Ana Menü

Beşiktaş'a bir transfer daha...

Başlatan BJK_Kübra, Ocak 27, 2011, 15:30:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Ersan Gülüm'ün sakatlanmasından sonra tüm planları alt üst olan teknik direktör Bernd Schuster yönetimden yerli bir savunma oyuncusu istedi.Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile bir araya gelen teknik direktör Bernd Schuster " Savunmada oynatacağım iki futbolcu kaldı biri İbrahim Toraman diğeri ise Sivok.Eğer bu oyunculardan birisi sakatlanır ya da cezalı duruma düşerse çok zor durumda kalırız.Bana acil bir stoper gerekli " dedi.Yönetimse 31 ocak tarihine kadar bir yerli stoper transfer atmak için harekete geçti.

Sporzin.com

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ocak 27, 2011, 15:36:19
:ok serdarkesimal alın şunu
bence de ama kayseri yükselişte şimdi vermez kolay kolay.gereksiz fazla para vermemizden korkuyorum yerli stopere, ömer toprak'ı alalım genç zaten :D

IL Capitano

serdar icin 5-6 milyon eurodan baslar kayseri . kiralik versinler bari
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı, Ersan'ın sakatlığı dolayısıyla Schuster'in yeni bir transfer isteyip istemediğini açıkladı.

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, dün oynana Trabzonspor kupa maçında sakatlanan Ersan Gülüm'ün sezon sonunda bonservisini alma planlarında bir değişiklik olmadığını söyledi.

Sol diz ön çapraz bağında yırtık tespit edilen Ersan Gülüm'ün sezonu kapatması siyah beyazlı teknik heyetin yanı sıra, futbol komitesinin de büyük üzüntü yaşamasına neden oldu. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Ersan'ın sakatlığının ciddiyetini ve sezonu kapattığını öğrenmesinin ardından Trabzonspor galibiyeti için yaşadığı sevinci unuttuğunu dile getirirken, "Bugün kendisini ziyaret ettim. Doğal olaral çok üzgündü. Kendisine moral vermeye çalıştık. Ersan takımımız için önemli ve genç bir futbolcumuz. Yaşadığı sakatlığa en az kendisi kadar ben de üzüldüm" dedi.

Adalı ayrıca, Adanaspor'dan sezon sonu bonservisini almayı planladıkları Ersan hakkında düşüncelerinin değişmediğini de dile getiriken, "Ersan'ın yaşadığı bu sakatlık bizim O'nunla ilgili düşüncelerimizi değiştirmez. Ersan'ın sezon sonunda bonservisini alma planımız değişmedi. Sezon sona erdiğinde Ersan'ın bonservisini alacağız" diye konuştu.

Adalı, Ersan'ın sakatlığının ardından teknik direktör Bernd Schuster'in futbol komitesinden yerli bir defans oyuncusu alınması yönünde bir isteği olmadığını da vurgulayarak, "Hocamız bizden yeni bir yerli defans oyuncusu alınması konusunda istekte bulunmadı. Kendisi ile bugün görüştük ama böyle bir isteği olmadı. Zaten bu dönemde alacağımız ve takımımıza katkı sağlayacak bir futbolcu bulmak çok zor" şeklinde konuştu.

(DHA)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 27, 2011, 17:44:26
serdar icin 5-6 milyon eurodan baslar kayseri . kiralik versinler bari

Aynen kiralık olabilir.
Yada Erhan Güven + bi miktar para felan.
Bölünür senin için uykular!

CR7

erhan stoperde kullanılabilir. asıl mevkisinde.
şaşırmam kullanılırsa. ve bence mantıklı bir çözüm şu an için.
sağ bekteki kadar kötü olacağını sanmıyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Transfere gerek yok. bu kadro gider
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 27, 2011, 22:59:15
Transfere gerek yok. bu kadro gider

Nereye gidiyor abi 3 kulvarda devam ediyoruz yolumuza hadi avrupayı boşverdim istediğin kadar yabancı oynatabiliyorsun.
Türkiye Kupası ve Lig 2 kulvarda 1 yerli stoperle oda güven vermeyen İbrahim Toramanla mı devam ediceksin ?

NoPasaran

Soyle,Avrupa icin Sivok ve Ferrari var..

ligte durum ic acici degil. su an topcu alsan cok para isteyecekler.

gereksiz olacak gibi harcama.

zaten her hafta 1 yabancimiz ya sakat olur, ya cezali yada yorgun..

guti, Q7,simao,almeidayi koy sonra macina gore digerleri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Olmaz demiyorum..

Ama bana göre Tehlikeli bi oyun olur.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ocak 27, 2011, 22:42:34
Baki Mercimek...
insanlığına,adamlığına tam not ama ne Baki si Cem ağzını hayra aç :D
FEDA