Ana Menü

[Sportoto Süper Ligi] Beşiktaş:1 - Karabük:1 [05.02.11 -16:00]

Başlatan CR7, Şubat 02, 2011, 00:38:56

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

nobre--necip
ernst-bobo değişiklikleriyle başlansa oyun çok başka olabilirdi.
fernandes'in performansı da.
ernst kadar kötü toraman ve nobre vardı takımda belki ama yediğimiz golde ve bir çok pozisyonu batıran isimler ve sorumlular kesinlikle nobre ve ernst'ti.
Deli ibo'ya artık bir şey diyemeyeceğim. hangi mantık onu ilk 11'e alıyor anlamıyorum.bıktım ben bu adamdan. yeter artık
diğer ibo da zaten görüşümü biliyorsunuzdur herhalde. yerli olmasa kadroya giremez bırak 11'i.
Simao bu takımın guti ile birlikte beyni arkadaş başka bir şey değil guti sağ lobsa simao sol lobu beynin.
almeida çok iyi hareketleri de var çok kötü hareketleri de var. valla hani bir söz var et mi balık mı  anlayamadık diye şu an o durumdayım.
bobo ile almeida denenmeli mutlaka. Nobre'den vazgeçilmeli.
4-4-2 oynansın başka bir şey istemiyorum.
Cenk-Ekrem-Sivok-Malesef Toraman(affedildiğiniz güne lanet olsun!)-İsmail-Aurelio-Guti-Simao-Quaresma-Almeida-Bobo

bu kadro denenmeli mutlaka.

hakemi unutuyordum az daha.
ulan yaptığın eyyamların sayısı yok.
Hakan'ın 2.yarıda yaptığı hareket penaltı üstüne kırmızı.
sonra Simao'ya yapılan penaltı
ardından vermediğiniz gol.

daha ne diyeyim ki. inşallah çoluğunun çocuğunun hastane masrafı olur maç için aldığın o para.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Maçın ilk 45 dk sı konsantre eksikliği hissettiniz mi :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

maçı ikinci yarısını izleyemedim radyodan dinledim..radyoda da adam öyle bir anlattı ki at yarışı sunar gibi anlattı..hatta bir ara koşuyu 31 numaralı simao halis karataşla kazanıyor diyecek sandım..yani son 15-20 dakikada 30 gol pozisyonu yakaladık sanırım adamın anlatımına göre.böyle bir baskı böyle bir hücum sergiledik mi izleyen birisi bilgi verebilirmi?
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

CR7

gayet baskılı oynadık abi.
he bir skandal da yardımcı hakemin dakikalarca yerde yatması.
yazılana göre 4 dk imiş.
öyle ise 6 dk uzatma da başka bir komedi.

CR7

Mustafa Denizli '' Almeida'nın golünü vermek için yan hakemin yerinde olmasına gerek bile yok, bu pozisyonun mazereti yok ''

gürol

17 de 17 yapamayacağımızı zaten biliyorduk da.
benim düşüncem 17 de 14 idi..3 takıma yenilecektik ama inönüde karabük bunlardan birisi değildi.
şimdi şu şartlarda gerçekçi düşünmek gerekirse şampiyonluk bana göre tamamen bitti.
şampiyonlar ligine katıma şansı %15 e düştü.
avrupa ligine katılma şansı da %40 larda..(tr kupasını alma ihtimalini gözardı edersek)
tr kupasını alırız nedeni de çift maç olması gs ile tek maçta yenilebiliriz şu durumda.ama çift maçta hal ederiz gs yi..
avrupa liginde m.city ye kadar geliriz city yi geçme şansımız %30 ama eğer geçersek ve finale kadar portoyla eşleşmezsek kupayı alma şansımız da %40
seneye şampiyon olma şansımız eğer schuster kalırsa %40 schuster gider de gene hücum oynatan ama daha tutarlı bir hoca gelirse %95 şampiyon oluruz.uefayı da alma şansımız o durumda %70 olur..
artık kendimizi heder etmemizin anlamı yok yani koltuğumuza yaslanıcaz takımın birbirine alışmasını izliycez..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Şu yabancı sınırlaması için artık baskı yapsınlar ..

İbrahim Toramanı görünce benim beynime kan sıçrıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

seneye sivok ve ferrari el ele tutuşup nereye giderlerse gitsinler ve ersanın yanına adam gibi bi defans alalım lütfen

CR7

NoPasaran

Denizli çok güzel konuşmuş..

