Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi Son 32] Beşiktaş:1 - Dinamo Kiev:4 [17.02.2011 - 20:00]

Başlatan CR7, Şubat 09, 2011, 15:13:18

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

aslında almeida bobo olabilir sonuta yabancı sınırlaması yok.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde Dinamo Kiev ile oynayacağı maç için akşam saatlerinde kampa girdi.

Siyah-beyazlılar akşam saatlerinde Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde toplandı. Teknik Direktör Bernd Schuster'in açıkladığı 18 kişilik kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

"Rüştü Reçber, Hakan Arıkan, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Matteo Ferrari, Tomas Sivok, İsmail Köybaşı, Mehmet Aurelio, Fabian Ernst, Necip Uysal, Roberto Hilbert, Onur Bayramoğlu, Mert Nobre, Bobo, Guti Hernandez, Quaresma, Erhan Güven, Hugo Almeida."

Şu maç geri döndüğümüz maç olsun be

Sahaya çıktığımızda titreyen rakipleri yeniden görmek istiyorum ben..

Hadi Hoca, Hadi Çocuklar..

17 de 17 puan diyenlere inat, yarından başlayın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

O formanın hakkını verin size yakışır bir top oynayın zaten o zaman kendiliğinden sonucu alacaksınız...

NoPasaran

Şu 2 maçı çok öenmsiyrum ya..

Psikolojik olarak bizi çıkaracak maçlar..

Yarın kiev maçı kötü geçerse hafta sonu işimiz nedense zor geliyor

Ama koyarsak çocuğu...

Vay Fenerin haline..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Avrupa maçların da bir başka oluyoruz inşallah böyle devam eder.
Since 1903

IL Capitano

insallah ikinci yariya yetisecegim.. söyle ilk yari bitince  2-0 önde filan olsak.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Akşam olsada maça gitsek ;D Saldır Beşiktaşımmm bu maçı almalıyızz
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

FEDA

melankolizm

maçtan önce skorboard da Nouma'nın gölü yayınlansın sürekli.
kiev tatilde lakin dün şaktarı gördük, tatil matil dinlemezler.

İnşallah kazanırız.

Cem Goren

aklıma geldi şimdi pascal'ın o golü ya. güzel günlerdi be.

melankolizm

Grocbenn

Lucescu'nun Besiktas-Kiev maçı ile ilgili açıklamaları;

İLK MAÇA DİKKAT

Dinamo Kiev'i yeni hocası Semin'den bile daha iyi tanıyorsunuz. Bugünkü maç ne olur? İstanbul' daki ilk maç çok önemli. Eğer Beşiktaş avantaj sağlayamazsa işi rövanşta çok zor. İlk maçın İstanbul'da olması Dinamo Kiev'in lehine. Çünkü bu ekip tüm oyun sistemini kontratak üzerine kuruyor. Yani Schuster'in Beşiktaş'ının hiç sevmediği bir oyun stili.

Schuster'in ifadesiyle 60'lı yılların futbolunu mu oynuyorlar?
Kiev çok iyi bir kontratak takımı. Günümüzün kontratak futbolu oynayan ekipleri nasıl oynuyorsa Kiev de bunun en alasını oynuyor. Çünkü oyun kurma özellikleri yok. Devamlı geride kalıp rakibin hata yapmasını bekliyorlar.

Peki siz Shakhtar olarak Dinamo Kiev'i nasıl yeniyorsunuz?
7 yıldır Ukrayna'dayım ve bu süreçte Dinamo Kiev 7 kez hoca değiştirdi. Şu anki hocaları Semin sadece 3 aydır takımın başında. Dinamo Kiev'i çok iyi tanıyorum.

Dinamo Kiev'in size göre en tehlikeli yönü nedir?
Milevskiy'yi çok beğeniyorum. Beşiktaş savunması her zamanki gibi oynarsa Milevskiy yıldız olur. Bu futbolcuya topu kapma imkanı verilirse bir daha ondan bu topu almak çok zor. Kazandığı topu bu kadar iyi saklayıp arkadaşlarına bu kadar güzel boş alan yaratıp gole hazırlayan çok az santrfor gördüm.

Duran toplarda etkililer mi?
Beşiktaş'ın sezon başından beri oynadığı riskli futbolla Milevskiy yıldızlaşır. Bunun sonucunda Beşiktaş tura ilk maçta veda eder. Bile bile intihar etmemek gerekir.

Schevchenko'nun durumu ne? Bu maçta oynamalı mı?
Duran toplarda çok iyiler. Özellikle defansta yer alan Flavio, Almeida, Michalik ve Magrao duran toplarda gol yüzdesi yüksek isimler. Defansın göbeğinde sorunları var. Almeida ve Michalik hem ağır hem de top tekniği zayıf oyuncular. Ben Dinamo Kiev'in hocası olsam 2 haftadır sakat olan ve kronik bel rahatsızlığı bulunan Schevchenko'yu oynatmam. Çünkü bu haliyle takımı frenliyor. Ancak bu konuda son kararı hocası verecek. Maça kulübede başlaması daha doğru olur.

Kaynak: Takvim

Cem Goren

Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

bu gerçekmi.

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 17, 2011, 18:33:12
Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

bu gerçekmi.

Evet kadro doğru.
Bölünür senin için uykular!