Ana Menü

Firat Aydinus, Cem Papila olma yolunda...

Başlatan [KralKartal], Ocak 30, 2011, 16:59:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Cem Papila bilindigi gibi (kendi agziyla) Besiktasli. Olayli maci bilmeyen yoktur ve akabinde zaten
hakemlik hayatida bir sekilde biten bir sahis.
Nedense Besiktasliyim diyen bu tip hakemler veya Besiktasliligi ile bilinen hakemler, nedense
BESIKTAS macini katletmek icin canla basla mücadele ederler.

Firat Aydinus, aslinda cok begendigim hakemdir ta ki IBB macina kadar. Yahu insan maci bu kadar
gereksiz mi gerer? Faul yapiliyor futbolcularimiza, devam... IBBye ayni pozisyonda faul veriyorsun.
Illaki kirmizi kart mi cikacakta Cem Papila diyecegiz bu Firat beye. Olmasin hicbir hakem Besiktasli,
bu kadar baski ile cikmasin Firat maca, nasil bir hakemliktir???

Diyorum ya iste, Cem Papila olma yolunda hizla ilerliyor. FB-TS macindada yaristan TSyi dusurecekler,
hakemlede olsa, FB yenecektir, ve istedikleri FB yaristan kopmasin olacak.
Besiktasi cekemiyorsaniz anten takin, ama Besiktasliyim diye gezmeyin, hakemseniz adam gibi düdük calin.

Dikkat et sonun Papila gibi olmasin sayin Aydinus!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Federasyon bilerek yapıyor bunu.
50 kere söyledim bu adamı Beşiktaş maçına verirsen adam Beşiktaş'ın kararına iyi birşey V-E-R-E-M-E-Z !

Faul olan şeyede faul demez!
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Fırat Aydınus,Beşiktaşlı olduğu bilindiği için en ufak bir şeyde bu kullanılmasın diye böyle davranıyor bence.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 30, 2011, 19:26:12
Fırat Aydınus,Beşiktaşlı olduğu bilindiği için en ufak bir şeyde bu kullanılmasın diye böyle davranıyor bence.

Bunu anlatmaya çalışıyorum işte.
Veremez ki abi adam nasıl versin ? Bugün Aurelio'ya kırmızı vermeseydi millet neler derdi kaç milyon insan sallardı Fırat Aydınusa..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 30, 2011, 19:28:19

Veremez ki abi adam nasıl versin ? Bugün Aurelio'ya kırmızı vermeseydi millet neler derdi kaç milyon insan sallardı Fırat Aydınusa..

Aydınus suçsuz demiyorum ama adam penaltı verse ya da rakibe kırmızı kart gösterse diyecekler ki Beşiktaşlı o yüzden böyle davranıyor.Sanırım Beşiktaşlı'lığının bilinmesinin altında eziliyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 30, 2011, 19:30:19
Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 30, 2011, 19:28:19

Aydınus suçsuz demiyorum ama adam penaltı verse ya da rakibe kırmızı kart gösterse diyecekler ki Beşiktaşlı o yüzden böyle davranıyor.Sanırım Beşiktaşlı'lığının bilinmesinin altında eziliyor.

Böyle bir şey çok saçma geliyor bana,madem herkes biliyor Beşiktaş'lı olduğunu vermesinler Beşiktaş maçlarına

carsi52

Kendi ağzınla söylüyorsun işte.
Bunu anlamak zor değil birazcık anlamaya çalışsan anlarsın :D

Herkez Beşiktaşlı olduğunu bildiği için daha doğrusu federasyon bilerek veriyor Beşiktaş maçlarına.

Veriyor ki böyle hata yapsın diye.

keskinli

hakemlerde standart eksikligi var ama belediyeye puan kaybetmenin suclusu o degil
aurellio o hareketi yapmayacakti,takimi yalniz birakmayacakti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

ben aurelıonun kasten yaptıgını dusunmuyorum
agır cekımde basmıs gıbı gozukuyor
ama mac esnasında hızlı hareket ederken yanlıslıkla bastıgı bellı oluyor bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

hemşeri hemşeriyi gurbette öper misali.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

kasitli olup olmamasi önemli degil kart vermede
aynisini bizimkilerden birine yapsalardi,bu ülkede star durmaz diye yorumlar baslaardi
hareket cok sert,kirmizi kartta dogru
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ahmet abi pozisyonu dikkatlice izlersin anlarsın sadece ağır çekimde izleyip o hareketi görürsen kırmızı kart dersin.

3 kişi ile mücadele ediyor orda Aurelio topa zamanlamada geçikiyor ve yanlışıkla bileğine basıyor yani sarı kart verebilirdi hakem.
Hadi tamam kırmızı verdi diyelim peki Gökhan Ünal'ın İbrahim Toraman'a yaptığı hareket ne ? Yanlışlıklada değil bilerek kasti bi hareket!

CR7

aynen  Gökhan Ünal'a da verilmeliydi o pozisyonda. ama yemedi.
aurelio'ya verilebilirmiş. baktım da verilebilir duruyor.
orada niye 3 kişi arasına girer aurelio ve 1 kişi bile yardıma gelmez o ilginç tabi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

aynen ya adamın erkekliği gidiyordu !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.