Ana Menü

Melih Gümüşbıçak "eleştirileri hakedecek bir şey yapmadım"

Başlatan CR7, Aralık 11, 2010, 15:43:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

www.kartalbakisi.com'a konuşan Gümüşbıçak, eleştirileri hakedecek bir şey yapmadığını söyledi. 

Eskişehirspor-Beşiktaş maçını Lig TV'den anlatan Melih Gümüşbıçak, siyah beyazlı taraftarların tepkisini çekmişti. Guti'nin gördüğü kırmızı kartın ardından espirili bir biçimde İspanyol yıldızın noel tatiline çıkabilmek için bu kartı görme ihtimalinden bahseden Gümüşbıçak'a taraftarlar tepki göstermişti.

www.kartalbakisi.com, forumlar ve sosyal paylaşım sitelerinde de  çok eleştirilen Gümüşbıçak'a ulaştı ve konuyla ilgili görüşünü aldı.

İşte Melih Gümüşbıçak'ın açıklamaları:
"Maçtan sonra ve bu sabah hakkımda yapılan haberleri ve olumsuz eleştirileri okumadım. Açıkcası eleştiriyi hakedecek bir şey söylemedim. Her maçın ardından çeşitli takım taraftarları beni eleştiriyor ve taraflı olmakla suçluyor. Bunlara alıştım. Ama ben profesyonelce hiç bir tarafı ya da görüşü düşünmeden kurumumdaki görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Maçları anlatırken, 'Seyirci acaba ne der, söylediğime tepki gösterir ya da hoşuna gider mi' diye düşünmüyorum. Onlara yaranmak için de bu maçları anlatmıyoruz. Hepimizin çocukken tuttuğu takımlar ve aşık olduğu renkler var. Ama ben işimi yaparken bunları göz önüne almam ve tamamı ile tarafsızlıkla işime konsantre olurum. Ben Beşiktaşlılığımı hiç bir platformda gizlemedim."

"Guti'nin kart gördüğü pozisyon için söylediklerime gelince. Ben Türkiye'de futbolu takip eden ve geçmiş yıllardaki benzer olayları iyi bilen her futbolseverin aklına gelen şüpheyi dillendirdim. Bunda bir hüküm ya da kesin bir itham da yoktu. Guti'nin güzel hareketleri, pasları ve gollerini anlatırken yaptığım övgülerim ve güzel sözlerim insanların hoşuna giderken, onu eleştirmenin bu kadar tepkiye neden olması bana mantıklı gelmiyor. Bu tepkilerde Beşiktaş'ın yenilgisinin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Kazansaydı bu yorumların ancak %5'i yapılırdı. Ama şunu da söylemek istiyorum ki bu tip yorumlar beni çok üzer. Ben bu kadar sert eleştirileri hakedecek bir şey yapmadım."

www.kartalbakisi.com özel haberidir. Kaynak göstermeden kullanılamaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

sen o şekilde gereksiz bir konuşma yapmasaydın şu an kaybetmiş olmamıza rağmen kimse sana yüklenmezdi. Suç sende.
altın kapılarımız kan oldu tayfun