Ana Menü

Hakemi bırak, Hocaya Bak

Başlatan NoPasaran, Şubat 07, 2011, 16:47:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Karabükspor karşısındaki beraberliği, siyah-beyazlıları karıştırdı. Siyah-beyazlılarda çoğunluk M.Kamil Abitoğlu'na yüklenirken, yönetim içindeki bazı yöneticilerin ise Abitoğlu dışındaki diğer suçlunun da Schuster olduğunu söyledikleri öğrenildi.
Başkan Yıldırım Demirören'in maçtan sonra çok sinirlendiği ve çevresine ertesi gün bir basın toplantısı düzenleyeceğini söyledi bildirildi. Başkanın sinirli halini gören diğer yöneticilerin ise Demirören'i sakinleştirdiği belirtilirken, toplantının Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı tarafından yapılmasının kararlaştırıldığı vurgulandı.

'Toplantıya gerek yok'
Bu gelişmelerin yaşanması üzerine bazı yöneticilerin ise, "Böyle bir toplantıya hiç gerek yok. Tamam, hakem maçı çok kötü yönetti. Ama sadece bizim değil Karabükspor'un da canını yaktı. Hakemi bırakalım da biraz hocaya bakalım. Schuster'in hiç mi suçu yok? İstanbul Büyükşehir Belediye ve Karabükspor maçlarında sadece hakemler mi suçlu? Bu kadro Türkiye'de hangi hocada var" diye konuştukları öğrenildi.
Schuster'in kadro kurmada ve futbolcu tercihlerinde, doğru seçim yapmadığını ve rakip takımları dikkate almadığını savunan idarecilerin, sezon sonunda üç kulvarda da ellerinin boş kalmasından korktuklarını birbirlerine söyledikleri bildirildi. Beşiktaş'ın, ligdeki kötü gidişin devam etmesi ve Avrupa'da da Dinamo Kiev'e elenmesi halinde, Bernd Schuster'e muhalif olan yöneticilerin, Alman teknik adam konusunda Başkan Yıldırım Demirören'e baskıda bulunacakları ifade edildi.

Kongre haftaya
Beşiktaş'ın Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, dün yapılması gerekirken, çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi. Genel Kurul, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde, 13 Şubat Pazar günü çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Hakan Aksoy, sessizliğini HABER1903'e bozdu.

Aksoy, yaptığı açıklamada;

- BİZLER BU DURUMA ALIŞTIK -

Bizler bu durumlara alıştık. Guti'ye 32 tane faul yapıldı. Kaç tane kart çıktı? Futbolda arkadan yapılan hareket faul ise buna kart verilmesi gerekiyorsa, kartı vereceksin. İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasında Guti yerden kalkamadı. Bir tane kart çıkmadı. Karşılaşmanın 5.dakikasında " Eğer 60.dakikaya kadar skor berabere giderse kırmızı kart görmessek bu maçı alırız" dedim. Fakat Aurelio atıldı.

- HAKEMİ DE YENECEKSİN RAKİBİDE -

Federasyonun telefon mesajından sonra Beşiktaş ile arası yok. Federasyon yetkilileri kimlerle açılışa gidiyor? Aziz Yıldırım, Sezon başında kim rüya takımmış sezon sonu hep beraber göreceğiz dedi. Ben her zaman söylüyorum Beşiktaş, tarihi boyunca karşılaşmalara 1-0 yenik başlıyor. Ben her zaman söylüyorum Hakemi de yeneceksin, rakibi de. Buda bizim eksikliğimiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

acik ve net konusmak gerek
su an basimizda bi riza hoca,bi ertugrul bi mustafa denizli olsaydi yerin 7 kat dibine sokulmuslardi coktan
imkanlar ve basari ölcülü degil
bu kadroyla ligi 5.sirada bitirmek icin mücadele etmek cok üzücü
basari her sey demek degil,bunu her zaman söylüyorum
ama basari icin inanilmaz sekilde imkanlar üretiliyorsa,sonucta mutlaka basari gelmesi alzim aksi takdirde cok kötü maddi sonuclar cikar
simdi cikip diyenler olacak cok fazla para harcanmadi
ama bizim bi futbolcuya verdigimiz maasla baska takimlar tüm sezonu tamamliyor,ve bu takimlar sana cok yakin puan durumunda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Schuster kaderini Fenerbahçe maçı belirleyecek..

O güne kadar sessizce bekleyen herkes ortaya çıkacak..

Fenerbahçe maçı bizim kadar maçımız..

