Ana Menü

Yıldırım Demirören Canlı Yayında Ntvspor'da

Başlatan carsi52, Aralık 28, 2010, 20:38:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yıldırım Demirören Ntvspor'da konu yok açılmamış şaşırtıcı bi durum.

20:00'de başladı ve şuan reklam girdi.İzlemek isteyenler izleyebilir..

-Sergen Yalçın'a laf gönderdi
-Ve en önemlisi Almeida transferini fon ile yaptığımızı açıkladı.

Anladığım kadarıyla bu fon nedir açıklim hemen..

Bu fon denilen şey 3-4 büyük kulüpte varmış sadece ve bizede teklif etmişler bizde kabul etmişiz.Hüsnü Güreli eğer böyle bi anlaşma olursa senin heykelini Taksime diksinler demiş Yıldırım Demirörene..

Yani 2 milyon euro veriyor fon bize biz bonservise ödüyoruz.
Ama oyuncu 10 milyon ve 10 milyon üstünde satılırsa paranın %55'i Beşiktaş Kulübüne %45'i ise Fona gidicek.

Simao için yapılmamış çünkü Simaonun yaşından dolayı Almeida genç olduğu için.

Kısacası bu fon genç oyuncuları yüksek miktarda satılabilecek oyuncuların transferi konusunda yardımcı oluyor

Ayrıca birşey daha var.

*Quaresma'ya çok büyük miktarlarda teklifler geldi ama biz kabul etmedik.20 milyon kadar..
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

İnşallah Beşiktaş'ın borcu ile ilgili açıklamalar yapar,Beşiktaş'ın geliri ile ilgili açıklamalar yaparda,Beşiktaş'ın borcunu Beşiktaş'lılardan fazla dert edenler biraz rahatlar.

beckyZWICKY

Bi ara fondan 10 milyon gibi bi para talep ettik.. Ülkeyi çok iyi şekilde tanıtımını reklamını yaptığımız için.. Transferlerle vs.. q7,guti,ıverson geldiğinde..

VE yanlış hatırlamıyorsam gs uefa kupasını aldığında, fondan para almıştı.. Miktarı hatırlayamıyorum ama sanırım o zamanın parasıyla; 2 milyondu galiba..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Basketbol takımına 2aylık borcum olduğunu inkar etmiyorum. türk oyunculara türkiyede çok para verıyorlar diyor. almeida ya 2 m veriyorum
ersana niye 5 vereyimki dedi. en büyük eksiğimizin sivok olduğunu belirtti. ismail'in bonservisinin tama...mının ödendiğini tabatanın bonservisinin bir kısmı duruyormuş. geçen hafta antep'e 3.5milyon euro ödemiş onu söylüyor.

birazı alıntı birazını ben izledim.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

- Demirkol' a Quaresmanın Formasını Getirdim :D

carsi52

Yıldırım Demirören : Ligin 2.yarısında 12 maç üst üste kazanma rekorunu kırmaya çalışcaz

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 28, 2010, 21:33:09
Yıldırım Demirören : Ligin 2.yarısında 12 maç üst üste kazanma rekorunu kırmaya çalışcaz
biri şuna bu takımın maç kazanma rekoru'nun 13maç olduğunu ve bu rekorun kırılması için 14maç üst üste kazanmamız gerektiğini söylesin.

Ersin Develi

Başını kaçırdım programın Quaresma ile ilgili herhangi bir şey söyledi mi?

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 28, 2010, 20:38:59

Ayrıca birşey daha var.

*Quaresma'ya çok büyük miktarlarda teklifler geldi ama biz kabul etmedik.20 milyon kadar..

Cem Goren

Quaresma daha şimdiden sözleşmesini uzatmayı düşünüyormuş galiba.

carsi52

Böyle bi fırsat varsa 2 sene daha uzatılsın 5 yapılsın.
3 çok az ya bu sene 1'i gitmiş oluyor 2 sene  :-\

[KralKartal]

2 milyonu bile fondan aliyoruz he. Abramovich Demirören yasa !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 28, 2010, 20:59:59
Bi ara fondan 10 milyon gibi bi para talep ettik.. Ülkeyi çok iyi şekilde tanıtımını reklamını yaptığımız için.. Transferlerle vs.. q7,guti,ıverson geldiğinde..

VE yanlış hatırlamıyorsam gs uefa kupasını aldığında, fondan para almıştı.. Miktarı hatırlayamıyorum ama sanırım o zamanın parasıyla; 2 milyondu galiba..

Dedigin fon, TC  Kültür ve Turizm bakanlığından istenmişti.

İhsan abi ;

Bana biraz mantıklı geldi, yukardaki mesajlarda ince detaylar yok. Yazayım ;

Fon Şirketi 2 milyon Dolar BJK hesabına aktarıyor, o 2 Milyon Bremen klübüne geçiyor. Sonra önemli noktalar başlıyor.. Bu adamın bonsverisi tamamen BJK'da. 3 sene içerisinde 9 milyonluk bir teklif gelirse bu paranın %100'ü Beşiktaş'a, 11 milyonluk teklif gelirse %55 i Beşiktaş'a %45 i şirkete... Eğer ki 3 sene sonunda herhangi bir teklif gelmezse ve Almeida bizde devam etmek isterse 3,5-4 milyon verip şirketi devre dışı bırakabiliyoruz. Dolayısıyla şirket devre dışı bırakıldıktan sonra tüm teklifler Beşiktaş'ın kasasına giriyor.

Kafama takılan bir kaç durum var. Hem olumlu, hem olumsuz.

Şirket devredeyken astronomik rakamlar teklif edildiğinde, örneğin 20 milyon... Bunun bir bölümü kulübe girecek. Bizim açımızdan bir kârdan zarar olacak.
Tabi bu adamın elimizde patlaması durumu da var ki bu olayda kulüp hiç bir zarar görmüyor. Ama Almeida'da eşşek değildir heralde 2 milyondan fazla bonservisle gider, şayet giderse. Ki bu durumda  gitmesi halinde bile 10 milyona kadar olan para bizim kasamıza girecek.

Şirket kâr amaçlı bir yatırım yaptı, bunda hemfikiriz sanırım. Her türlü ihtimalleri göz önüne aldığımda kendi kanaatimce bu transferden/anlaşmadan zarar etme etme ihtimalimiz % 10 hatta daha düşük...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 28, 2010, 22:23:58
2 milyonu bile fondan aliyoruz he. Abramovich Demirören yasa !

Yahu alla alla..

Sırf eleştirmek için eleştirilmezki..

Almış işte, ne var yani. Kötü mü yapmış..

* Ayrıca bugün arkadaşla konuştuk DEmirören tv ye neden çıkmıyor diye. Arkadaşta dedi Simao ve Almedida gelsin çıkar shov yapma adedi ama haberim bile olmadı..İzlemek isterdiö
Aşk bu Aşk !

volkanca.net