Ana Menü

Yıldırım Demirören Canlı Yayında Ntvspor'da

Başlatan carsi52, Aralık 28, 2010, 20:38:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 19:54:39
Sakatlığı bitmiş Bobonun.
2 Ocak'ta, 2.yarı hazırlıkları başlamadan önce Bobo'nun doktorundan kesin rapor geleceğini söylemişti Y.Demirören..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Ernst'e üzülürüm. Eğer Fink'in bonservisini elimizde tutup kiralarsak ve daha iyisini almadan Ernst'i gönderirsek tabi... O zaman büyük hata yapılmış olur.

Bobo'ya üzülmem :)

carsi52

Ernst'e üzülüyorsun tamam anladım.
Bobo'ya neden üzülmüyorsun acaba merak ettim ?
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Seneye yabancı sınırlaması serbest kalması lazım..

Bir tane kesin yabancı almamız gerekiyor hemde çok büyük bir isim olması lazım..

Yoksa transfer döneminin tadı olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 21:09:05
Ernst'e üzülüyorsun tamam anladım.
Bobo'ya neden üzülmüyorsun acaba merak ettim ?
Alternatifinin bulunabileceğini düşünüyorum. Dünya yıldızı bir isim değil sonuçta. Çeşit çeşit meziyetleri de yok bence. Bir de o çok istediğim hızlı, topu alıp koşan forvet olamadı hiç Bobo ya da ben görmedim bir türlü, bilmiyorum. Ya sakatlandı ya kilo problemi yaşadı.
Kalmasın diyemem ama giderse de Beşiktaş tarihindeki oyunculardan herhangi biri olur benim için.

carsi52

Bobo gittiğinde Beşiktaş tarihindeki oyunculardan herhangi biri olur demek..

Şaşırtıcı  :)

Brestgerfich

Metin Ali Feyyaz'dan biri gibi mi olacaktı ? Asıl bunu veya buna yakın birşey söylersen şaşırtıcı olur ;) Onlar haricinde de başka efsane olabileceğini sanmıyorum. Amokachi standartlarında kalır benim için. Ama şovmen Pascal'dan her zaman bir adım önde olacaktır.

[KralKartal]

Bobo kim ne derse desin hem avrupada en cok gol atan yabanci oyuncumuz olarak tarihte suan yerini aldi bile
herhangi biri olamaz , baskan baskanligini bilecek once gitsin basketbol subesinideki alacaklari ödesin.

Pascalda herzaman icin en cok sevilen bir fubolcu oldugu kesin, bazi insanlar sevmesede ki dogaldir, buda bir gercek tabi.

Ne Pascal ne Bobo herhangi biri degil olamazda bu saatten sonra.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Aralık 30, 2010, 00:44:46
Metin Ali Feyyaz'dan biri gibi mi olacaktı ? Asıl bunu veya buna yakın birşey söylersen şaşırtıcı olur ;) Onlar haricinde de başka efsane olabileceğini sanmıyorum. Amokachi standartlarında kalır benim için. Ama şovmen Pascal'dan her zaman bir adım önde olacaktır.

Onlar gibi olucak demedim ki  :) 

Ernst neye göre efsane olucak peki ? Çünkü anladığım kadarıyla efsane olmayan adama gittiğinde üzülmüyorsun.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 30, 2010, 14:57:27
Bobo kim ne derse desin hem avrupada en cok gol atan yabanci oyuncumuz olarak tarihte suan yerini aldi bile
herhangi biri olamaz , baskan baskanligini bilecek once gitsin basketbol subesinideki alacaklari ödesin.

Pascalda herzaman icin en cok sevilen bir fubolcu oldugu kesin, bazi insanlar sevmesede ki dogaldir, buda bir gercek tabi.

Ne Pascal ne Bobo herhangi biri degil olamazda bu saatten sonra.
Bu biraz kişiseldir bana göre tabi. Herkesin futbola, verilen emeğe bakış açısı farklı olduğundan benım efsanemle senın efsanen birbirini tutmayabilir.
Zaten eğer öyle olsaydı 1985-1995 yılları arası doğan Beşiktaşlı ailelerin çocuklarının adı hep aynı olur, Metin, Ali(K.Ali), Feyyaz, Gökhan, Recep, Rıza, Ulvi gibi isimler göremezdik.

Sevilip sevilmeme olayını doğal karşılamana da katılıyorum. Siz seversiniz ben sevmem.

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 30, 2010, 18:17:53Ernst neye göre efsane olucak peki ? Çünkü anladığım kadarıyla efsane olmayan adama gittiğinde üzülmüyorsun.

İstikrarı, efendi duruşu, magazinel degil futbolcu kişiliği, tüm gücünü Beşiktaş'a adamasıyla benım için Ersnt'i özel hale getirir. Ama o da efsane olamaz.
Hemen karara varmak ve farklı konu ve kişiler hakkındaki sözlerimi bağdaştırarak sonuca varmak da yanlış olur.

carsi52

İstikrarı, efendi duruşu, magazinel degil futbolcu kişiliği, tüm gücünü Beşiktaş'a adamasıyla benım için Ersnt'i özel hale getirir.

Bunların hepsi Bobodada var..

Hangi maçlar neler yaptığını zamanında yaptığı açıklamaları magazinel bi olayı olmadığını herkezde biliyor.

Brestgerfich

NoPasaran

boboyu seviyorum ama ernst başka bence.

Samimi değil. Her an gider gibi. Galatasaray konusu çıktı kimse gitmez diyemedi,peki ernst sene sonu fenerbahçe ye gidecek haberi çıksa buradan hepimiz göğsümuzu gere gere "ernstin kel kafasini alirsiniz icinize" deriz.

Bobo ile Ernst arasında ki fark bu kadar büyük ışte
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Boboda istikrar olsa en azindan bi Valencia , Roma filan isterdi, uyduruk framsiz takimlari degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....