknik hataları yokmu? Evet var,yeri geldi oyuna müdahale etmekte geç kaldı,yeri geldi yanlış oyuncu tercihlerinde bulundu,kimse bunları inkar edemez,etmiyorda.Ama sırf bu yüzden bu kadar kısa sürede adam harcamak bu kadar kolay olmamalı..Önceki hatalarımıza düşmemeliyiz,önceki yıllarda hoca harcayarak bi yere gelemediğimizi gördük.

Ben Schusterin ne pahasına olursa olsun kalması taraftarıyım.

NoPasaran

Ersin Kardeşim,

Sorun aslında sadece taknik teknik olayı değil..

Sorun başka yerlerdede var..

Maçtan sonra Ömer GÜvenç ile Konuşmasını dinledinizmi hocanın ?

Bir Komutan öyle olmamlı kim ne derse desin..

Çaresiz kalmışız, bitkin düşmüşüz sığınacak bir dal tutunacakbir gemi, arıyoruz

"Umut vaad eden, bu takım düzelecek diyen" bir hoca arıyoruz

Ama yok !

Dalga geçer gibi cevaplar, bitmiş miskin bir hoca..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Abi haklısın,söylediklerine katılıyorum ama çözüm yolu pek çözüm gibi olmuyor.
Çünkü yabancı hoca,sezonu tamamlayamıyor.
Türk hocalarla bi şekilde şampiyon oluyoruz.Ama Avrupa'da başarı gelmiyor.

Çünkü Türk hocaların kafasında defansif futbol var,bu futbolla sadece Türkiye'de iş yapabilirsin,Avrupa da istersen 11 kişi defans yap,adamlar bi şekilde açıyor o defansı.

Ankaragücü maçına baktım,İbrahim Üzülmez,İbrahim Toraman,Aurello sürekli geri pas yapan adamlar.
Fernandes,Guti ileriye dönük oynuyor.Futbol mantelitesinin farkı burda ortaya çıktığını düşünüyorum.
30 yaşını geçmiş İbrahim Üzülmez,Toraman vs adamlara hücüm futbolu mantığını yerleştirmek çok zor.

Brestgerfich

Nasıl maç başı maaş varsa galibiyet balı maaş olacak. Bak o zaman nasıl adam gibi top oynatıyor takıma.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Ben hoca gönderilsin demiyorum bu konuda yanlış anlaşılmak istemem..

Açıkcası her sene aynı şeyleri yaşadığımızdan gidersede 1 sene sonra yeni gelen hocayı gönderme planı yaparız diye korkuyorum..

Ahmet Çakar gibi olacak ama açık konuşayım..

Ben Schusterin sağlığından şüphe ediyorum bedenen değil ruhen..

Bu klubun bir sahibi vardır. Yani patronu oda Yıldırım Demirörendir..

Sen Ceo sun.. Her istediğine okey vermemek lazım diye düşünüyorum..

Örneğin Ernsti yok etmek Boboyu yok etmek gibi..

Bu adamlar ile alıp veremediği ne var merak ediyorum...

Yada İsmail Köybaşı yada Rıdvan ile..

Fatih Tekke yada Yusuf demiyorum dikkat ederseniz çünkü onlar artık futbolun sonuna gelmişler artıkö külhanbeyi adamlar (Ki Fatih olayında %100 bence Tekke haklıdır ama herkes Schustere destek verince oda bu klubun kendisini tek sahibi sandı)

Başkanın olaya el atması lazım..

Rakiplerini ciddiye alan, ciddi ciddi analizler yapan, MAÇ GÜNÜ DEPLASMANA UÇAK KALDIRMAYAN bir yapıya bürünmesi şart..

Bunu konuşacak mecbur yani.

Ha derseki benim tarzım bu, o zaman kusura bakma kardeş diyecek bende seninle çalışamam..

Schusterin istediği Hücum Futboluna her zaman varım sonuna kadar ancak Beşiktaş BOŞA SALDIRMAKTAN başka hiç bir şey yapmıyor kısacası hücum futbolu oynamıyor..Bunuda unutmamak lazım..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bende su mantigi anlamiyorum
üzülmeze ekreme toramana kiziyoruz,hatta hakaret ediyoruz ama onlari her mac oynatan adama bi türlü kizamiyoruz

Ersin Develi

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 14, 2011, 20:04:10
bende su mantigi anlamiyorum
üzülmeze ekreme toramana kiziyoruz,hatta hakaret ediyoruz ama onlari her mac oynatan adama bi türlü kizamiyoruz

Alternatif varmı ki?

keskinli

alternatifi hoca üretecek
örnegin iyi oldugumuz bi bölgeye fernandezi alacagina defansa bi oyuncu alabilirdi
defansimiz kötü diyipte ileriye oyuncu almanin mantigini kim aciklayabilir bana?

Ersin Develi

Sivok'a güvenilerek alınmadı defans'a adam,yanlış yaptılar.
Ersan'ın sezonu kapatması,tamamen şansızlık.
Sağbek oynayan Hilbert çoğu zaman yabancı kontenjanına takılıyor.
Fernandesin alınmasını ilk başlarda yanlış buluyordum ama doğru bi karar.O bölgede Aurello,Ernst 30 küsür yaşında,en fazla seneye de oynar.Necip var,Fernandes de tutarsa eğer,uzun yıllar ön libero aramak zorunda kalmayız