Ana Menü

#9 Hugo Almeida

Başlatan [KralKartal], Aralık 13, 2010, 16:54:50

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Almeida'ya ben hiç bir zaman güvenemiyorum.

Keyfine göre oynadığını düşünüyorum yeri geliyor sahada koşmuyor bile sürekli sakatlığıda bunun yanına eklenince güven azalıyor.

Almeida ile sözleşme imzalanmasını istememe sebebim Almeidaya güvenerek yola çıkmamamız gerektiğidir tek Almeida ile şampiyonluk gelmez.

Ha Almeida ile sözleşme imzalayıp birde 1.sınıf forvet alırlarsa o şekil sözleşme imzalanmasına bir şey demem.

Ama diğer türlü olacaksa tek forvet hakkımız varsa Almeidadan daha iyi forvetler bulabiliriz.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

almeida iyi forvet bence ama biraz beslemek lazim. son vuruslara dikkat etse biraz iyi de pas atan olsa daha cok gol atar.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ilhan mansız_melis

Böyle devam et lütfen.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

aga biyigi hic yakismamis
o biyigi uzatiyosan kafayida kazitacan be almeida :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Noumayi sevdiysek nedeni vardi, seninde yerin ayri artik..

Yerlilerimizde ruh yok galiba.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Helal olsun Ramon ve Almeida

K.D

Helal olsun senin bıyığına kurban ağzını burnunu kırsaydın keşke! Bu arada takımın en formda iki ismi en yürekli iki ismi çıktı aynı zamanda:ALMEİDA VE MOTTA!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Sende olması gerekeni yaptın HELAL OLSUN !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Hem gol hem de tekme atan ayağına sağlık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Sivassporlu Aatif ile birlikte 10 golle krallığın ilk sırasında bulunan Almeida, G.Saray derbisinde de gol atmıştı. Ancak maçın hükmen bitmesinden dolayı Portekizli futbolcunun golü geçersiz sayıldı.
Bu gol geçerli olmuş olsa, Hugo Almeida tek başına gol krallığının zirvesinde olacaktı. Golcü ayrıca, bu golünün silinmesinden dolayı kariyer rekoruna da ulaşamamış oldu. Bugüne kadar ligde bir sezonda en fazla 11 gol atma başarısı gösterebilen başarılı santrfor, bu sezon bu rakama henüz 14 haftada kavuşacaktı ama olmadı. Almeida 1 gol daha atarsa, bir sezonda en fazla gol atma başarısını da egale etmiş olacak.
Daha önceki rekoru, 2007-08 sezonunda Almanya'nın Werder Bremen takımında oynarken 23 maçta 11 gol ve 0.48'lik bir ortalamaydı.
Beşiktaş'a geldiği ilk sezon yarı dönemde 12 maçta 4 gol bulabilen yıldız futbolcu, 2. sezonu daha verimli geçirmiş ve 22 maçta 10 gol atarak 0.45'lik bir ortalama yakalamıştı.

CR7

CR7

Simurg

Beşiktaş Hugo Almeida'ya 3 yıllık yeni teklifte bulundu. Almeida kabul ederse Devre Arası sözleşme imzalanacak..
Kaynak : NTVSPOR

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Maaş uygunsa umarım imzalar.