Şu ana kadar elimizdeki kadro ile 5.ci olmak cidden insanı çileden çıkartıyor..

Dün msn konuşmasındada yazdım buradada yazayım,

Bazı şeyler zoruma gidiyor..

Dün Galatasaray maçını seyrediyorum Fenerbahçelilerin "Bu gs beşiktaşı yener " demesini sindiremiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

yabanci antrenöre daha cok sabir gösteriliyor, onun sebebide buyuk ihtimal, del bosqueden sonra herkesin agzinin yandigindandir. yalniz yillardir belkide ilk defa duzgun transferler yaptik, , 3 tanesi geleli daha 3 gun olmadi, biraz beklemek lazim, bu senin treni kacali cok oldu. artik kupalarda basarili olmak hedefimiz olmali.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

ben bu sene hic bi sey beklemiyorum takimdan,gözüm basaridada degil
canimiz sagolsun,sanki her senemi sampiyon oluyoruz
bu baska bi konu,asil sorun baska
bu takimin geleceginin saglikli olmasi icin mutlaka sampiyonlar liginde oynayip kulübe para kazandirmasi gerekiyor
böyle agir bi maliyeti olan takimin maliyetini kaldirmak imkansiz hale gelir 2 sene icinde

IL Capitano

sampiyonlar ligi olmazsa olmaz böyle bi kadro icin ama su an icin cok uzak görunuyor maalesef..

keskinli

en azindan uefaya katilip maliyeti biraz dengelemek lazim
yani mutlaka kupayi almaliyiz,baska yol yok gibi

IL Capitano

bilmiyorum da zorla, ite kaka ligi fenere kupayida cicona verecekler gibime geliyor.

keskinli

valla hala bizim elimizde
önümüzdeki 4 macida yenip kupayi almaliyiz

[KralKartal]

Fener maci ölcü degildir, o maci alip diger maclari kaybetsek neye yarar ki?
Kisisel egolarimizi tatmin ederiz ama gerisi yalan olur.

Takima 3 yeni futbolcu geldi... Yani adaptasyonu unuttuk, bu kelime gecmiyor bile, takima direk herkesin
ve tum takimin TAKIM olarak oynamasini bekliyoruz. Zaman zaman hatalar oluyor, Almeida suana kadar yetersiz,
yani tam verim alinamiyorsa, hemen Schusteri suclamak bu asamada YANLIS. Hatasi vardir, herkesin var,
bu hatalari her mac en aza indirerek ilerlemek lazim, ve seneye istenilen bir BESIKTASI gorecegimizi saniyorum.

FB maci yenilip, Schuster istifa, yoneticiler 2.ye bolundu demekte olmaz, ki yabanci futbolcular bundan etkilenir
eger Schuster gonderilirse... Kim gelecek yerine? Yerli kaldiramaz bu agir takimi.
Kariyerli yabanci gelirse yine alisma sorunu olur, kim bilir belki Lucescu gelir sonunda... Takimi kaldiracak nadir
adamlardan biri. Futbolcularlada iyi anlasir..

Bu haberi yapanda yandas medyadir kesin, hakemi birakin hocaya bakin gibi. Aglayan sizlayan Azize nerede?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

valla şu kadronun 5. olması şu an ve ligden kopmuş olması zoruma gidiyor arkadaş bu kadar net. Schuster'e haddinden fazla güven var bende çok güveniyorum bu adama ama şu son 2haftadır kızmıyorda değilim. evet şu kadro ikinci yarı gelen adamlar gelecek sezonun kadrosu belki ama bu kadro orayı haketmiyor. benim için lig bitti zaten ama en azından lig bittiğinde içerde fb gs ts kayseri ve dışarda bursayı yenmeyi isterim.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 07, 2011, 20:41:05
Fener maci ölcü degildir, o maci alip diger maclari kaybetsek neye yarar ki?
Kisisel egolarimizi tatmin ederiz ama gerisi yalan olur.

Takima 3 yeni futbolcu geldi... Yani adaptasyonu unuttuk, bu kelime gecmiyor bile, takima direk herkesin
ve tum takimin TAKIM olarak oynamasini bekliyoruz. Zaman zaman hatalar oluyor, Almeida suana kadar yetersiz,
yani tam verim alinamiyorsa, hemen Schusteri suclamak bu asamada YANLIS. Hatasi vardir, herkesin var,
bu hatalari her mac en aza indirerek ilerlemek lazim, ve seneye istenilen bir BESIKTASI gorecegimizi saniyorum.

