Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:2 - Rapid Wien:0 [15.12.2010 - 22:05]

Başlatan CR7, Aralık 11, 2010, 14:39:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Ya sen kadroyu kurduğunda ben Guti ? yazdım ya.Yiğit Abi de onu yazdı.Sanki o laf sanaymış gibi bir anlam çıktı ilk başta.Yiğit Abi de bunu açıkladı.

??
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 11, 2010, 18:40:40
            Cenk
Hilbert-Toraman-Ersan-İbo
  Tabata-Aurello-İsmail
             Ernst
         Ali Küçik - ?

fatih  :D

Cem Goren

hayatımda ilk defa bir avrupa maçını rahat izleyeceğim galiba :D uzatırım ayaklarımı alırım çayımı sıcakcık evimde bi rahat maç izleyelim.
şu maçta tepeden tırnağa üztümüze gelenlere bi tepki bi protesto yapmalıyız bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 11, 2010, 21:49:34
hayatımda ilk defa bir avrupa maçını rahat izleyeceğim galiba :D uzatırım ayaklarımı alırım çayımı sıcakcık evimde bi rahat maç izleyelim.
şu maçta tepeden tırnağa üztümüze gelenlere bi tepki bi protesto yapmalıyız bence

Büyük ihtimal öyle olucak zaten ;D

Geçen seneydi herhalde maç boyunca tepki gösterilmişti :D
Bölünür senin için uykular!

RCA

oynanan futbolu görünce az da olsa o rahatın bozulur sinirden.. ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 11, 2010, 23:13:07

oynanan futbolu görünce az da olsa o rahatın bozulur sinirden.. ;D
bak onu unuttum :)

IL Capitano

cikin A2 ile mi A5 le mi hangi takimla oynarsaniz oynayin ve maci alan.. fazla söze gerek yok.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BerkAy1903

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 11, 2010, 18:16:24
bu seneki son macimiz inönüde
her seye ragmen iyi bi skorla ayrilmaya calismak gerek

konya seker maçı var.
19o3

Grocbenn

Ernst'i dinlendirsin yeter..

Adamın yürüyecek hali kalmadı..

Cem Goren

keskinli

Alıntı yapılan: BerkAy1903 - Aralık 12, 2010, 21:10:29
Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 11, 2010, 18:16:24
bu seneki son macimiz inönüde
her seye ragmen iyi bi skorla ayrilmaya calismak gerek
cezaliyiz ya,sürgüne gitmiyormuyuz?
konya seker maçı var.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

UEFA Avrupa Ligi'nde grup kuraları çekildiğinde kendisinin Porto'nun birinci, Beşiktaş'ın da ikinci olacağı değerlendirmesi yaptığı hatırlatılarak, ''Beşiktaş'ın şansı devam eder mi?'' şeklinde soru yöneltilen Schuster, ''Bunları düşünmek istemiyorum açıkçası. Tek düşüncem yarınki maç'' yanıtını verdi.

Mayıs ayında Dublin'de oynanacak finalde Beşiktaş'ın olup olmayacağı sorusu üzerine Schuster, ''Şu an tek düşüncem bu maçı da geçip ilk yarıyı bitirmek'' dedi.

Bir gazetecinin gergin olup olmadığı yönündeki soruyu "Çok iyiyim" diye yanıtlayan deneyimli teknik direktörümüz, takımın genel durumunun değerlendirmesini isteyen basın mensuplarına, ekibimizin gayet iyi durumda olduğunu söyledi.

Rapid Wien maçının sakat futbolcularımızı denemek için bir şans olduğunu ifade eden Schuster, "Bazı detayları deneyeceğimiz bir maç olacak. Önceki günlere oranla farklı bir kadroyla çıkacağız. Sakatlıktan çıkan oyuncularımıza şans vereceğiz. Quaresma, Ferrari ve Nobre'yi yarınki maçta oynatmayı düşünüyoruz. Bu kadar kötü geçen durumlardan sonra tek sevindirci olan böyle bir maçta bu oyuncularımızı kullanabilecek olmamız. Özellikle sakatlıktan çıkanların geri dönüşü bizim için bir avantaj olacak. Bu maçı da böyle geçirmek istiyoruz'' dedi.

Takımımızın Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde iki farklı performans ortaya koyduğu belirtilerek, bu farkın nasıl ifade edilebileceği sorulan Schuster, ülke futbollarının farklılığının bunu yarattığını anlatarak, ''Aslında bu birçok ekibin başına gelebilen bir şey. Nedeni, olduğunuz ülkede olan futbolla diğer ülkedeki futbolun farklılık göstermesi. Türkiye'de sıkıntı yaşarken, daha kuvvetli rakiplere karşı Avrupa'da rahat mücadele ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

Gruplardaki durum netleştikten sonra oynanan son maçları gereksiz bulduğunu da sözlerine ekleyen Alman teknik direktörümüz, "Böyle maçlar benim için pek bir şey ifade etmiyor. Bana kalırsa bu maçların oynanmaması gerekir. Çünkü oynadıktan sonra kimsenin konumu değişmiyor. Dolayısıyla ev sahibi için de deplasman takımı için de fazla harcamaya, mental yorgunluğa sebep oluyor. Elimde bir güç olsa bu maçların oynanmamasını dilerdim" ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren