Ana Menü

Eşinizin İnternete Girmesine İzin Verirmisin ?

Başlatan NoPasaran, Ocak 06, 2011, 15:38:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Kadında güçlüdür ama doğru olan kısmı evet kadın namustur tabiki..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

ve aynı zamanda tek ruh
anlaşmazlıklar olucaktır elbet yeri geliyo aynı anne babamının büyüttüğü kardeşler anlaşamıyor
ama gerçekten bir evlilikte güven çok önemli eşini bi ordu erkeğin içine soksan bile ona güveneceksin aynı şekilde eşini bi ordu bayanın içine soksan bile eşine güveneceksin olmuyosa gerçekten boşuna atılmıştır o imza...
FEDA

mdc

tek vucut olmak için evlenmeye gerek yok.

tek vucut olunmamalı da.

Evlilik bir çıkar beraberliğidir. Kadının sığınma/korunma, erkeğin karşılıksız dürtüleri tatmin etme, çoluk çombalak mekanızmasıdır bana göre.

Sevgiler dahi çıkarlara bağlıysa, evlilik amerikan emperyalizminden daha çıkarcıdır.

Öküz öldüğünde nasıl hayatlar kendi yollarında devam ediyorsa, evlilik/dost hayatı sırasında da aynı şekilde devam edebilir, aidiyet duygusu dahil olacak şekilde.

Ulan feminist ettiniz beni ya
dönecem mi nedir  :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

gürol

yazmayım yazmayım diyorum ama duramıyorum arkadaş..
bir kere kadınla erkek eşit değildir bunu aklınızdan çıkartmayın forum halkı.
ne güç olarak
ne de zeka olarak kızlar erkeklerle aynı kefeye konulamaz.
türkiye ve dünyadaki önemli yerlerdeki insanların cinsiyetine bakarak bunu anlayabilrsiniz.ya da sınav sonuçlarına da bakabilirsiniz genel anlamda...
her kız çok akıllı ve ne yaptığını bilmediği gibi gözü kapalı her kızın aklına inanıp güvenip al sana internet ben de sana güveniyorum ne halin varsa gör denmez.öte yandan aklına da güvenmiyorsan neden evlendin derler adama.insanın bazen seçme şansı olmuyor.seksapalitesi yüksekse zekası düşük oluyor zeka yüksekse seksapalitesi düşük oluyor genel olarak.zeka mı seksapalite mi tercihin olur diye soran varsa da forza sigmund freud diyorum..
bu söylediklerim kendim için geçerli değil türkiye gerçeklerindenbahsediyorum.yani izin vermem diyorsam kendim için demiyorum.ben kendi fikrimi ve yaşayışımı söyledim.izin veririm tabi ki ama benden hiçbir kız birşey saklıyamaz hayatları boyunca yalan söylemeye alışmış olsalarda nefes alır gibi yalan söyleyebilseler de..yakalarım tekmeyi basarım.evlenmememin nedeni de aşağı yukarı budur zaten.güvenmiyorum türk kızlarının namus kavramına.
daha da ileri giderek söyleyim kendini cinsel anlamda saklamamış bir yabancı kız ile kendini saklamamış bir türk kızı arasında dağlar kadar fark var.birinin namusu beyninde birinin herneyse..genellemiyorum yanlış anlaşılmasın.ben tanıdığım çıktığım kızlara göre konuşuyorum.ki 100 ün üzerinde sevgilim oldu..
son olarak da burada yazan erkeklerin kendi fikirlerini savunduklarına inanmıyorum.çoğunluğa uyma psikolojisi diyorum aksini iddia edenle de tartışmaya girmek istemiyorum.burası türkiye yok burda o kadar çağdaş insan hele ki çağdaş erkek :) güldürmeyin beni..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

mdc

Sayıların 100'e çıkmasının nedeni kızların sana güvenmemesi olabilir mi peki :D

Hani bi ters mantık yaptım bu sonuç çıktı karşıma :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Simurg

isteyen istediğini yapsın yahu tartışıp durmayın :D
Evblenirken oturu konuşursunuz girme etme filan filan olursa olur olmazsa olmaz :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BJK_Kübra