FB maci yenilip, Schuster istifa, yoneticiler 2.ye bolundu demekte olmaz, ki yabanci futbolcular bundan etkilenir
eger Schuster gonderilirse... Kim gelecek yerine? Yerli kaldiramaz bu agir takimi.
Kariyerli yabanci gelirse yine alisma sorunu olur, kim bilir belki Lucescu gelir sonunda... Takimi kaldiracak nadir
adamlardan biri. Futbolcularlada iyi anlasir..

Bu haberi yapanda yandas medyadir kesin, hakemi birakin hocaya bakin gibi. Aglayan sizlayan Azize nerede?

İhsan,

Fener maçı elbette  ölçü değil ancak takım hakkında taraftarın ben şu ana kadar net olduğunu düşünmüyorum..

Yani

Bu takım iyi yoldamı yoksa kötü yolda mı henüz kimse karar vermiş durumda değil..

Ve gerek forumlarda gerekse yakın çevremde gördüğüm kadarı ile Hoca konusunda hafif hafif çatlaklar meydana gelmiş durumda..

Schuster melek mi yoksa zehirli bir melek mi düşünülüyor..

Şimdi bazı gerçekler var ;

1 - Schuster Büyük bir isim. Bunu kimse inkar edemez. Gelen yabancılarda olsun saha kenarında duruşu olsun fazlası ile karizmatik..

2 - Oynatmaya çalıştığı futbol zevk veriyor ama ben asla modern futbol olduğuna inanmıyorum. Eskiden destek veriyordum ancak gördüğüm ve futbolcuları dinlediğim kadarı ile (Sivok, Toraman ve zamanında ersan) bu savunmanın düzelme şansı yok..Bütün futbolcular inanılmaz zor durumda kaldıklarını basına belirtmişler ancak buna takım olarak alışacaklarını belirtmişlerdir. Bununda ne kadar sistemi beğenmediklerini ortadadır..

3 - Elimizdeki kadro Beşiktaş futbol tarihinin en iyi kadrosu ancak son derece başarısız bir kadrosudur. Avrupada tur atlamak yada kupada tur atlamak asla ölçü değildir. Bunları yapamayacak hoca yoktur..

4- Bu takımın Avrupa kupalarına gidememe durumu vardır ve bu UTANÇ verici bir senaryodur..

5- Hocanın takıma yeteri kadar önem vermediği ortadadır. Giden oyuncuların röportajlarının ortak konusuna bakarsak "soğuk, yerlileri sevmeyen" bir yapıdadır. Buda Beşiktaşımıza zarar vermektedir.

Şu sadece yukarda saydığım 5 maddede bile 1,5 olumlu 3,5 olumsuz durum vardır ki bu 1,5 olumlu şey geri kalan 3,5 olumsuz şeyin üstünü örtermi bilmiyorum..

Tüm bunların ortadan kalkacağı yada daha da ağırlaşacağı maç olarakta Fenerbahçe maçı var bence..Çünkü sene başından beri kurduğumuz kadro ile Fenerbahçeye atacağımız 3 golün hayali her Beşiktaşlıda oluşmuştur bunu saklmaya gerek yok..

Ve son olarak, ne Schsuter ne başkası Beşiktaştan büyük değildir, herkes hak ettiği kadar değer almalıdır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

5. maddeye asla katılmıyorum. Zapotocny'nin AYRILDIKTAN SONRAKİ röportajına bakabilirsiniz.
Ersan'ın gidip Schuster'in üstüne atlayıp gol sevincini yaşaması
Erhan'ın elinde su şişesi ile durduğu ve Schuster'in de arkasında durduğu 4-5 oyuncunun hepsinin gayet neşeli olduğu fotoğraf da ortada.
eğer yusuf ve fatih'i ölçü alıyorsak zaten bunlar özellikle fatih hocanın istemediği adamlardı ve ben bunları kaale bile almam.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

sure vermek lazim.. daha önce yazdigim gibi 3 gun önce gelen adamlara yuklenmek yanlis ama Besiktas tarihinin en iyi yabancilarinin oldugu bi kadro siralamada daha iyi bir yerde olmasi gerekir. garip garip puan kayiplari yasadik, o surecte ben yapilan yanlislarin yuzde ellisinin schustere bagli oldugu dusunuyorum, ilk dönemde rakipleri analiz sorunlari yasadi, simdi ise bu rakiplerle ikinci kez karsilasiyor.bi ibbyi cözemedi, emenike sorunu yasadi.alexin top alamadigi fener maclari biliyorum ben. yalniz seneye daha iyi olacagimiz bir gercek.