Ana Menü

Sezer Öztürk "Öncelik Beşiktaş'ın"

Başlatan NoPasaran, Aralık 24, 2010, 00:24:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Son dönemlerde Beşiktaş anılan Eskişehirspor'un yıldız futbolcusu Sezer Öztürk, HABER1903'e konuştu.

Öztürk yaptığı açıklamada;

- BEN KENDİME GÜVENİYORUM -
Türkiye'de beşinci yılım. 4 yıl Süper Ligde oynadım 1 yılda Bank Asya'da forma giydim. Ben kendime güveniyorum. Her takımda oynayabilecek kapasitede olduğumu düşünüyorum. Bunuda sahada oynadığım futbol ile kanıtladığımı inanıyorum. Ben her görevi üstlenmeye hazırım.

- ÖNCELİK BEŞİKTAŞ'IN -
Bana 5-6 tane kulüpten teklif geldiğini,Beşiktaş'ın benimle ilgilendiğini ve kulübe resmi teklifi yaptığını biliyorum. Ama Beşiktaş ile Eskişehirspor yönetiminin arası iyi olduğu için bu transferde her zaman öncelik Beşiktaş'ın olduğunuda biliyorum. Şuanda görüşmeler devam ediyor. Beşiktaş Türkiye'nin köklü kulüplerinden birtanesi. Son zamanda yaptığı transferler ile bunu ortaya koymuştur.Önemli olan Beşiktaş kulübünün Eskişehirspor kulübü ile anlaşması. Çünkü kulübümün menfaatlerini düşünmek zorundayım. Eskişehirspor'da bu transfere izin verirse neden olmasın? Herşey olabilir. Hakkımda hayırlısı neyse o olsun.

- BEŞİKTAŞ TARAFTARI ÇOK ETKİLİ -
Eskişehirspor'da taraftarların takım için ne kadar etki yarattığını gördüğüm için Beşiktaş taraftarıda bir o kadar etkili. Ben Fiyapı İnönü stadında 4-5 karşılaşmada forma giydim. Özellikle İnönü stadında 2-0 galip durumdayken 3-2 kaybettiğimiz maçı unutamam. Biz orada Beşiktaş'a değil, Beşiktaş taraftarlarına maçı kaybettik. Gerçekten 2-0'dan sonra bile inanılmaz destek verdiler. Takımı ateşlediler. Beşiktaş taraftarlarını zaten herkes biliyor. Tabi Beşiktaş'ta da ünlü Çarşı grubunu tanımamak elde değil.Ama benim Eskişehirspor taraftarlarından dolayı iyi taraftarın karşısında oynama tecrübem var. Eskişehirspor taraftarlarıda hem içeride hem dışarıda bizleri inanılmaz destekliyorlar. Onlara çok teşekkür ediyorum.

- GUTI TÜRK FUTBOLU İÇİN BÜYÜK ŞANS -
Beşiktaş'a gelen futbolcular Simao olsun, Guti olsun, Quaresma olsun kendini kanıtlamış futbolcular. Ama ben Guti'ye ayrı bir parantez açmak istiyorum. Onun Beşiktaş'ta olması Türk futbolu için büyük bir şans. Çünkü kariyeri bu kadar iyi olan futbolculardan öğrenilecek çok şey olduğuna inanıyorum. Bu transferlerden dolayı Beşiktaş yönetimini ve başkanını tebrik etmek gerekiyor. Böyle kariyeri olan futbolcuları herkes takımına kazandıramaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Sezer'i çok beğenenlerdenim..

Zaten kim bu takımda oynamak istemez ki?

Ersin Develi

Gelirse iyi olur,iyi oyuncu,en azından kulübede kaliteli yerliler olur

carsi52

Gelsin gelsin yerli kalitemiz çok düşük.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Seni de bekliyoruz Sezer.. :)

Bir de Sezer'i ben hep Mert Fırat'a benzetiyorum.

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3913/mertfirat3.jpg[/img]
Uploaded with ImageShack.us
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

bencede gelirse cok iyi olur, yerli kalitemiz mutlaka artmali..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....