Ana Menü

Sergen Yalçın yine Bombaladı !

Başlatan NoPasaran, Aralık 24, 2010, 17:23:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 24, 2010, 21:08:18
Sağdan ve soldan üçüncü parmağımı armağan ediyorum kendisine.

Bi sus be adam.
ayiptir yahu,ne oldu size böyle?
böyle yorumlari gördükce üzülüyorum,bu alinti sadece bi örnek onlarca bulabiliriz ararsak
adam bi sekilde gazeteci olmus,belirli bi görüsü var
begenirsin begenmezsen bu herkesin kendine kalmis
ama baska düsünene hakaret etmek hatta küfür etmek kabul edilmez
bu forumda baskana,hocalara,futbolculara ve taraftara hakeret ve küfür edildi
herkes kendini bi sorgulasin,simdiye kadar yazdiklari arasinda sergen gibi muhaliflik yapmismi,besiktasin herhangi görevlisine küfretmismi etmemismi?
eger muhalefet olmak,küfürü ve hakareti getiriyorsa ettiginiz küfürler aynen kendinize gidiyor
birakinda baska düsünenlerde,düsüncelerini küfür yemeden hakarete ugramadan yazsin cizsin
begenmezsen begenmedigin yaziyi yorumlarsin küfretmeden,hakaret etmeden,cokmu zor?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

bu sergen yalçın sevgisini anlamak da zor..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

olaylara genel bi bakis var
adi sergen olur samet olur mehmet olur
herkes kendi düsüncesine göre yorum yapabilir
ama kimse kendi kafasina göre küfür edemez forumda
lütfen forumun seviyesini korumaya calisin

Grocbenn

Dün Sergen'i izledim..Yalan hiçbirşey söylemiyor..Abartı birşey de söylemiyor..

İnsanda da varır..Olumsuz şeyler..Söylenildiği zaman rahatsız olursun..Konuşulmasını istemezsin..Sergen'de Beşiktaş'ın bu kötü yanlarını çok rahat söyleyebilen bir adam..Ama söylediklerinde yalan dediğiniz birşey varmı?

Bence yok..Takım 14 puan geride..Devre arasında 3-4 tane adam alınıyor..Madem eksiktik sezon başında niye alınmadı?Takım borç batağında..Herkes stadını yapıyor bizde tık yok..Bırakında biri çıksın eleştirsin..Yönetim yandaşlığı yapmasın..Transferlere kanıp herşey unutulmasın..

Bu yüzdende Sergen gibi Beşiktaş tarihinin en önemli oyuncusuna burda hakaret edilmesin..

IL Capitano

para icin bizi birakti cemuzanspora gitti, butun renkli takimlari dolasti , 15. baharinda bize geri geldi. o kadar cok severdimki Sergeni, gsde bile oynarken bizim futbolcuymus gözuyle bakardim, kizkardesim kedisinin ismini bile Sergen koymustu.
uzun lafin kisasi tamam dobra dobra konusta, su anda seni sen yapan takimi bu kadar yerlere vurmaya gerek yok. elestrini daha duzgun bir dille yaparsin olur biter, marjinal olacam diye kirici olmaya gerek yok.
katildigim bir yönu o da her seferinde , kurtulus altyapidir diyor , benim esas dusuncem o.

bide Serhata katiliyorum, biz gercekleri görmek istemiyoruz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Geçmişteki bazı hatalardan kaynaklı sergenin işi gücü ön yargı..

Çözümün ne diyoruz Sergene ?

Çözüm Alt yapı diyor..

Hangi Altyapı Allah Aşkına..

Neciplerin, Onurların, Ali Kuçiklerin yetişmesi için kaç senemizi feda edeceğiz kaç senemizi verebileceğiz..

Şirket bundan önce zararaydı ve yeni yönetim bunun tersi olması için önce KALİTE yi arttırma yoluna gitti..

Bunun neresi kötü..

Bu şuna benziyor. Gsm sektörü ile iç içeyim bilirsiniz..

