Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi Son 32] Beşiktaş:1 - Dinamo Kiev:4 [17.02.2011 - 20:00]

Başlatan CR7, Şubat 09, 2011, 15:13:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

bizim defansin berbatligi ortada bu kac senedir belli...sonra $u son senelere bak
avrupadan neden tekme yedik...ve kalede kimler vardi. bu herseyi anlatir. hakan belediyenin kalecisi olur gsnin olur bizim anca 3cü kalecimiz olur.

NoPasaran

Hakanlık bir durum yok yahu..

Hakemler
1960 futbolu
Bu maçtada Hakan işte

her maç birisi var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

resmen patladik valla.. yuh yani. avrupada oynuyoruz diye havamiz vardi. anamizin kupasindan baska birsey kalmadi, orda oynamak icinde q7, guti, schustere falan gerek yoktu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Hani bazen başlık bulamassın ya anlatıcak kelime bulamassın işte tam o durumdayız aslında. Taaa Temmuzda açılan bir sezon sezon başlarken "Hedef Dublin" nidaları falan derken şu an resmi olmasada Avrupa'ya veda ettik.

Aslında maç yazısı yazmayı pek sevmem daha doğrusu beceremem. Sonuçta maçı izlerken kim ne yapmış derdine düşmek istemiyorum. Maç yazısı yazamasamda taktik teknik detay gibi çetrefilli işlere girmesem bile şu takımdan Fabian Ernst'in kesilmeyeceğini bilirim arkadaş. İlk geldiği günden bu yana Schuster'e sahip çıkanlardandım güveniyordum bu adama ve istikrar denilen zımbırtının yanındaydım ama Schuster dayıya galiba rahat batıyor. İkinci yarı başından beri yanlış oyuncu tercihleri yarattığı garip fanteziler ve bence en önemlisi "burayı real madrid" sanması şu takımı şu hale getirdi. Hale hazırda bir sistemimiz yok. Gol atarsak daha doğrusu ilk golü atarsak kazanıyoruz şayet ilk golü yersek o maçı sabaha kadar oynansada çeviremiyoruz. Eee kardeşim bunları çözmen için bu takımın başındasın sen ve bunları çözmen için sana para veriyorlar.

Neyse sağlık olsun maç yazısı bu kadar işte zaten beceremiyorum bu işleri olan oldu diyelim. Son söz olarak
İnancını ve ruhunu kaybetmeyeceksin.
Eğer bunları yitirirsen girdiğin bütün savaşları kaybedersin...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Grocbenn

Schuster'in iflas ettiği bir maçtır..

Hamlelerinin bütün sezon olduğu gibi sonuca nasıl tesir ettiğini yine ispatladı !!

Her zaman söylenen bir söz vardı..Avrupa'da üstümüze gelen takımlara karşı başarılıydık..Adamlar öyle bir geldi ki afalladın..Bahanen ne olacak Schuster efendi??Sahada çağdışı oynayan bir takımmı vardı..

Takımın ışığı gitmiş resmen..Mücadele yok..Hiçbirşey yok..Rezil bir futbol vardı sahada...

İsmail-Bobo-Aurelio rezalet bir futbol oynadılar..Gerci diğerlerinin farkıda yok..

Bu sonucla beraber Schuster'e Güle Güle diyorum..Hem de acil..

eRe

yazıklar olsun! quaresma dısında adam yoktu adam..keske yumruk atsaydı quaresma..yarın bavullarını toplayıp yeter bu takımdan bırsey olmaz dıyıp gıtse benım ıcın yınede buyuk adam olur bu.cunku hakedıyoruz bu futbolcularla her turlu rezıllıgı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

gözlerim dolu patlayamiyorum yaniyor gözlerim üzüntüden sinirden...q7 iyiki varsin abicim ama sen bu takima bir degil 7 numara büyüksün senin yerin ronaldonun messinin yani...bu rezil ligte bu rezil ruhla sen harcanir gidersin...bizde 1903ten beri sevdigimiz ama bir türlü sevindirilmedigimiz takimi yagmurda camurdada cekecegiz sen cekme daha git parani kazan anam. zevkli futbol oyna..

NoPasaran

Rezalet bir futbol vardı sahada..

Nerede ise pozisyon dahi yok

HÜCUMFUTBOLU oynuyoruz diyoruz ben golü bırak hücum göremiyorum..

Beşiktaş kendi sahasında 4 yemesi bu kadroyla kabul edilir gibi bişey değil..

Hocanın 1960 esprisi iflas etmiştir..

Koskoca bir balonmuşuz bize kiev güzel güzel bunu gösterdi..

Diyecek bişey yok..

Türkiye Kupasınıda alamazsak vay anam vay
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

bobo ve nobre neden pozisyona giremedi ? sorusuna schuster'in bomba cevabı ;'bunu onlara sorun'...ayrıntılar 24.00 star tv UEL programında

YUH !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Yazıklar olsun'dan başka diyecek birşey yok.

Takım içi kötü şeyler var dışarı sızmayan belli..

yönetimsel mi,hocaya endeks mi bilemiyorum ama var birşey dışarıya sızmayan eminim. Sezgilerim futbolcular ve hoca arasında birşeyler var diyor.

imkansızlığı yaşadım resmen.

Yazık.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Elinde karşıdaki rakipten üstün bir kadro var kendi evindesin 4 tane ya 4...

2-1 kaybedersin hadi 3 te olsun 4 nedir ya ne ara yediniz bilmiyorum ki Allah tan abim yeni araba almış gel gösteriyim dedi onu kırmiyim diye görmeye gittim maçı 2. yarıyı izlemedim iyi ki izlememişim yoksa azımdan ne varsa çıkacak zor tutuyorum kendimi...
Since 1903

keskinli

sizin gibi yildizlari ben bizim mahalleden toplarim
fatih terim yapili hoca sana bi sey demiyorum,her ne kadar seni sevmesemde bu macta dahil sürekli hata yapsanda sahaya koydugun oyuncular bu takimi bu hale düsürmemeliyidi
guti sen git saba tümerle yemege cik,barda meyhanede gez
senin yerin yesil sahalar degil
sizin gibi futbolcu bozuntularina lanet olsun,sizi star diye getiren yönetimede 2 cift sözüm var
cikin hakem yakti bizi diyin,aglayin biz ders veririz diyin
hadi buyrun böylelikle hem kendinizi kurtarin hemde futbolcu bozuntularinizi
taraftarada sözüm var
siz takimin su durumunda kavga cikarip arkadasina yumruk atan üzülmezin pesinden agitlar yakin
takimin tamamen kimyasi bozulmus
üzülmz efendi o yumrukla basin göge erdimi?o yumrugu kime attigii anladinmi  simdi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

o yumruk besiktas futbol kadrosunun yöneticisinden malzemecisine kadar ne durumda oldugunu gösterdi..