evet zeka olarak kadınla erkek aynı kefeye konamaz haklısın sınavlardan belli bayanlar herzaman daha yüksek alıyolar..erkeklerden çıkıyosa 2 kişi kadınlardan çıkıyo 10 kişi..
Güç olarak evet daha güçlü olabilirsiniz olmanızda gerek insanlığın doğasında var ama bu kadının güçsüz olduğu anlamına gelmez!
zaten yakalanıcak bişey yapan kızla evlenilmez bana görede, bul düzgün kızı istersen orduya gönder, o gerekirse kendini ölüdürür yine eşine laf getirmez!
100ün üzerinde sevgili olması marifet değilki okdar çok olduysa demekki hep kısa şeyler olmuş doğru kişi olmamış, önemli olan uzunca güvenebilcen seveceğin kişiyi bulmak..
Türk kızlarının namus kavramında ne varmış!! senin karşılaştıklarının namusu ve namus görüşü farklı diye bütün kızlara bu genellemeyi yapamazsın. Kız namusuna el uzatanı gerkiyosa çekip vurabilmeli! çok şükür vurabilirimde!

www.bbskd.org

BJK_Kübra

ayrıca neden erkekler kendilerini sütten çıkmış ak kaşık sanıyolar. asıl aldatan siz değilmisiniz!

Evet diyen abilerim ve kardeşlerimide gönülden kutluyorum. daha yazmıcam sinirlerim bozulmaya başladı

www.bbskd.org

mdc

Alıntı yapılan: Simurg - Ocak 07, 2011, 11:06:06
isteyen istediğini yapsın yahu tartışıp durmayın :D
Evblenirken oturu konuşursunuz girme etme filan filan olursa olur olmazsa olmaz :D

Bu arkadaşın yaşı daha genç değil mi ;D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Simurg

Gürol'a burdan sesleniyorum
Seksepalitesini yüksek görüyorsun çıkıyorsun :D
Sonra evlilik mi düşüncektin K.bakma ama aranmışın sende :D

BEŞİKTAŞK

gürol

kübra
genellemedim.genellemiyorum diye üzerine basarak yazdım zaten.kırmızı kalemle yazsaydım keşke.
son öss ya da kpss ya da tjk vs :D ilk 10 a bakmanı tavsiye ederim.neye dayanarak 2 erkek 10 kız çıkıyor dedin anlamadım..
duru
o 100 rakamının nedeni başka şeyler..şimdi burda yazmayım

sigmund freud'un felsefesini bilen varsa ne demeye çalıştığımı daha iyi anlıycaktır..yani sonu ve amacı belli olan birşeyde bizim izin vermek ya da vermememizin bir anlamı yok.buraya yazılanların da bir anlamı yok.insan herşeye karşı çıkabilir ama içgüdüsüne karşı gelemez.

simurg
son paragrafımı okursan yazdığının cevabı var orda zaten

Simurg

Fıroydu bırakın ya adamın annesi üvey kardeşi ile işi pişiriyomuş normal bişey düşünmesi bile olası değil bu durumda :D
100 e yakın sevgilim oldu demişsin seçtiğin özelliği söylemişsin bende olası birşey olduğunu söyledim o kadar :D

BEŞİKTAŞK

BJK_Kübra

ama öyle bi yazmışsınki onu zor görüyo insan.. genellemedim demişsin ama genelleyerek konuşmuşsun gibi anladığımdan öyle yazdım neyse.. ayrıca kızlar daha başarılı oluyo sınavlarda oda ayrı

www.bbskd.org

gürol

Alıntı yapılan: Simurg - Ocak 07, 2011, 11:18:11
Fıroydu bırakın ya adamın annesi üvey kardeşi ile işi pişiriyomuş normal bişey düşünmesi bile olası değil bu durumda :D
100 e yakın sevgilim oldu demişsin seçtiğin özelliği söylemişsin bende olası birşey olduğunu söyledim o kadar :D

allah allah
ben bişey seçmedim..kızların bence olan bir özelliğini söyledim.zeka çoksa seksapalitesi düşük oluyor,zeka düşükse seksapalitesi yüksek oluyor dedim..nerde okudun benim seçimimi?
sigmund freud un da annesinin kardeşini bilmem felsefesini bilirim.ki sigmund freud okumaya başlamadan önce de kendimce bazı ortamlarda savunduğum şeylerin bire bir aynısını sigmund freud'un savunduğunu okudum.

Simurg

psikolojinin temel sartlarından yetişilen çevre olaylarda etkendir.
Zaten onları savunması doğal olabilir :D

BEŞİKTAŞK