Vodafone Telsimi aldığında Telsimin Türkiyede sadece 5,500 baz istasyonu vardı. Ve buna rağmen Sürekli BAZ istasyonu dikimi yapıldı. Bir sürü eleştiri aldı ve bir sürü zarar etti geride kalan 3 senede. Milyon dolarlık reklam kampanyalarıda bunun cabası. Ülkenin en çok reklam veren 2 şirketinden birisi oldu ancak bir türlü yatırımdan vazgeçmedi. Hatta Alman Telekom Devine satılması bile sıkça söz edildi. Ancak ne oldu? O kadar eleştireye rağmen yapılan yatırımların karşılığı alındı. 5,500 bazdan 17,500 baz ve 2010 da Türkiyenin en çok büyüyen operatörü, Avrupanın en çok gelir artışı sağlayan operatörü, vodafone grup içinde abone başına en çok gelir elde eden operatörü,Türkiyenin en çok tavsiye edilen operatörü vs vs vs vs

Bir Operatör için alt yapı ne demekse (yani herşey), futbol takımı içinde en önemli şey İYİ OYUNCULARDIR..

İyi oyuncular almadan, para harcamadan nasıl düzlüğe çıkaracağız..

Tv geliri ilemi, kartalnet ile mi, kartalcell ile mi ?

Sergen anca sallıyor ama çözüm yok..

Ha birde Sergene asıl kızılan nokta

Quaresmayı Gutiyi rakipler imrenekerek izlerken, onların kariyerlerine kendilerine laf atması..

Madem o kadar Beşiktaş sevgisi vardı, satmayacaktı Para için Beşiktaşı !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bu kulubun kasasina transferlerden 1 lira girmiyor Volkan, her futbolcuda zarar ediyoruz. biraz mantikli olun.adam 7 senedir hep harciyor, her buyuk kulubun kurtulusu altyapidir, bunu gecen gunde konustuk. bu benim dusuncem , tarama ekipleri kurarsin gider agridan edirneden, afrikadan bulursun gencleri yetistirirsin. 10 yilda herseyin tozunu atarsin. bizde sabir yok.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 27, 2010, 11:23:20
bu kulubun kasasina transferlerden 1 lira girmiyor Volkan, her futbolcuda zarar ediyoruz. biraz mantikli olun.adam 7 senedir hep harciyor, her buyuk kulubun kurtulusu altyapidir, bunu gecen gunde konustuk. bu benim dusuncem , tarama ekipleri kurarsin gider agridan edirneden, afrikadan bulursun gencleri yetistirirsin. 10 yilda herseyin tozunu atarsin. bizde sabir yok.

Ben Altyapıya inanmıyorum abartmayada gerek yok..

Adamlar gitti Baliçi sattı 20 milyon euro
Okocha için 15 milyon euro

aldılar..İkiside altyapğıdan değildi..

Sen iyi futbolcu alırsan bunu satarkende para kazanırsın..

Guti ve Simaodan kazanamasanda

Q7 ve Almeidadan kazanabilirsin..

Hem Kazanç nedir Allah aşkına..

Oyuncudan para kazanacağız diye klup yönetilemzki..

PARA başarı ile doğru orantılı olarak gelir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

biz ne m.cityiz ne chelsea nede petrol/dogal gaz krali rus takimlari. 3 gun sonra Besiktas icin cak bi kibrit kampanyalari baslar diye korkmiuyor degilim aslinda. bu konuda hemfikir degiliz kanka. :)

basarili olupta 50.000usd icin riberyyi kaciran Türk takimlarida var  :ahaha

NoPasaran

Ama biz onlar kadarda hiç para harcamıyoruzki cem

5 senede bonservislere 50-60 milyon dolar harcanmış..

Biz sadece Fulyadan seende 14 milyon dolar kazanıyoruz..

;D

Şeyh Yıldırım Demirören olduktan sonra bişi olmaz korkmayın ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

alinan isimleri görünce heyecanlanmamak imkansiz
isin rengi ligler baslayinca belli olacak,bu isimler bize nasil uyum saglayacak
is anlayislari nasil olacak is ahlaklari nasil olacak
esas sorun biraz derin,bu isimlerle basarisiz olursan sonu kötü olur
bu kadar basarisiz transferin altindan zor kalkilir
her sene böyle isimlerde alamayiz,mutlaka altyapiyda önem vermeliyiz
altyapi sadece kendi yetistirdigin oyuncularla sinirli olmamali,baska yerlerdende yetenekli gencleri zamaninda bulmak gerekir

Cem Goren

bu adama ben küfretmiyipte napayım ya. zaten canım sıkkındı bi açtım ntvspor'da yine o dallama. 5dk baktım sinir katsayım arttı.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

dikkat et cem nopost alma.. şimdi 3 gün de sen yersin. boş ver :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun