Ana Menü

Simao Sabrosa ve Hugo Almeida Resmen Beşiktaş'ta !

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2010, 13:47:57

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İMKB'ye gönderilen açıklamada, Simao Sabrosa ve Hugo Almeida'nın transferi için görüşmelere başlandığı duyuruldu. 
Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Şirketimiz, Werder Bremen oyuncusu Hugo Miguel Pereira de Almeida ve Atletico Madrid oyuncusu Simão Pedro Fonseca Sabrosa�nın transferleri konusunda, kendileri ve kulüpleri ile görüşmelere başlamıştır."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Aman be abi hemen açmışsın konuyu valla tahmin etmiştim boşuna açtım konuyu bende :D
Since 1903

eRe

bende sımdı kırmızı yazı gordum ntvspor da ohalardayım :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

bu başlığı gördüm ve akabinde içimden ve dışımdan gelen ses " has... "  helal olsun. rakamları da iyi rakamlara bitiriyorlar..

şöyle söyleyeyim.. bu takıma artık yıldız gelir. kimse gelmez diyemem.. ronaldinho bile gelir.2 sene sonra
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ozan Doğan

Ozan Doğan

15 30 da fernandez ataturk havaalanına ınıyor.besıktas sımao ve almeıda yı borsa ya bıldırdı.almeıda da puruz cıkarsa grafıte ya da santa cruz getırılecek.
[/size]
[/size]Atakan Kurt böyle demiş...

RCA

ya sızcede  boboyuda satsalar yerıne cruzu getrseler :D :D fena olmaz mı ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

Önceden olsa gelmeden görmeden inanmam derdim ama artık başka:)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 13, 2010, 14:19:16
ya sızcede  boboyuda satsalar yerıne cruzu getrseler :D :D fena olmaz mı ;D

olabilir ama sakatlığı ne durumda ve kronik bir sakatlıkmış bobonunki. 2 senedir bu sakatlık için tedavi görüyormuş. bence grafite daha iyi olur ;)

RCA

yalnız.. henry ve owen boştaymış.. almeıda olmazsa ikisinden birini alsalar varya..

That's me.

Ozan Doğan

henry derim başkada birşey demem  :o  o gelse toz duman kalmaz yemin ederim...

Ozan Doğan

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 13, 2010, 14:50:08
yalnız.. henry ve owen boştaymış.. almeıda olmazsa ikisinden birini alsalar varya..

Gerçekten mi ?

Abi ikisi de süper oyuncu neden almıyorlar o zaman...
Since 1903

RCA

hucum hattı :

ernst  fernandes

guti

simao                            quaresma

henry (owen,almeıda)

That's me.

[KralKartal]

Almeida yerine Henry Oweni tercih ederim gercekten, ama Almeidaya nedense Bremende oynadigi icin hep sempatim olmustur.
Gelirse super olur ki Bremen satar yeterki parayi gorsunler :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi