Ana Menü

Müthis transferlerin mimari kimdir? [anket]

Başlatan [KralKartal], Aralık 26, 2010, 19:26:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 02, 2011, 14:17:11
Schuster, bir mentalite yerlestirmek istiyor, Del Bosquede bunu yapmak istedi, elinde imkan yoktu,
Schusterin var, bu ülkede bunu yapabilir mi bilemiyorum, zoru basarabilir mi? Eminim yabanci sinirlamasi kalksa,
en IYI kadroyu kurariz...Bu takim ispanyada olsun REAL'e kafa tutar...

Reale kafa tutar sözünü espri olarak kabul ediyorum ihsan , bunlar kolay şeyler değil abartmayalım..

İhsan güzel yazmışsın yukarda "real kısmı hariç"

Mentalite yerleştirirken bir takım hatalar yapıyor bence.Ve bunları bu hocaya birilerinin hatırlatması gerekiyor, bana eskisi kadar ciddi gelmiyor en azından..

* 2 kere 7 yabancı muhabbeti yaptı. Az kalsın gidecektik
* Hilbert konusunda sıkıntı var kart cezalısı olacak ama 4-0 dan sonra buca maçında oyuncuyu çıkartmıyor ve oyuncu tak cezalı..
* Ernst ve Bobo gibi bir adamı anında siliyor. Eğer bu şekilde devam ederse göreceksiniz bir takım sıkıntılar sene sonunda ortaya çıkacak..

Bunlar bu hafta olan şeyler..Garip şeyler değilmi allah aşkına ?

Padişahlık dönemi yaşadığına inanıyorum schusterin ve malesef bu onu çok rahat bırakıyor..

Schuster biraz tedirgin olsaydı bence biz ibb maçınıda vermezdik. En azından hilbert kadroda olurdu..

Padişahlık lafımın altını yeniden çizmem gerekecek. Biraz önem vermesi gerekiyor takıma. Sanki hiç umrunda değil gibi geliyor Beşiktaş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Mourinho nasil Mourinho olduysa Schusterde Schuster olma cabasinda,
IYI veya kötü, bunu zaman gösterecek, yani bu sezon avrupada bir cizgiye ulasirsak,
seneye cita yukselecek, ve bu citaya ulasamazsa Schuster gönderilir gibi geliyor.
Tepkiler o zaman gelir. Ve o zaman dediklerinde hakli olabilirsin ama
bir nokta var, Ernsti silebiliyor diyorsun, ama bir sekilde birini oynatacaksan
tercih olarak yeni transferleri seciyor... Ki YEDEK klubemizde IYI futbolcular olmasi
guzel birsey, herkeside oynatamaz...Her takimda yedek kalan IYI futbolcular vardir.

Boboyu kesebiliyor diyorsun, ama Nobreyi isteyerek oynatmiyor ki, zorunlu sekilde,
Almeida kesilse, neden alindi denilir. Bobo turk olsa banko oynatir hoca, ki DENIZLI
zamaninda Boboyuda kesti... tercih ve o anki durumdan kaynaklanabilir...
O kadroda Bobo kesilebiliyorsa ki en has forvetimizdi zamaninda, kimse yoktu, suan Almeida
varken kesiliyorsa daha mantikli en azindan.

Diegr hocalar her mac  farkli kadro ile cikiyordu en azindan bizim belirgin kadromuz var, 1-2 oynama oluyor ister istemez.
Schuster ne dusunerekten yapiyor anlamak zor kisa surede ama uzun vaadede yapacaksa isler,
beklemek lazim. Yapamazsa ben dahil herkes onu elestirir, yaptiklari icin tsk edilir, gonderilir. Maalesef.

Reale kafa turar derken, yari egrcek yari espri idi, yani az cok basa bas yarisabilir diyorum, bu takim
ispanyada ilk 3'e oynardi, bu anlamda soyledim zaten. Real osasunaya yenilebiliyorsa , Besiktasta yener.
Guti-Q7-Simao-Almeida gibi oyuncular bu liglerde daha ust seviyede oynamak ister. O nedenle daha verimli
olur takimdaki oyuncular ve buna göre ispanyada oynar bu takim dedim. Reali gecer, real tris demek zaten
futbola ihanettir ama az cok seviyeye ulasir diyorum (1-2 takviye ile dahada belirgin olurdu).
Bunlar varsayimlar tabiki.

Yabanci konusunda HATA yapmadigi surece sorun yok, yapanlara birsey olmadi, yerlisi yapti, yabancisi yapsa
kim yadirgar ? Ama dikkat ediliyordur tabiki, yardimcilarida var yaninda, uyarilar yapilir, ben bile bazen karistiriyorum.
Aurelio Nobre kafa karistiriyor bazen..

TAKIMA ONEM vermiyor demene katilmiyorum, tam tersi yeni transferlerden sonra Schuster daha mutlu ve pozitif bakiyor olaylara,
takimlada cok iyi ilgilendigini dusunuyorum, ilgilenmese bu transferler yapilmaz, laylay lom takilirdi...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

aslinda Boboyu basindan tutmadi , buda hic birimizin gözunden kacmamistir, ernstte gelince sakatliklarin taban yaptigi bir mac sonrasi , o kadars sakatim varki ernsti dinlendiremiyorum demisti, belki bir cogumuz o zamanlar bir sinyaller almistik. sistem konusuna gelince , oturturursa, bebekler takimindan A takimna kadar olaganustu bir sey olur yillarca rahat ederiz. yalniz simdi oldugu gibi ilk baslar biraz sancili gececek. sabir lazim.tabii bi de turk futbolu bu sistemi mahvetmemesi lazim kasap futbolcularla.

ben su an schusterin ilk geldiginden daha umitliyim , peygamber degil tabii hatalar yapacak , bu sene isinma turlari seneye görecegiz aslinda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....