Ana Menü

Schuster Antep Maçı Sonrası "İyi Yoldayız"

Başlatan NoPasaran, Aralık 19, 2010, 22:27:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 19, 2010, 23:18:13

Göl maya tutarmı hocam ?
Ya Tutarsa..

şu lafı aslında varya sitenin girişine koyucan ya

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

hocaya sabırlı olmak lazım.4. bitirsek bile takımda kesinlikle kalması lazım hocanın.avrupada başarılı olursak(çeyrek final falan) 4. olsak bile laf etmezler kolay kolay.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Aralık 19, 2010, 23:32:47
hocaya sabırlı olmak lazım.4. bitirsek bile takımda kesinlikle kalması lazım hocanın.avrupada başarılı olursak(çeyrek final falan) 4. olsak bile laf etmezler kolay kolay.

beckyZWICKY

bu seneye dair acıkcası hiç bi beklentim yok, Üzülmüyorumda pek puan kayıplarında artık..

Umutlarım gelecek seneye ve senere yönelik benim.. Herkesin sabırlı olmasını diliyorum..

Önümüzdeki sene ve senelerde beşiktaşta bugune kadar görülmemiş başarılar olacağına inanıyorum.. Çünkü ben ilk defa görüyorum beşiktaşı böyle.. Daha sezonun ilk yarısı bitmeden direkt olarak gelecek sezonu ve sezonları düşünen bir beşiktaşı..

Umudum çok büyük.. Ama Önümüzdeki seneler için..

Açıkcası bu sezon 3. 4. filan olsakta, diğer sezon için açık konuşayım beklentim, UEFA kupası şampiyonluğu.. Hocanın kapasitesi ve planlarında bunu görebiliyor ve bu fikrin hayalcil olmadığına inanıyorum.. İyi yoldayız, yapabilecek yoldayız.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ozan Doğan

schuster ilk defa ( yada ben ilk defa okuyorum ) gelecekle ilgili nasıl bir plan yaptığını açıkladı. ve bu gerçekten çok rahatlatıcı oldu herkes için. lig konusuna gelince şampiyonluk çok zor. imkansız değil ama çok zor. evet 2.lik başarı olur bu takım için. ve bu sakatlıklar ikinci yarı olmazsa en kötü 3. oluruz bu sene. gelecekle ilgili planlaması çok mantıklı. kadroya yerleşecek genç oyuncularla ve genç yabancılarla bu takım büyük takım olur benden söylemesi...

erdibatmaz

bu sene ligi çöpe atıp sadece uefa'ya yönelmeyi, tüm takımı adam gibi seneye hazırlamayı içeren bir planı varsa schuster'in, yine de sonuna kadar arkasındayım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

RCA

yoruma katılıp katılmamak size kalmış ama, avrupa da olmasak bu adam şuan basımızda olurmuydu?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 20, 2010, 00:01:58
yoruma katılıp katılmamak size kalmış ama, avrupa da olmasak bu adam şuan basımızda olurmuydu?

bence olurdu. nedenini bilmiyorum ama ya öyle istediğim için yada demirörenin akıllandığını düşünerekten böyle yorum yaptım :)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 20, 2010, 00:01:58

Şuan avrupada olup olmamamız benim açımdan çok büyük önem taşımıyor.. Lig konusu gibi avrupa konusundada büyük umutlarım diğer seneye ve senelere yönelik..

Şuan avrupada olmamış olsak bile ben hocanın kafasındaki bu planları bu şekilde görüyor ve inanıyorsam arkasında olurdum yine.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Bizde zamaninda 11 miydi 14 puan farkiyla liderdik, sampiyonluk gitmisti yinede
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Valla iyi yoldayız diyor ama ligde gün geçtikçe şampiyonluktan daha çok uzaklaşıyoruz hatta bitti bile diyebiliriz bence...

Ama en azından Avrupa'da iyi bir başarı yakalayalım.
Since 1903

eRe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 20, 2010, 00:05:25

hakemler sagolsun..sımdı o hakemler bızım ıcın calısmaz ama...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: eRe - Aralık 20, 2010, 00:21:44
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 20, 2010, 00:05:25

hakemler sagolsun..sımdı o hakemler bızım ıcın calısmaz ama...

8 puan öndeydik..

Ya arakdaşalr önümüzde 1 takım olsa sorun değil şampiyponluk..

4 takım var yahu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

bu senede şampiyon olmayalım ya ne olur ki ;) schuster için gelecek için koyalım kupanın sapına ;)

Cem Goren

bu takım bu sene şampiyon olsun bende 3gün boyunca avatarıma BARCELONA resmi koyacağım. (yazın bunu bir kenara) aha bu kadarda büyük konuşuyorum.