Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası] Beşiktaş:2 - Trabzonspor:1 [26.01.11 - 20:00]

Başlatan CR7, Ocak 19, 2011, 19:21:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: eRe - Ocak 27, 2011, 11:38:30
ılk yarıda kı gıbı oynayalım bu sezon bızı yenecek 1 tane takım yok!
ılk yarıda kı gıbı oynayalım uefada sansta yanımızda olursa fınale kadar gıderız!

kesinlikle..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ersin Develi

Dünkü maçı izlerken Beşiktaş'ın gerçekten çağ atladığını gördüm,bunun ilerleyen günlerde daha üst seviyelere çıkacağına inanıyorum.

İlk yarı rakibe bırak pozisyon vermeyi,ceza sahasına yaklaştırmayan Beşiktaş vardı.Top biraz sevseydi bizi ilk yarı 3-4 olurdu maç.Herkes ne oynadığını biliyordu,takımdaki kaliteli oyuncuların sayesinde,oyunda kalitesini belli etti.

Bakıyorum gazetelere,yorumculara; Ts eksikmiş,Ts'nin 7 oyuncusu ilk defa oynamış,Ts önemsememiş vs vs. bunlar beni bağlamaz,çıksaydınız as kadronuzl[kufur otomatik degistirilmistir]ondisyonu çok iyi denilen takım hafta da 2 maçı kaldıramıyor mu yoksa? Yoksa as kadroyla da başınıza gelecekleri anladınız da,as kodroyla çıkmaktan mı vazgeçtiniz,ola ki moral bozukluğu fb maçına yansır diye...

Biz sezon başından beri;28 futbolcunun 20'sinin sakat olduğu günleri de gördük,biz Ali Kuçik'le,Onur'la,Atınç'la oynadığımız günleri de gördük,Porto deplasmanına 14 futbolcuyla gittiğimizide gördük,biz çıkıp bunları anlattığımızda hep Beşiktaş'a Schuster'e salladınız.Ama herşeye rağmen Beşiktaş ve Schuster size gereken cevabı verecek.Trabzonla görülecek bir hesabımız daha var Lig'de,o zaman koyduğumuzda bakalım ne bahane bulacaklar.

Buca maçını ölçü almayanlar,acaba bu maçı ölçü aldılar mı? ya da kafalarına dank etti mi? BU TAKIM 15 DAKİKA TEMPOLU oynasın,rakip takım bizim ceza sahamızı bile göremez.
Eğer bu maçı da ölçü olarak görmüyorlarsa,İBB maçını izlemelerini tavsiye ediyorum,yorumculara ve gazetecilere..

Ersan'ın sakatlanması galibiyetin tadını biraz buruklaştırdı.Almeida'nın bir ara omuzu çıkar diye düşündüm.Futbol kasaplarının 90 dakikayı 11 kişi tamamlaması şaşırtıcıydı.
Simao yu çok beğendim,Süper mario gibi her tarafa gidiyor.
Quaresma için söylenecek pek bişe yok :)
Guti,Almeida,Ersan,İsmail,Hilbert hepsi iyiydiler.Hilbert özellikle çok iyiydi.
İkinci yarı skorun rehavetine kapılsakt[kufur otomatik degistirilmistir]ısa sürede toparladık.Direkten dönen topu ve Alanzinho'nun karşı karşıya atamadığı pozisyonu saymazsak Ts nin ikinci yarıda pek pozisyonu yoktu..

Kısacası Güzel Günler Göreceğiz :)

Hadi onu bunu herşeyi geçtim de,Söylesene Trabzon
KOYDUK mu?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Hafta sonu Beşiktaş'ın İBB oynayacağı karşılaşma öncesi İBB Teknik Direktörü Abdullah Avcı, HABER1903'e konuştu.

Avcı yaptığı açıklamada;

- ÇOK ZOR BİR KARŞILAŞMA -

"Beşiktaş ikinci yarı yaptığı transferler ile ses getirdi. Trabzonspor karşılaşmasını Fiyapı İnönü stadında izledim. Oldukça istekli ve arzulu oynuyorlar. Önde çok yetenekli oyuncuları var. Beşiktaş'ın iyi taraflarının olmasının yanında kötü taraflarıda var. Pazar günü çok zor bir müsabaka olacak. Bireysel yetenekli futbolcuların çok fazla olduğu bir takıma karşı oynayacağız. Bizde son haftalarda oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Genel felsefe olarak kazanmaya odaklanan bir takımız. Ligde 7 galibiyet 9 mağlubiyetimizin olması her karşılaşmayı kazanmak için çıktığımızın göstergesidir. Zor fakat güzel bir karşılaşma olacak. Umarım kazanan taraf biz oluruz."

- ÖNEMLİ OLAN TAKIM OYUNU -

"Ben bireysel oyunculara bakmam. Bu benim takımım içinde geçerli. Ne kadar bireysel oyuncun olursa olsun önemli olan takım oyununda bunu yapabilmektir. Biz takım halinde nasıl savunma yaparız, nasıl hucüm oynarız onu hesaplıyoruz. Portekizlilerin yeteneklerini kimse inkar edemez."
- BEŞİKTAŞ TARAFTARI İLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİK -

"Benim Beşiktaş taraftarı ile hiç bir problemim yok. Bu spor kültürü ve ahlakı olmayan insanlardan kaynaklanıyor. Ben dün akşam karşılaşmayı izledim ve bir çok Beşiktaş taraftarı ile fotoğraflar çekildim. Eskiden kafama takıyordum fakat şimdi bunları kafama takmıyorum."

- TRABZONSPOR'UN REKORUNU KIRMASI ZOR GÖRÜNÜYOR -

"Beşiktaş taraftarının,Trabzonspor taraftarının rekorunu kırması zor gibi gözüküyor. Trabzonspor karşılaşmasında taraftar sayısı 50 bini geçmişti. Umarım öyle bir taraftar topluluğu önünde oynarız. Taraftar sayısının çok olması gerçekten bizi mutlu eder. Beşiktaşlı taraftarlar çok keyifli ve coşkulular. Bizim az taraftar önünde oynadığımız karşılaşmalar futbol adına zevkli olmuyor. Umarım Beşiktaş taraftarı Pazar günü rekoru kırar."

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.