Ana Menü

Sivok "Bize Real diyorlar ama sonuçlar hiç öyle değil"

Başlatan NoPasaran, Şubat 09, 2011, 13:26:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sivok: 'Bize Real Madrid yakıştırması yapıyorlar ama sonuçlar hiç de öyle değil. İlerideki çocuklar da savunmaya yardım etmeli'

Beşiktaş'ın Çek yıldızı Tomas Sivok, Siyah-Beyazlı takımla ilgili eleştirilerine Prag'da da devam etti. Hırvatistan maçı öncesi Sportovni Noviny gazetesine konuşan Sivok, Teknik Direktör Bernd Schuster'in oynattığı sisteme eleştiri getirdi. Çek futbolcu, 'Bize Real Madrid yakıştırması yapıyorlar ama sonuçlar hiç de öyle değil. Schuster Real Madrid'de de aynı futbolu oynatmıştı. Çok fazla değişen bir şey yok. Orada da önce çok fazla forvet vardı. Ama sonuçta yük savunmanın üzerine kalır' dedi.

RAKİPLER BEŞİKTAŞ'I ÇÖZDÜ

SİVOK, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Rakipler bizim nasıl oynayacağımızı biliyor. Bu da takım içinde boşluklar olduğu için cezalandırılmamıza neden oluyor. Sık sık iki rakiple karşı karşıya kaldığımız oluyor. Oyunun büyük bölümünde disiplin için boşuna çağrılar yapıyoruz. Bazen ilerideki çocukların savunmaya da yardım etmeleri gerekiyor. Çünkü onlara geride ihtiyacımız oluyor'.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sivok demis? :-) Kulagi cekilmeli derim, gereksiz konusmasin futbolcu isini yapar,
teknik direktor konusur taktiksel anlamda, veya kimin nereye yardim edecegini o karar verir.

Yani futbolcularin aciklama yapmasi kötü ama sanmiyorum dogru oldugunu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi