Ana Menü

Müthis transferlerin mimari kimdir? [anket]

Başlatan [KralKartal], Aralık 26, 2010, 19:26:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Eğer sende programı izlediysen Rıdvan Dilmen'in nasıl takmıyorum havalarında olduğunu anlayabilirdin.
Evet Beşiktaş güçtür felan dedi ama ondan sonra benim sosyal gücüm felan filan ekledi.

Beşiktaş'ın gücüyle yaptım ama ha unutmayın benim sosyal çevremde etken buna demek istedi.
Yok taksimde heykelimin dikilmesi gerekir felan denildi vs vs..Zamanında Ahmet Çakar'ın bile nasıl laf söylediğini biliyoruz Demirörene.

Topuz transferi bi güç gösterisiydi ve biz bunda kaybettik malesef olay sidik yarışına dönmüştü güçlü olan kazanıcaktı ve kaybettik.O zaman kullansaydı Demirören gücünü !

Mehmet Topuz gelseydi Demirören ile uğraşma Aziz Yıldırım alırdın ifadesini olurdu.
Mehmet Topuz gelmedi şimdi Demirören kim Topuz transferi unutulmasın Aziz Yıldırımın yanına yaklaşamaz oldu.

Gelse performansına göre kral topçu olurdu.Gelmedi şuan kral topçu değil ama kaliteli bi yerli oyuncusu..

Gelseydi evet Beşiktaş'lı Mehmet olucaktı.Gelmedi kendimizi avuttuk..
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 20:39:38
Eğer sende programı izlediysen Rıdvan Dilmen'in nasıl takmıyorum havalarında olduğunu anlayabilirdin.
Evet Beşiktaş güçtür felan dedi ama ondan sonra benim sosyal gücüm felan filan ekledi.

Beşiktaş'ın gücüyle yaptım ama ha unutmayın benim sosyal çevremde etken buna demek istedi.
Yok taksimde heykelimin dikilmesi gerekir felan denildi vs vs..Zamanında Ahmet Çakar'ın bile nasıl laf söylediğini biliyoruz Demirörene.

Topuz transferi bi güç gösterisiydi ve biz bunda kaybettik malesef olay sidik yarışına dönmüştü güçlü olan kazanıcaktı ve kaybettik.O zaman kullansaydı Demirören gücünü !

Mehmet Topuz gelseydi Demirören ile uğraşma Aziz Yıldırım alırdın ifadesini olurdu.
Mehmet Topuz gelmedi şimdi Demirören kim Topuz transferi unutulmasın Aziz Yıldırımın yanına yaklaşamaz oldu.

Gelse performansına göre kral topçu olurdu.Gelmedi şuan kral topçu değil ama kaliteli bi yerli oyuncusu..

Gelseydi evet Beşiktaş'lı Mehmet olucaktı.Gelmedi kendimizi avuttuk..

Allah için programın linkini göndereyim de Rıdvan ne demiş benim farketmediğim sen bir yazıver.

İşi Beşiktaş'ın adıyla, gücüyle yaptığını belirtti işte. Camia dendiğinde sizin aklınıza ne geliyor? Sadece tribünler mi yoksa güçlü yöneticiler ve taraftarlar mı?
Kusura bakma da sanki sırf eleştiri olsun diye eleştiriliyormuş gibi geliyor Y.Demirören. Dediklerinde eğer kasıtlı bir dinleme söz konusu değilse hiç birşey bulunamaz.

"Heykelimin dikilmesi gerekir" demedi. Bunu söyleyen Hüsnü Güreli iken Y.Demirören böyle birşey asla söz konusu olmacağını söyledi.
Aynı programı izlememişiz :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Denildi derken bana denildi dediğini söyledim Demirörenin..Demirören dedi demedim yani  :)
Bunu söyleyen adamın medyada kendisinin söylemesi gerekir Demirörenin değil.

Rıdvan Dilmen veya başka spor adamlarının başka başkanlara nasıl davrandıklarını bi izle ondan sonrada Demirörene davranışlarını izle derim bende.

Sosyal gücü vardı madem Topuz olayında ve diğer yaptığı olaylarda kullansaydı kaç yıldır eziliyor Beşiktaş medyada ve çoğu yerlerde.

NoPasaran

Kaanada Katıldığım yerler var Sercanada katıldığım yerler var..

Kaana katıldığım yerler ;

Dünkü program olmasada başka programlarda, örneğin dediği Ahmet Çakarın yada başksının Bizim başkana karşı saygısızlığını gördük duyduk ve işittik. Ahmet Çakar onu Adnan Polata nede Aziz Yıldırıma söylebilir bunlar bir gerçek..

Ancak burada kişilik ortaya çıkıyor. Demirören daha ılımlı bir insan ve tehlikeli bir adam değil. Duygusal bir insan. Duygularına yenik düşen insanlarada sadece saygılı insanlar saygı gösteriyor malesef. Ahmet Çakar gibi "it"leri bir günde işinden edecek güce yada bir bacağından daha vurduracak gücü vardır Demirören grubunun ama yapmayacağını biliyorlar çünkü Kin tutmayan bir insan çok belli..

Aziz ve Adnan öyle değil malesef. Suratlarında 1 gr nur olmayan bir adam. Ben Demirörenin maaelsef bu daha içten yanı onu bazen ciddiye almamalarına neden oluyor, ama bu onun değil karşısındakinin hatası..

Bunu forumumuzdaki adminlerdede görebilirsin. Çok net ifade etmek gerekirse burada herkesle arkadaş gibiyim , gülerim , eğlenirim ama en kolay ve en saygısız ve rahatsız edici lafları ben yerim. Böyle düşüneceksin..

Niye katılıyorum sana: Çünkü böyle olmayacaksın..

Gökhan için ;

Ağzıyla kuş tutsa yaranamaz diyor pardon kartal tutsa doğru diyor. Bu kadar abartmaya kızmaya gerek yok. Bazen biz kendi içimizde çok acımasız oluyoruz. Beşiktaşın borçlarının arttığı bir gerçek ama Beşiktaşın büyüdüğüde bir gerçek..

Çok net yazacağım bundan 5 sene önce sadece 10 bin tl borcumuz vardı bugün gelinen rakam 300 milyara yakın borç vardır belki daha fazla. Ancak bunun yanında aldığım 4 tane ev var ve kazandığım param var. Kimse bana borçlanıyorsun batacaksın diyecek durumda olduğunu düşünmüyorum..Bazen ödemelerimde sıkıntı yaşadağım dönem oluyor ama bu çok sorun değil bir şekilde götürebiliyorum..

Şimdi Beşiktaşımız bundan 4-5 sene önce Sellamilerle sahaya çıkarken bugün kadro kurarken en kötü yabancı futbolcumuz Rıdvanın tabiri ile Gökhandan sonraki en iyi sağ taraf adamı Hilbert.Düşünün yani nereden nereye gelmişiz. Elbetteki bunların bir maliyeti olacak..

Kartal Kent konutları yapıldı dev binalar senelik gelirleri olacak, Fulya projesi aynı şekilde , kartalcell, beşiktaş bonus, vakıfbank kredi kartı vs vs vs

Borçtan bu kadar korkmaya gerek yok. Başkan dün ne dedi "Günü geçmiş hiç bir yere borcumuz yok"..

Bundan ötesi boş iş..

Mehmet Topuz olayında güç olayı olmadı ancak çok büyük bir hata yapıldı. Beşiktaş kanunsuz iş yapınca büyük ceza alacaktı ve Topuzu bırakmak zorundaydık. Kayserispor bir türlü uzlaşmayınca Mehmet Topuzdan vazgeçmek zorunda kaldık. Ancak sidik yarışına ta baştan girmeyecekti bu bir gerçek..

Ha birde en çok neye kızılıyor Tabata ve Del Bosgue olaylarına..

İkisinden edilen zarar 8+7 = 15 milyon euro..Tabatadan öyle yada böyle faydalandık 12-13 milyon euro zarar diyelim..

Peki Gs ?

Rijkaard ve Misimoviçe verilen para *

Peki ya Fenerbahçe

Aragones ve Dauma verilen para + Guiza..

Bugün Bursadaki Tofaş maçında YILDIRIM DEMİRÖREN yeter dedirterek kendimize güldüren biziz..

Her başkan hata yapıyor ama sadece bizim taraftar başkanına bu kadar düşman..

Ben Yıldırım Demirörene kızdığım en önemli nokta

TRİBÜNLERDEKİ RANTÇILARI TEMİZLEYEMEMSİ
VE HUZUR BIRAKMAYANLARIN HALEN ORADA OLMASI..

Yoksa her başkan hata yapıyor,her başkan bazen yanlış konuşabiliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Ne demirören'in ne adalı'nın ne nouma'nın ne i.mansız'ın... Beşiktaş haricindeki hiç bir ismin avukatlığını yapmam. Sempati de duymam. Gelip geçer hepsi ama belli ki normalin üstünde bir antipati var.
Sözümün arkasındayım, ağzıyla kartal da tutsa yaranamaz. Bu adam çok yanlışlar yaptı, yeter dedim Beşiktaş için. Şimdi de Beşiktaş'ın menfaatleri için savunuyorum.

Sercan kim abi ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Biz Tabatadan az çok yararlandık diyorsunda Volkan abi iyi güzel.

Fener'de Guizadan az çok yararlandı ona kalırsa.Transferlerde bu sezon hariç çoğu transferlerimiz malesef FİYASKO.

