Ana Menü

Evra'dan çarpıcı açıklamalar: "Ertem Şener'e kırgınım"

Başlatan CR7, Ocak 26, 2011, 02:51:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Fransız futbolcudan "23 kardeşi var" iddialarına sert tepki!

Geçen hafta oynanan West Ham - FulHAM maçı için İngiltere'de bulunan krampon.net muhabiri, ünlü futbolcu ve fedakar kardeş Evra ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdi. İşte o röportajdan akılda kalanlar...

K.M (Krampon muhabiri): Hi. Evra, how are you mate?

Evra: Abi kasmana gerek yok Ertem sayesinde Türkçe öğrendim.

K.M: Hmm Ok.. Evra öncelikle şunu sorayım. Herkes merak ediyor, kaç kardeşin var?

Evra: Güzel abim 3 kardeşiz biz, lütfen sormayın artık. 2 erkek, 1 kız!

K.M: Valla Evra'cığım ailemizin spikeri Ertem Şener her Manchester United maçında senin 23 kardeşin olduğunu söyler durur, koskoca adam 70 milyona yalan mı söyleyecek?

Evra: Orasını bilemem hacım. O istihbaratı kim vermiş inan en ufak bir fikrim yok. Yapma gözünü seveyim; kuzenleri, yeğenleri, yengeleri toplasam anca 15 kişi oluyoruz.

K.M: Anladım Evra'cığım peki...

Evra: Ya ona bakarsan Adebayor'un ayak boyu 1.60 mış mış, yok efendim Benayoun antremana gitmek için her gün 30 kilometre yol yürüyomuş, yok Shevchenko zamanında Türkiye'ye gelmiş beğenmeyip yollamışlar, yok Messi küçükken bir tırtılmış filan, falan.. İnan sinirlerim bozuluyor.

K.M: Tamam Evra anlıyorum yalnız...

Evra: Abi burda Berbatov'u olsun Rooney'si olsun dalga geçmeye başladılar "Senin peder iyi çalışıyomuş ehi ehi" diye. Kaç yaşında adamım ben yemin ediyorum moralsizlikten formdan düştüm. Ertem'in bi alıp veremediği varsa lütfen gelsin benimle halletsin. Böyle saçma sapan bilgiler vermesin ya. (Ağlaşmalar)

K.M: Peki Evra o zaman konuyu...

Evra: Zaten Şeva olsun, Adebayor olsun birleşip "Ertem Mağdurlarını Koruma Derneği" kuracağız. Çok futbolcu mağdur, bildiğiniz gibi değil.

K.M: Tamam Evra konuyu değiştirelim o zaman. Bu sene Premier Lig'de şampiyonluğu kazanabilecek misiniz?

Evra: Abi biliyosun lig uzun bir maraton. Hakemler bizi tutsun demiyorum ama insaf! Arsenal'e 19 maçta 7 penaltı çalınmış bize 1 tane zor çalındı. O penaltıları konuşmak lazım. Fazla sert girmek istemiyorum ama bazı şerefsizler bizim şampiyon olmamızı istemiyor gibime geliyor.

K.M: Neyse Evra'cığım Türkçe öğrenmek sana yaramamış, umarım sezon sonunda istediğiniz sonucu almış olursunuz

Evra: Alırız abi rahat ol, bin Manchesterlı, Onbin Arsenalliyi yok eder.

K.M: (Kaçışmalar)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)