Ana Menü

Tekke Bursa yolunda!

Başlatan CR7, Aralık 08, 2010, 04:19:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 08, 2010, 11:25:58
bir yerde okumustum gecen seneden kalan paralarini istemeye gitmisti filan yaziyordu, tabii sadece gitme sebebi o olmaya bilir.. :)

Çok gülünç bi sebep, gerçek olmayan sebep..

Ne ki bu? bakkalda çıraklığa başlayıp, 3-4 gün çalışıp işi bırakıp 3-4 günün parasını istemeye mi gidiyon?

Futbolcu bu yahu, böyle bişe olsa dahi kendi gider mi o şehire içerde param kaldı verin diye.. Menejer denen şey var.. Hukuki yollar var.. hayatımda böyle bişe ne duydum ne gördüm.. Aslen görsemde inanmam ya neyse.. :D

(abi cümledeki yazım biçimiyle sana diyorum sanma ve alınma lütfen.. Ben, benden fazlaca yaşca büyük ve üstelik baba olan birisiyle asla böyle konuşmam ve büyük saygısızlık olarak görürüm, eminim sende öyle görürsün ama dediğim gibi senle ilgisi yok abi sadece o iddaa ile o okuduğunu yazan ile..)

Zapo&Beşiktaş konusuna gelince.. Aslında zapoyu severim(dim) bursaya gidip gelmesinden sonra bi sevgi düşüsü yaşadım ve burukluk oldu.. Ama sonra alışmıştım.. Eğer buda fatih haberine oranla yalan değilse, içimde gram sevgi kalmaz. doğruysa gitsin derhal.

__________________________________________________________________________________

Takas konusu...

Ozan: Sevmiyorum oyun yapısını.. Küçük takımlara karşı kucuk maçların adamı bence. Son bursa maçında hilberte yaptıklarını görünce birden istek dışı etki tepki olarak ''ah orda olsam ......'' dedim. GELMESİN!

Volkan: Kısaca şöyle özetleyeyim;

YILDA 1-2 maç , her hafta OtoShow fuarı olmasını isteyen bir futbolcu.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Annesini ziyarete gitmiş Bursa'ya yazıyordu bir yerde sanki.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.