Ana Menü

Yeni ADSL ve VDSL tarifeleri yarın açıklanıyor

Başlatan NoPasaran, Aralık 24, 2010, 11:36:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

adil kullanım bir çok ülkede var. Sonuçta duru gibi sömürücüleri başka türlü durdurmak kolay değil ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Bu ay fazla sömürmemişim. Gerçi daha ay bitmedi 5 günde 60 gb indirebilirim belki  ;;D

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 26, 2010, 16:39:22
adil kullanım bir çok ülkede var. Sonuçta duru gibi sömürücüleri başka türlü durdurmak kolay değil ;D
Abi sömürebilmek için zaten limitsiz alıyoruz ya :) Limitli 19 liraysa 50 gb adil kullanım hakkı olan pakedi 39a satsınlar, biz 49a adili madili takmadan downloadımızı yapalım :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

200 GB Dowload yapana mutlaka sınır getirilmeli..

Bu hepimizin internetini etkileyen bir durum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

yaa bırak abi ya neyini etkiliyor :D

Asıl interneti sadece msn ve face için kullananların interneti kesilmeli, interneti hızımı düşürüyor kavatlar ;D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Gençler iki önerim var..

Hızınız 8 mbite kadar 25 GB adil kullanım haklı LİMİTSİZ internet ise sadece 4 tl daha fazla vererek hem hızınızı hemde adil kullanım miktarısınızı iki katına çkarabilirsiniz..

8 mbite kadar 25 gb adil kullanım haklı LİMİTSİZ ADSL ---> 55 tl
16 mbite kadar 50 gb adil kullanım haklı LİMİTSİZ ADSL ----> 59 TL

Limitli Kullanıcılarda ;

4 GB internet için 29 tl öderken yeni fiyat ile beraber 6 gb kotalı pakette uygun fiyatlı oldu.. 32 tl..

3 tl ile 2gb fazla kota hakknız olur yani  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Ben 2mb' a 69 lira vereceğime bu tarifeye geçerim daha iyi 50 gb bana haydi haydi yeter ;D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: DIABLO - Ocak 16, 2011, 00:31:10

Ben 2mb' a 69 lira vereceğime bu tarifeye geçerim daha iyi 50 gb bana haydi haydi yeter ;D

50 GB tan sonra 1 mbps hıza düşer ama sınırsız olmaya devam eder..

Bencede şu an sana fena geçiriyormuş Cihan ttnet :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

nbacem

8 megabite kadar limitsiz 55 tl lik tarifeyi kullanıyorum ancak oturduğum semt icabı hızım 8 megabitin sonuna kadar dayanıyor.Bilgisayarınızı hızlarını ölçüp ondan sonra tarife uygularsanız daha iyi olur.En azından fazla para ödememiş olursunuz. Çoğunlukla 5.5 - 7 megabite hıza zor geçer istanbulun birçok semtinde.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 16, 2011, 00:44:39
Alıntı yapılan: DIABLO - Ocak 16, 2011, 00:31:10

50 GB tan sonra 1 mbps hıza düşer ama sınırsız olmaya devam eder..

Bencede şu an sana fena geçiriyormuş Cihan ttnet :D

50 gb tam benlik :D

Ttnet çoğu kişiye geçiriyor bende bu kişilerden birisiyim :D

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: nbacem - Ocak 16, 2011, 01:04:50
8 megabite kadar limitsiz 55 tl lik tarifeyi kullanıyorum ancak oturduğum semt icabı hızım 8 megabitin sonuna kadar dayanıyor.Bilgisayarınızı hızlarını ölçüp ondan sonra tarife uygularsanız daha iyi olur.En azından fazla para ödememiş olursunuz. Çoğunlukla 5.5 - 7 megabite hıza zor geçer istanbulun birçok semtinde.

Santraller yaklaştıkça bu sorunlar azalıyor..

http://www.telekomadsl.com/default.aspx?pageID=90

Buradan bulursunuz..

Benim ev 4mbit diyor ama 8 mbiti destekliyor şu an örneğin..Skıntı yok yani ancak hatların boşluğundan kaynaklanıyor bu durum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

nbacem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 16, 2011, 02:06:32
Alıntı yapılan: nbacem - Ocak 16, 2011, 01:04:50

Santraller yaklaştıkça bu sorunlar azalıyor..

http://www.telekomadsl.com/default.aspx?pageID=90

Buradan bulursunuz..

Benim ev 4mbit diyor ama 8 mbiti destekliyor şu an örneğin..Skıntı yok yani ancak hatların boşluğundan kaynaklanıyor bu durum

Kısaca ne kadar müşteri o kadar santral ve hız diyorsun :) yavaş yavaş.. Fiber Optik kablolar bizi buraya döşendi süper online F16 tipi interneti dudullu tarafında açtığı merkezden satışına başlamış ama sadece imzalar atılıyor. şu interneti uçuracak olaya artık geçselerde kurtulsak.Ara daha zaman var bulunduğunuz apartmanda veya mahallede bölgede yeternce imza toplamak gerekiyormuş.TTNET fiyatları düşürmezse bu olay için kampanya başlatıcam :) dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz.Bulgaristan bile sudan ucuza kullanıyor.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

DIABLO

Volkan internet üzerinden tarife değişikliği yapayım dedim birden fazla site var ???

forzaChelsea