Ana Menü

Buduncost'lu Dragicevic gündemde

Başlatan nbacem, Ocak 09, 2011, 23:18:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

[/color]Ergin Ataman'ın göreve gelmesi ile birlikte sakatlığı nedeniyle yaklaşık 1 ay süre ile parkelerden uzak kalacak Fedor Likholitov'un yerine pota altı rotasyonuna takviye için harekete geçen erkek basketbol ekibimiz, Buducnost forması ile başarılı bir sezon geçiren Karadağlı power forvet Vladimir Dragicevic'i transfer etmek için girişimlere başladı..[/color]
[/size][/color]24 yaşındaki ve 2.06 boyundaki Dragicevic, bu sezon Buducnost M:Tel takımı ile 13 Adriyatik Ligi ve 4 Euro Cup maçına çıktı. Ayrıca takımının Asvel ile oynadığı Euro League ön eleme turundaki iki maçta da oynayan Dragicevic, özellikle skorer yönü ile dikkat çekiyor..[/color]Adriyatik Ligi'nde forma giydiği 13 maçta 31,7 dakika sahada kalan başarılı oyuncu, bu maçlarda; 16.6 sayı ve 6.8 ribaund ortalamaları yakaladı. Euro Cup'ta oynadığı 4 maçta ise 32.5 dakika ortalama ile forma giyen Vladimir Dragicevic, bu maçlarda; 19 sayı ve 4 ribaund ortalamaları ile oynamıştı...[/color][/color]Kulüpten edindiğimiz bilgilere göre, oyuncu ile görüşmelere devam edilmekte. Kesin bir anlaşmaya şuan için varılmış değil.[/color]Gün içinde internet sitelerinde çıkan Tadija Dragicevic haberleri ise, isim benzerliği ötesinde bir anlam taşımamaktadır.[/color][/color]www.BjkBasket.org Özel Haberidir
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

ERHUN

Ben dün Dragicevic geldi diye bir haber görmüştüm?

nbacem

Hayır henüz gelmedi ama resmi olarak ilgileniliyor.Hatta bir ara karışıklık çıktı bu adamda iki tane var diye.İki ayrı takımad İki tane Dragicevic hangisiyle ilgilendiğimiz belli değildi.Artık belli.Ama bize gelmiş değil henüz. Fedor,Ogilvy,Cevher in yanına buna ihtiyacımız var
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

ERHUN

Basketbolla çok ilgim yok o yüzden 2 tane olduğunu bilmiyordum. Dün okuduğum haberde Karadağ'lı milli basketbolcu Vladimir Dragicevic Beşiktaş'ta yazıyordu.

nbacem

Yok yalan haber.İlk açıklamayı internete sızdıracak kişi benim.Şimdi burada reklam yasak normalde iki yıldır ben foruma uğramadım.kendi işlerime yoğunlaştım Ama BjkBasket adında bir ekip bende bu ekibin bir üyesiyyim iki ayrı web sitesi var hatta beşiktaş basketboluna destek için 3 tane web sitemiz mevcut.Burak Bıyıktay ile sürekli irtibattaydık.Takım idmanlarına dahil gideriz.Mutlaka en ufak transferde haberler yayılır.Ama şu anlık birşey yok.Ergin hoca geldi onun vereceği isimler şu anda önemli.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com