Ana Menü

Tekke Bursa yolunda!

Başlatan CR7, Aralık 08, 2010, 04:19:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Tekke Bursa yolunda
8 Aralık 2010 00:56 | NTVSpor.net
Beşiktaş'ta istenmeyen adam haline gelen Fatih Tekke, Bursaspor ile büyük ölçüde anlaştı. Tecrübeli golcü Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Glasgow Rangers maçını yeşil-beyazlı yöneticilerle izledi.

DEVRİM ÇETİN- Milli oyuncu Fatih Tekke sezon başında Rusya'nın Rubin Kazan kulübünden Beşiktaş'a transfer olmuştu. Büyük ümitlerle siyah-beyazlı kulübe gelen yıldız oyuncu, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile yaşadığı sorunlar nedeniyle forma şansı bulamadı.

Devre arasında Beşiktaş'tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Fatih, Bursaspor ile büyük ölçüde anlaştı. Tecrübeli golcü Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Glasgow Rangers maçını yeşil-beyazlı yöneticilerle izledi.

Bu konuda açıklamalarda bulunan Bursasporlu yöneticiler ise Fatih ile büyük ölçüde anlaştıklarını ve ikinci yarıda golcü oyuncunun yeşil-beyazlı formayı giymeye çok yakın olduğunu söylediler.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören bugün yaptığı açıklamada Fatih Tekke'ye bir başka takıma transfer olması için yardımcı olacaklarını söylemişti.
Sezon başında transfer ettikleri Nunez'in formundan memnun olmayan Ertuğrul Sağlam da devre arasında kadrolarını bir forvet oyuncusuyla takviye edeceklerini açıklamıştı. Uyum sürecini çabuk atlatamıyacağı düşüncesiyle yabancı trasnfer sıcak bakmayan Sağlam'ın Fatih transferine olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

Sercanı alabilir miyiz acaba?
yoksa sadece Ali ve Nobre ile mi devam edeceğiz(yerli)?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

750 bin euroyu kurtarirsak iyi bence. belki fatih + para da bir alternatif olabilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bursa çok iyi transfere imza atar..

Takas keşke olabilse..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

bir yerde okumustum gecen seneden kalan paralarini istemeye gitmisti filan yaziyordu, tabii sadece gitme sebebi o olmaya bilir.. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Gelde kızma yahu..

Ne işin var Zapo senin orada..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Fatih Tekke'nin, Bursaspor ile büyük ölçüde anlaştığı ve dünkü maçta da yeşil beyazlı yöneticilerle statta olduğu iddia edildi.Ancak Doğan Haber Ajansı'nın ulaştığı Fatih Tekke, yapılan haberleri yalanladı.
Beşiktaş'ta istenmeyen adam haline gelen Fatih Tekke, Bursaspor ile büyük ölçüde anlaştığı, tecrübeli golcü Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Glasgow Rangers maçını yeşil beyazlı yöneticilerle izlediği iddia edildi. Doğan Haber Ajansı'nın ulaştığı Fatih Tekke, maçı izlemediğini, dün akşam ise annesiyle birlikte olduğunu belirtti.

Milli oyuncu Fatih Tekke sezon başında Rusya'nın Rubin Kazan kulübünden Beşiktaş'a transfer olmuştu. Büyük ümitlerle siyah beyazlı kulübe gelen yıldız oyuncu, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile yaşadığı sorunlar nedeniyle forma şansı bulamadı. Bu gelişmelerin ardından devre arasında Beşiktaş'tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Fatih'in, Bursaspor ile büyük ölçüde anlaştığı ve dünkü maçta da yeşil beyazlı yöneticilerle statta olduğu iddia edildi. Ancak tecrübeli futbolcu yapılan haberleri yalanladı. Maç izlemeyi çok sevmediği için dün akşam Bursaspor-Rangers karşılaşmasını izlemediğini ifade eden Fatih Tekke, "Dün havaalanına giderek annemi aldım. Anacığımla sohbet ettik. Uzun zamandır görüşemiyorduk" dedi.

DEMİRÖREN'İN SÖZLERİNİ ARKADAŞLARDAN ÖĞRENDİM

Kendisiyle ilgili Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in transferine izin verileceği yönündeki konuşmayı da arkadaşlarından öğrendiğini, kulüpten kendisine bir şey söylenmediğini ifade eden Fatih Tekke, "İzin verdiler. Onu da dün ilk defa başkan açıkladı. Çok enteresan sayın başkan açıklamış benim haberim yok. Bana arkadaşlar söyledi. Öyle istiyorlarsa biz de öyle yapacağız" diye konuştu.

BEN SCHUSTER İLE GÖRÜŞMEDİM Kİ

Bursaspor'a geleceği yönündeki haberlerle ilgili konuşan tecrübeli futbolcu, "Ben daha Beşiktaş Kulübü'nün hocasıyla görüşmedim ki başkasıyla nasıl görüşeyim. Daha izin verildiğini dün öğrendim. Bugün yarın düzelir diye antrenmanlara devam ediyordum. Kendimle bu kadar dalga geçirtmeyeceğim. Ben dün izin istemiştim, onlar da akşam transfer izni vermiş" şeklinde konuştu.
DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Zapo da yanında gitsin takas yapalım :)
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 08, 2010, 11:23:57
Zapo da dün oradaymış.

Bunuda alsınlar defolsun gitsin bi an önce.

Fatih-Zapo takas dicem ama Bursadan alınabilecek oyuncu kalmadı.
Bi Sercan olabilir..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Son Beşiktaş-Bursa maçından sonra mı ?
Gerek kalmadı abi!

Son maçta Volkan hakkında şüphelerim oluşmaya başladı İ.Üzülmez ve Necip harcadı resmen Volkan'ı :D
Ozanıda Hilbert harcadı..

Ozandan bi cacık olmaz onu anladım.Tabi yerli olarak Volkan mükemmel transfer olur ama ben artık istemem..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Volkani bedava verseler gelmesini istemem, simarik cocuk.
Tribunlere oynasin o, takimini bulmus cirkef sey
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

fatihi alirlarsa sanslarini artirirlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Tecrübeli golcünün Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Glasgow Rangers maçını yeşil-beyazlı yöneticilerle izlediği belirtilmişti.

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de Futbol Gündemi'nde yaptığı açıklamada, da Fatih Tekke'ye bir başka takıma transfer olması için yardımcı olacaklarını söylemişti.

Tüm bu olayların ışığında Bursaspor Kulübü'nden açıklama geldi.

Bursaspor Kulübü, Fatih Tekke ile transfer görüşmesi yapılmadığını bildirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, kulübün, BJK futbolcusu Fatih Tekke ile hiçbir transfer görüşmesinin olmadığı belirtildi.

Açıklamada, ''Gündemimizde de söz konusu futbolcu ile herhangi bir transfer görüşmesi yoktur'' denildi.

+18 !

Ben olsam günahımı vermem i..elere!