Ana Menü

Süpriz Transfer Atağı

Başlatan Ersin Develi, Ocak 14, 2011, 20:59:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Ankaragücü'nün Beşiktaş'ın 3 futbolcusu ile ilgilenildiğine yönelik haberlerin ardından Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat, HABER1903'e konuştu.
Özat yaptığı açıklamada;

- BEŞİKTAŞ BİZDEN GÜVEN'İ İSTEDİ -

Beşiktaş bizden Güven'i istedi. Bizde ona karşılık Rıdvan Şimşek ve bir miktar para talebinde bulunduk. Çünkü Güven benim en değerli oyuncularımın başında geliyor. Güven 4-5 mevkide oynayabilen futbolculardan birtanesi. Türkiye'de çok iyi yerlere gelmesi gereken fakat gelemeyen futbolculardan birtanesi. Böyle değerli bir oyuncuyu elimizden bırakmak için onun değerini vermeleri gerekiyor. Yaptığımız teklif sonucunda şuana kadar her hangi bir gelişme olmadı. Fatih Tekke konusuna gelince, Tekke'yi her zaman kadromda görmek isterim. Kendisine onu istediğimi söyledim. Buna kendisi karar verecek. Bazen her şey tek başınıza kendi elinizde olmuyor. Maddi imkanlarda önemli. Biz şuanda 3 büyüklerin maddi imkanına sahip değiliz. Dolayısıyla yaptığımız tekliflerden gelecek cevaba göre hareket edeceğiz. Yusuf Şimşek  ilede görüşmelerimiz devam ediyor. Ankaragücü kulübü olarak Beşiktaş'ın 3 futbolcusu ile ilgilendiğimiz doğrudur.

- SCHUSTER'E KATILIYORUM -

Fenerbahçe ile birlikte Beşiktaş bu ligin en iyi kadrosuna sahip. Ben Schuster'in yorumlarına katılıyorum. Schuster futbol oynatmaya çalışan bir antrenör. Ama Türkiye'de şampiyon olmanın belli bir kriterleri var. Schuster bunu doğru tespit etmiş. Türkiye'de iyi defans yaparsan ve gol atarsan istedikleriniz olur. Schuster göze hoş gelen bir futbol oynatmak istiyor. Eğer Schuster'de ısrar edilirse, çok iyi bir Beşiktaş olacağına inanıyorum.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

pAscAliAnUmut

Ben önermiştim bu Güven'i  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Şu Rıdvanın gözden çıkarılmasını anlamıyorum..

En büyük sorunlarımızdan birisi yıllardır bu takımda sağ bek yok..

İbrahim Toramandan Ekrem Dağdan Hilbertten sağ bek yaratmaya çalışıyoruz..

Rıdvan ilk alındığında hocalarının NTV SPOR daki canlı yayın açıklamalarındaki heyecanlarını hatırlıyorum..

Kesinlikle Kiralık gitmeli..

Rıdvanı 1 maç seyrettik biz sanırım ve o maçta bütün forum çok beğenmişti..

Bu güven kimdir nedir necidir anlamıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net