Ayrıca o kadar borç yapıp kulübe kendisini bağlayan bi adam Demirören ne kadar duygusal yahu ne kadar..

Adam resmen ben ölene kadar kulübün başındayım diyor ya paramı verirsiniz yada böyle bu diyor.Yanlış hatırlamıyorsam benden sonra küçük oğlum gelir diyebilcek bi adam Demirören.

Son seçiminden bu yana yaptıklarına lafım yok.Ama Avrupa Kupas 2 lig şampiyonluğu ancak silebilir bu hatalarını şimdilik erken.

NoPasaran

Beşiktaş Başkanının kendisine borç yapmasını neden bu kadar garipsiyorsunuz ve alkışlanması gereken duruma kızıyorsunuz anlamıyorum..

Bu adam tek başına oturmuyor orada. Bunun yönetimi var, divanı var vs vs vs.Divan üyelerinin önüne çıkıyor Beşiktaşın bütçesi ve ona onay veriyorlar. Eğer vermezlerse Beşiktaşın yönetimi bile düşebiliyor.Demekki borçlanmaya rağmen bu klubun devam etmesi için buna onay veriyorlar..

Demiören olmasa idi bu borç yine BANKADAN ALINACAKTI. Bugün Demiörene olan 100 milyon tl borç, Bankaların eline düşse idik 150 milyon tl olacaktı..

Vakıfbankın borçları için klubun bilet gişesine TEMLİK koyduğunu unutmayın..

Olsunda borç Başkana olsun. Adam görevim bitersede Beşiktaşı etkilemeyecek biçimde uzun dönemde alırım diyor. Bundan iyisi şamda kayısı

What's the problem   :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Son seçimde gördük abi  :)

Mükemmel birşey güllük gülistanlık madem son seçimde neden Demirören seçildi ? Yaptığı başarılı transferle mi yoksa yaptığı güzel şeyler mi ? HAYIR tabikide..

Eeee kara kaşına kara gözünede kimse oy vermiceğine göre..

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 21:15:45
Son seçimde gördük abi  :)

Mükemmel birşey güllük gülistanlık madem son seçimde neden Demirören seçildi ? Yaptığı başarılı transferle mi yoksa yaptığı güzel şeyler mi ? HAYIR tabikide..

Eeee kara kaşına kara gözünede kimse oy vermiceğine göre..

Son Seçimin ben sana nedenini söyleyeyim..

Aday yalış kişiydi..

Kürt Kökenli birisi
ve aynı zamanda AKP ve Gülen Cemaatının Beşiktaş klubunü ele geçireceğini düşündükleri için..

Başka İsmail Ünal(CHP BEŞİKTAŞ) ve Ekibi olmak üzere müthiş bir çalışma yapıldı.

Yoksa seçilemezdi çünkü dediğim gibi aşırı düşmanı var :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

O zaman sende dahil hiç kimse öyle demiyordu Volkan abi  :)

Avutuyoruz kendimizi malesef.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 29, 2010, 21:22:38
O zaman sende dahil hiç kimse öyle demiyordu Volkan abi  :)

Avutuyoruz kendimizi malesef.

Yo kaan ben dedim valla

Çünkü benim paramı ödeyip Kongre üyesi yapıp bir sonraki seçimde istedikleri kişiye oy atmam dahi istendi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Baskan baskan degil, sayginligi yok tabi, Adalinin daha cok sayginligi vardir.
Sayfa sayfa Demiröreni savunur cinsten mesajlar hayretlikle okumuyorum zaten :)
Ben baskana bakmiyorum artik, ama konu gecince yaziyorum..

Uzun zamandirda 2.baskanimiz ortada yok? Yonetim Adali -Demiroren - Dürenden(basin sozcusu) mi olusuyor?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Volkan abi seçim zamanında madem Demirören hakkında böyle düşünüyordun.

O zaman neden Demirörenin olmamasını istiyordun ? Demirören olunca geçmez yıllar diyordun ?

Sende dahil İSTEMİYORDUN Demiröreni.İstiyordum veya bugün düşündüğüm gibi düşünüyordum diyebilirmisin ?

NoPasaran

Ben Demiröreni başarılı bulduğumu söylemiyorum halende söylemiyorum..

Başarılı bir başkan değil ve taraftarın bu kadar tepki gösterdiği bir adam için durmasının anlamı yoktu..

Denizliyede son dönem kalmasın demiştim çünkü artık zarar verecekti..O mantık..

Mübariz Mansimov sözleri ve Murat Aksu ile seçime girdiğinde Ben en son Aksu olacağın Demirörene demiştim hatta İhsanlamı tartışmıştım..

Kaan, bugün gir antuya aziz yıldırımıda sevmeyen bir sürü insan var..

Sevmeyebilirsin bu ayrı konu aslında. Asıl Sorun doğrularını tamamen yok etmeniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net