20 yıl sahada , 25 yıl kenarda hocalık yaptım diyor..

Bunu görmemek imkansız diyor..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

İlk yarı oldukça kötüydük 2-0 falan geride kapatmadığımıza dua edelim. haddinden fazla kötü oynadık guti ve quaresmanın aynı anda olmayışı etkiledi kabak gibide ortadaydı ikinci yarı iyiydik ama pozisyona giren karabük oluyordu son 15dk falan herzamanki klasik baskımız ama gelmeyen bir gol işte ne olurki yani alıştık bunlara. haketmedik bu maçı kazanmayı yada karabükten daha az hakettik. neyse konu bu değil.

Kendini hakem sanan şeref yoksunu herif. ya arkadaş senin orda yapman gereken tek bir şey var olanları görmek. Eğer ben ikinci yarıda emenikenin pozisyonun penaltının Allahı olduğunu görebiliyorsam veya almeida'nın vurduğu topun kabak gibi gol olduğunu taa anasının nikahından görebiliyorsam yada görüyorsam sende onu göreceksin kardeşim.
Lan ayıp denen birşey var ya arkadaş bu kadar adi karaktersiz şerefsiz olmayın. Adam gibi maç yönetin sizden tek istenilen o şu maçı kaybetsek gram üzülmem üzülürsem benden adisi yok şu dünyada. Bu stada gelen hakemler kendilerini ne sanıyolar yada kimden ne direktif alıyorlar inanın bilmiyorum. Bu kadar rahat karar verebilen böyle insanları çileden çıkarmak için elinden geleni yapan insanları nerden buluyorlar inanın bilmiyorum.
Aslında herşey o kadar basitki çıkıcak bu kulübün başkanı Beşiktaş'ın büyük taş olduğunu söyleyecek -gerçi o millet transfer manyağı yapıyor- bunlarla uğramaşamaz. O zaman taraftar çıkıcak ASİ RUH ortaya çıkıcak ve gereken yapılcak -gerçi taraftarda transfer manyağı oldu- pek ilgilenemezler. Haldun Boysan geçen sene fener maçı sonrası "Fahişelere bile güvenirim hakemlere asla" demişti, gerçekten haklıymış adam hani fahişeler bile hakemlerde daha onurlu gururlu insanlar.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

bu arada yazmayı unuttum. emenike insan değil. bu adam bize gelsin ikinci amokachi olur bu kadar net
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BerkAy1903

2 puanı resmen çaldılar.. bunun adı şerefsizlik .
19o3

Grocbenn

Hakem olayını konusmaya gerek yok..Birazcık iyi hakem olsa Penaltıyı verir Hakan'a da kırmızı gösterir maç orada biterdi..

Fenerbahçe o kadrosuyla 4'te 4 yapıp birbirine deli gibi kenetleniyorsa..Şampiyonluk şansını iyice arttırdıysa..Bizim takımda yapacaktı..3'te 3 yapıp şuan da en kötü şampiyonlar ligi iddiamızdan konuşabilirdik..Ama pardon biz Uefa'da şampiyon olacağız..

Maç saat 16:00'da kamp yok birşey yok..Futbolcular kesinlikle konsatre değildi ilk yarıda maça..

Bu Nobre sevgisi nedir anlamadım..Bobo düşmanlığını hiç anlamadım..İsmail'i hangi maçı düşünerek rotasyon yapıyorsun..Milli maça dinçmi çıksın istiyorsun..

Sezon başından beri hücum futbolu oynuyoruz göze hoş gelen futbol oynuyoruz diye söylem var..Nasıl hücum futboludur anlamadım..Ligde atılan gollerde üsttekilerle alakamız yok..

Bizim en büyük sıkıntımız topa sahip olamıyoruz..Bunda da en büyük hata Schuster'in kadro tercihleri..Simao-Q7 hiç bir takımda yok..Şu kadro G.S ile Fener birleşsin ondan bile iyi bir kadro..

Ben hiçbir bahaneyi kabul etmiyorum..Bu takım bu kadrosuyla 2.yarıya îyi başlayıp en azından Şampiyonlar ligi iddiasını sürdürecekti..O yüzden Schuster'i inanılmaz başarısız buluyorum..Lig tablosunda bu halde olmamızın da en büyük sebebinin kendisidir diye düşünüyorum..