Ana Menü

Beşiktaş taraftarından Messi kampanyası

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 25, 2010, 20:00:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaşlı taraftarların yeni hayali Lionel Messi. Bu sezon süper yıldızlara doymayan siyah-beyazlı takımın taraftarları, gözünü Messi'ye dikti.

Beşiktaşlı taraftarlar, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi'nin üzerine Beşiktaş forması giydirdi ve 'Madem öyle, Herkes 1 TL versin Messi Türkiye'ye gelsin' kampanyası başlattı.

Yaklaşık 350 bin beğeneni bulunan sayfada, 'Madem öyle, Herkes 1 TL versin Messi Türkiye'ye gelsin' kampanyasına zaman geçtikçe ilgi artıyor. 'Beşiktaş Çarşı Grubu' adlı sayfada yer alan bu kampanyada ne kadar başarılı olunacağı şimdiden merak konusu. Haber7

Uploaded with ImageShack.us

Forma da çok yakışmış ha   :muha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

kampanya başlasa herkes 5 tl verir bu gazla vallahi. Messi tabiki imkansız ama yarin sırf bu haftanın hatrina kartal yuvasına gideceğim örneğin. Bir arkadaşada taçtan lisansli nevresim takımı alacağız. Yeterki bu taraftara bu güven verilsin. Bu kadar büyük isimler geldikce ürün satışları katlanarak artacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Sergen'in dediği gibi sıkıntı var.

2 tane yıldız geldi diye forma alalım flan filan deniliyor.

Bu takımda kleberson gibi bir  adam varken de forma alıyordum, guti var yine alıyorum. Cidden algılama şeklimiz değişiyor. Fenerleşiyoruz.
Başarıya endeksli tüketim, beklentiler hat safhada, başarısızlık durumunda paramızla rezil oluyoruz mantığı.

Sıkıntı var

1 tl bağışlayıp yıldız için transfer yapılacağına, şu kulübe bir şeyler katayım da borçlar silinsin demiyor...
Yıldız bekleyenlerden kaç kişi Kulüp dergisi alıyor da katkı yapıyor ? sadece derginin kulübe verdigi zarar yıllık 500 Bin Dolar.

Yeri gelmişken belirteyim ;
Şu an kongre üyesi olmak için gerekli miktar 2000 tl, yıllık ücret 50 TL
Sanıyorum ki hazırandan itibaren bu miktar 4000 TL olacak ve yıllık ücret artacak.
Düşünenler varsa acele etmeli derim.
HAYATTA BEŞİKTAŞ