Ana Menü

TK | BEŞİKTAŞ:3 - Konya Şekerspor:2 | 22 Ara 2010-18:00

Başlatan Cem Goren, Aralık 20, 2010, 15:56:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Gereksiz 2 gol yiyip maçı tehlikeye soktuk takımda pek istek göremedim özellikle Guti de...
Since 1903

carsi52

Size o formayı giydirenin anasını öpeyim ya..

Guti çıldırdı zaten kimlerle top oynuyorum diye..Ulan 2.lig takımıyla maç yapıyoruz bu maçta bile korkarak seyrediyoruz son dakikaları.

*Ali Kuçik limitini şansını kredinisini tüketti diye düşünüyorum.Kaç maç boyunca şans aldı en azından 3-4 maç kötü oynayabilir ama insan en azından yeteneğini belli eder.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 22, 2010, 19:52:56
*Ali Kuçik limitini şansını kredinisini tüketti diye düşünüyorum.Kaç maç boyunca şans aldı en azından 3-4 maç kötü oynayabilir ama insan en azından yeteneğini belli eder.

Açıkcası tam demek istediğim bu..

Bugün gol kaçırmasıda sorun değil ama çok etksiz bir oyuncu görüntüsünde..

Belki aşırı stress var onuda bilmiyorum ama zor oynar hattta oynayamaz bu takımda..

Bir insan önce ne oynadığını bilmesi lazım..

Santrafor olabilirmi Aliden ? Olamaz..
Kanat olabilir mi ? Olurda çakma kanat olur..

O halde bu tarz adamlardan artık kurtulmak lazım. Bir adamım mevkisi olur..

Q7 gibi Guti gibi Ernst gibi..

Holosko
Tabata
Ali Kuçik
Nihat

Bu adamların hepsinden kurtulmak lazım. Önce ne oynadıklarına karar versinler..

Sonrada şu Nobreden. Arkadaş sen resmen bitmişsin ya. Aldığın paraları bankadan çekerken utanmıyorsan, seni o takımda tutanlar utansın ne diyeyim. Ederin 750 bin dolardan 1 tl fazla olamaz..

Ah Tekke Ah
Ah Schuster Ah..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Beşiktaş bu sağı solu belli olmaz :)))) ya aliyi anlar gol kaçırır ama ulan nobre sen ne yaparsın be. dedem sende daha hızlıdır be.
bu arada yoldaş aliyle cafercanı değiştiririm demişsin ama cafercan devamlı oynuyor takımda ama ali kuçik bu sene oynama başladı. bundan daha iyi olacaktır ali. ama cafercan daha iyi olabilir aliden.

carsi52

Genç bi futbolcu ilk bulduğu şansta heycanlanabilir oynayamaz tamam derim.
2.maçada hadi tamam..

Ama hiçbirşey göstermedi gösteremiyor öncedende yazdım mevkisi bile belli değil.

2.lig takımına bile karşı etkisiz vede seyircisiz bi maç seyircisi baskısıda yokken.Malesef beklediğim gibi beklediğimiz gibi çıkmadı Ali Kuçik..
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 22, 2010, 19:19:19
Oha Quaresma naptın ya

Bizim paha biçilmeyen Türk futbolcularımızın (10 milyon 15 milyonlar) ayağının içiyle yapamadığını ayağının tersiyle yaptı.

Simurg

çabalıyoruz ama neye
oynadığın takıma bak aldığın sonuca bak
yok bide berabere kalınsaydı !
Hakkıyla oynayan oynamayan gitsin
Uğraştırmasın yormasın.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

bi arkadaşım'ın yorumunu aynen yazıyorum aynı şeyleri düşünüyoruz kelimesi kelimesine

"Erhan ,Nobre ve Tabata hakkında birşey demiyorum gidenin arkasından konusmayım simdi.

Yalnız Ali Kücik gece gündüz çalışmazsa bu takımın '23'numaralı formasını Holosko gidince alır ve onu aratmaz.

Furkan'ın yanında Erhan güven oynadığı için cocuğa birşey diyemiyorum zaten ,Rıdvan'ı bu maçta görmek güzel oldu.

İsmail'de 10 sene sonra bile Delinho'yu kesemez gram futbolunu ilerletemedi.

Quaresma ve Guti iyiki bu takımdasınız"
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Bugünkü oyunu ya da skoru pek ciddiye almamak lazım,boş tribünler,tatil havası vs 7-0 da olsa pek bişe farketmezdi benim için..En azından sakat vermeden maçı tamamlamak en güzeliydi :)

Ersin Develi

Alıntı YapQuaresma ve Guti iyiki bu takımdasınız
Bence ikinci yarı izlemeye başlayacaz Guti ve Quaresmayı,bugün ikiside deli oldu resmen.Oyun mantığını halen çözememiş bizimkiler Guti ve Quaresmanın
İkinci yarı
Quaresma nın Nobreyle değilde Simao ile paslaştığını düşündüğümde
Ya da Guti nin paslarını Nobre ya da Ali ye değil de Almeida ya attığını düşündüğümde seyir zevkinin çok artacağını hissediyorum :)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Grocbenn

Quaresma-Guti ikilisinin diğer oyuncularla arasında öyle bir fark var ki..Bu aradaki fark bazen bu ikiliyide etkiliyor..Ortası yok..

Böyle futbolcular topu ayağına aldığında pası alıp vermek(Al-ver) için yanında adam ararlar..Maalesef böyle bir adamın olmayışı bizi etkiliyor..Bu adamlara da yazık oluyor..

Tam kadro olduğumuzu düşünün..Guti oyun kurarken pas alışverişi yapacak adam lazım ama bunu yapabilecek tek adam Q7..Birazda Ernst(Ernst'in tekniği de aman aman değil)..

Q7 verkaca girecek..Forvet Bobo veya Nobre diğer kanat Holosko veya Nihat..Yani kısacası bunlar verkaç bile yapamayan adamlar..Bizim sorunumuz burda..Çok yetersiz hücum hattımız var..

Schuster'de muhtemelen bunu düşündü ki..Sİmao-Almeida ikilisini istedi..Simao-Guti-Q7 üçgenine yakalanan adam sonsuz döngüye gider..Bunların yanısıra yine tekniği çok iyi Fernandes'i düşündü..Almeida gibi teknik bir forveti istedi..Çünkü bu takım Nobre-Holosko-Bobo-Nihat gibi adamlar yüzünden pas yapamıyor..Ve baskı kuramıyor..

Son olarak geleceğimiz dediğimiz gençlerimizin bu maçtaki performansı onlar için çokta umutlanmamak gerektiğini gösterdi..Böyle fırsatları bulmuşsan kaçırmayacaksın..

keskinli

rahat alacagimiz mac nasil olduda bu duruma geldi anlamadim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 22, 2010, 20:46:58
Bugünkü oyunu ya da skoru pek ciddiye almamak lazım,boş tribünler,tatil havası vs 7-0 da olsa pek bişe farketmezdi benim için..En azından sakat vermeden maçı tamamlamak en güzeliydi :)

PARDON!!! ibrahim üzülmezin sol ayak küçük parmağı kırılmış... yarın belli olacakmış durumu. nasıl bir iştir bu arkadaş  :sopa

Ozan Doğan